Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: HOTEL PARK opinie??  (Przeczytany 2035 razy)

Maj 28, 2013, 22:10:08
Przeczytany 2035 razy

Offline desert rose

• Użytkownicy

• **

• 5
HOTEL PARK opinie??
« dnia: Maj 28, 2013, 22:10:08 »
Proszę o jakieś najnowsze opinie o weselach w Hotelu Park w Poznaniu (malta), ostatnie opinie, które tu znalazłam były pisane w 2010 roku..
interesuje mnie najbardziej czy jedzenie, które tam teraz podają na weselach jest smaczne i w jakich porcjach? kto jest szefem kuchni?
dziękuję za wszystkie odpowiedzi :kwiatek:

Maj 29, 2013, 00:28:53
Odpowiedź #1

Offline jo_asia

• Użytkownicy | rozmowni

• 403
HOTEL PARK opinie??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2013, 00:28:53 »
ja byłam w zeszłym roku w listopadzie na imprezie - rocznica dziadków. Oczywiście bez tańców, tylko przyjęcie.
Wrażenie na mnie zrobiła przystawka, była dość wymyślna, ale niezła. Obiad nie zapadł mi w pamięci, ale jedzenie ogólnie było dobre i dużo. Sala ładna, elegancka, fajny widok na maltę.

Niewiele pewnie pomogłam, ale może inni się wypowiedzą!

Maj 29, 2013, 08:39:23
Odpowiedź #2

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
HOTEL PARK opinie??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2013, 08:39:23 »
pamiętam że jedzenie i obsługa bardzo dobre natomiast nie podobało mi się że tańce odbywały się w holu obok recepcji gdzie chodzili goście hotelowi...

Maj 29, 2013, 15:05:01
Odpowiedź #3

Offline Averal

• Użytkownicy | rozmowni

• 393
HOTEL PARK opinie??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2013, 15:05:01 »
osobiście nie byłam, ale koleżanka polecała mi to miejsce - była na weselu kuzynki i bardzo jej się podobało. Niestety, my planujemy gdzie indziej, więc nawet jej o szczegóły nie pytałam.

Maj 30, 2013, 01:57:25
Odpowiedź #4

Offline djdamko

• Użytkownicy

• **

• 63
    • http://www.djdamko.pl
HOTEL PARK opinie??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2013, 01:57:25 »
Cytat: "fotobern"
pamiętam że jedzenie i obsługa bardzo dobre natomiast nie podobało mi się że tańce odbywały się w holu obok recepcji gdzie chodzili goście hotelowi...

To zależy od wielkości wesela, ja grałem tam na +/- 70 osób, może miejsca na sali nie było bardzo dużo na sprzęt, ale udało mi się rozstawić niedaleko barku, a miejsca do tańca było akurat. Widok na Malte, obsługa i kuchnia to zdecydowane plusy tego lokalu. No i lokalizacja niedaleko centrum, miła współpraca z obsługą.
Lokal proponuje tańce w holu, jest bezpłatna rezerwacja tej sali, jednakże odradziłem Parze Młodej takie rozwiązanie i przy takiej ilości osób na jednej sali było naprawdę fajnie. Oczywiście jest to kwestia zawsze ułożenia stołów i konfiguracji.

Prywatnie również lubię tam czasami wstąpić coś zjeść, miejsce godnie polecenia ;-).
Pozdrawiam,

Damian Lempe

-------------
e-mail: kontakt@djdamko.pl
mobile: +48 722 22 15 22
www.djdamko.pl

www.facebook.com/djdamko