Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Hotel&Restauracja Nekla  (Przeczytany 3446 razy)

Czerwiec 12, 2013, 01:12:06
Przeczytany 3446 razy

Offline gochucha

• Użytkownicy

• **

• 27
Hotel&Restauracja Nekla
« dnia: Czerwiec 12, 2013, 01:12:06 »
Witam wszystkich , jestem tu nowa ale jestem pewna, że dużo ciekawych rzeczy się od Was dowiem :) Obecnie jestem wraz z narzeczonym w trakcie szukania sali weselnej :) I jak w temacie zastanawiamy się nad hotelem Nekla byliśmy, widzieliśmy i sala Nam się podoba. Ale czy ktoś z Was organizował tam wesele?

Czerwiec 12, 2013, 10:49:35
Odpowiedź #1

Offline agatapok

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1060
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:49:35 »

Czerwiec 12, 2013, 12:42:56
Odpowiedź #2

Offline gochucha

• Użytkownicy

• **

• 27
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2013, 12:42:56 »
Przejrzałam już wszystko i nic nie znalazłam odnośnie tego hotelu. Wiem, że otworzyłam temat w złym miejscu ale w organizacji ślubów nie mogłam wstawić tego tematu :(

Czerwiec 13, 2013, 01:04:05
Odpowiedź #3

Offline scarlet

• Użytkownicy

• **

• 34
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2013, 01:04:05 »
O tym hotelu niestety nic mi nie wiadomo :/ Ale polecam Barczyzne ,nowy hotel w tej samej okolicy :)

Czerwiec 16, 2013, 19:41:03
Odpowiedź #4

lesnanimfa

• Gość
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2013, 19:41:03 »
ja mam tam wesele za miesiąc :D

Czerwiec 16, 2013, 21:35:10
Odpowiedź #5

Offline gochucha

• Użytkownicy

• **

• 27
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2013, 21:35:10 »
o super odpowiedź to mam ogromną nadzieję, że za miesiąc będę miała informacje z pierwszej ręki hehe :D a mogę się dowiedzieć jak w ogóle przygotowania wyglądały w tym hotelu? wszystko Ci się tam podobało czy coś nie grało i jaka jest szefowa? bo jeszcze nie mieliśmy okazji jej spotkać :) Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby za ten miesiąc wszystko się udało i żeby to był najpiekniejszy dzień w Twoim życiu :)

Czerwiec 16, 2013, 22:04:56
Odpowiedź #6

lesnanimfa

• Gość
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:04:56 »
+ ładna sala, nowa,
+ sala na 140 osób (można przedzielić parawanem, dla mniejszej ilości)
+ restauracja z hotelem
+ przy trasie 92 między Wrześnią a Kostrzynem
+ taras, mini zoo itp.
+ o nic się nie trzeba martwić (wszystko zapewnia sala)
+ apartament dla Młodych
+ mięsa w takich specjalnych naczyniach podgrzewanych
+ można poprosić o dostawienie tzw. stolika kawowego z wrzątkiem
+ dużo miejsca do zabawy

- nie kupujecie sami wódki itd, kupuje to sala, po cenach nie-promocyjnych (np. wódka za 24 zł...) a jeśli chcecie kupić sami napoje, sami wódkę, sami tort, to szefowa dolicza swoją marżę, tak wysoką, że odechce Wam się jazdy do macro. Ale za to jak Wam zabraknie, to w magazynie zawsze pare kartonów stoi ;p
- Nie wstawicie też własnych ciast itd (sanepid)
- kelnerki wynoszą wódkę (dla niektórych do duży minus)

Trzy wersje cenowe wesela (dużo można pozmieniać), dzieci na kolankach za darmo, do 5lat za pół ceny, obsługa muzyczna i foto całość ceny.

Na początku wpłaca się ok. 500 zł, potem 2 tyg przed weselem 30% ceny.

http://www.hotel-nekla.pl/ tu sobie można obejrzeć wszystko ;p

po ślubie opiszę wrażenia :D

Czerwiec 16, 2013, 22:15:07
Odpowiedź #7

Offline gochucha

• Użytkownicy

• **

• 27
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2013, 22:15:07 »
Dzięki i czekam na odpowiedź dotyczącą wrażeń ju po :D
Pozdrawiam

Lipiec 21, 2013, 20:04:21
Odpowiedź #8

lesnanimfa

• Gość
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 21, 2013, 20:04:21 »
Moja opinia o Hotel Nekla w Nekli

jestem tydzień po weselu w tym miejscu :)

prócz tego, co napisałam powyżej, czyli ten zbiór plusów i minusów mogę stwierdzić, że było super.

Nie warto dzielić sali parawanem. Ja miałam 65 gości (co prawda starsze wujostwo nie za dużo tańczyło) ale na parkiecie bylo sporo miejsca, super :D nikt nikogo nie trącał, a z drugiej strony goście się nie rozleźli po wielkiej sali. Było w sam raz.

polecam wziąć dekorację od organizatora. Za 150 zł mamy kwiaty, świece itd. Ewentualnie można podmienić dekorację za młodymi, bo mnie się ona nie podobała mimo zapewnień szefowej, ze jest taka elegancja (wg mnie typowo mdła weselna). Krzesła są ładne, nie potrzeba pokrowców.

Kelnerki jak i cała obsługa bardzo uprzejme, punktualne i nastawione na klienta. Spełniają życzenia :D

Polecam wersję wesela nr 2. za 150 zł. Zostało jedzenia na poprawiny, także spoko. Ciasto też zostało. Polecam też szynkę ! mniam mniam. Tort też weźcie od nich, wszyscy chwalili, że lekki, niesłodki i pyszny :)

dzieciakom super podobał się plac zabaw i mini-zoo z kurami, królikami, bażantem itd. piękne te zwierzęta, egzotyczne odmiany :)

jedyne, co mogę powiedzieć o minusach, to jeśli bardzo liczycie kasę, to tu się zaczyna problem. Szefowa dość konkretnie liczy sobie za alkohol i napoje, a swoich wstawić nie można, trzeba wziąć z sali. Np. Wino Varna nie kosztuje w sklepie 18 zł, prawda? a mnie na sali tyle policzono za butelke. tort wyszedł po 55 zł za kilo. tak samo szynka.

Ogólnie naprawdę polecam tam wesele :) pozdrawiam! :)

Lipiec 30, 2013, 11:07:56
Odpowiedź #9

Offline gochucha

• Użytkownicy

• **

• 27
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2013, 11:07:56 »
hejka lesnanimfa, bardzo Ci dziękuję za informacje na temat hotelu. No jesteśmy już coraz bardziej nastawieni na tą salę. Ostatnio spotkaliśmy się z szefową ogólnie bardzo miła kobieta ale tak jak mi pisałaś dużo pomaga ale na swoją strone dużo wmusza. Ogólnie tylko mi się nie podoba, że za dzieci które praktycznie nie zjedzą nic trzeba płacic. ale myśle że jest to do dogadania. Jeśli chodzi o to wino co pisałaś to myśle, że nie policzyła dużo ponieważ ja wino Varna kupowałam za 16 zł albo za 18 zł. Także zależy w jakim sklepie ale mogą takie ceny być. Varna ogólnie podrożała.

A powiedz mi jeszcze ile kg tortu na te 65 osób musiałaś mieć? Nam mówiła że tort koło 65zł/kg, ale szynka tak jak u Ciebie 55zł. Też chcemy szynke wziąć :)

Aha i jeszcze jak było z kawą? bo w menu piszę żę kawa i herbata bez ograniczeń, a z kolei ona powiedziała Nam na spotkaniu, że za 150 zł może nam postawić stolik z termosami i filiżankami i każdy ile chce może sobie brać. I zwróciłąm uwagę na to w domu więc się jej nie dopytałam. Bo skoro piszę "bez ograniczeń" w cenie to nic nie powinnam płacić za jakiś stolik kawowy.

Ok myślę, że chyba to wszytsko jeszcze raz dziękuję za opinie czyli warto robić tam wesele :D
Pozdrawiam

Lipiec 30, 2013, 14:37:06
Odpowiedź #10

lesnanimfa

• Gość
Hotel&Restauracja Nekla
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 30, 2013, 14:37:06 »
na 65 osób miałam 7,5 kg tort. Bo taki wyszedł :D I było super, bo to, co zostało mogłam dać sąsiadce i kuzynkom :)

kawa i herbata bez ograniczeń, ale jak będą kelnerki przynosić, a jak chcesz, zęby Ci postawili osobny stolik z termosem, to się dopłaca, bo ten stolik jest dekorowany. Ja polecam ten stolik, każdy sobie brał kiedy chciał, nie czekał na kelnerkę.