Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Obchód  (Przeczytany 121253 razy)

Lipiec 16, 2014, 21:12:36
Odpowiedź #630

Offline arnika

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 804
Odp: Obchód
« Odpowiedź #630 dnia: Lipiec 16, 2014, 21:12:36 »
Jutro zaczynam swoją wycieczkę :) Podpowiedzcie, do których salonów można wybrać się "z ulicy" i przymierzać do woli, a do których bez umawiania nie da rady, choćby świeciło pustkami? :p

Sierpień 18, 2014, 21:47:01
Odpowiedź #631

Offline Marysia :)

• Użytkownicy

• **

• 9
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 18, 2014, 21:47:01 »
Witajcie :)

mam pytanie, czy orientujecie się czy w Poznaniu lub jego okolicach znajdują się salony ślubne, gdzie przy zakupie sukni ślubnej, salon zobowiązuje się do jej odkupienia po weselu np. za 30% jej ceny?
Chodzi o to, żeby nie czekać aż naszą sukienkę ktoś kiedyś kupi w komisie i wtedy odzyskamy pieniądze, tylko żeby przy zakupie sukni mieć gwarancję, że po weselu salon odkupi od nas naszą sukienkę za 30% ceny.

Słyszałam, że istnieje taka możliwość w niektórych salonach.

Wiecie coś może na ten temat?

Z góry dziękuje za wszelkie informacje! :)

Sierpień 18, 2014, 21:50:24
Odpowiedź #632

Offline iniodid

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1099
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 18, 2014, 21:50:24 »
Czesto u krawcowych jesli szyjesz sukienke i zostawiasz ja po slubie jest nizsza cena. Nie wiem jak to w salonach

Styczeń 20, 2016, 18:09:46
Odpowiedź #633

Offline Summer

• Użytkownicy

• **

• 50
« Odpowiedź #633 dnia: Styczeń 20, 2016, 18:09:46 »
Ja na razie odwiedziłam:
1. Agnes - umówiona wizyta, bardzo ładne sukienki, takie eleganckie. Miła, pomocna Pani, donosiła sama suknie. Jedyny minus salonu jak dla mnie to 2 bardzo skrajne kolory sukien, mocna biel i mocne ecru...
2. Nicole - umówiona wizyta, suknie bardzo charakterystyczne, takie hmm bogate. Pani miła, ale chyba była troszkę już zmęczona, co wyczułam. Ale trzeba to też zrozumieć. Mam tam jeden typ. Chociaż te z Agnes bardziej mi się podobały. Jeśli chodzi o wybór sukni to jest średnia ich ilość. W Agnes zdecydowanie więcej.
GŁOGOWSKA
3. Amylove - umowiona wizyta, wybór sukien nieduży. Ale te które były, bardzo dobra jakość. Piękny odcień bieli, dla mnie idealny. Taka śmietankowa biel. Tutaj nie wolno robić zdjęć. Jedna sukienka mi się spodobała, ale to jeszcze nie to ach... Pani miła, widać było że się stara.
4. Cameoo - suknie hiszpańskie, wizyta umówiona. Ten styl - bogaty, duuużo koronek, duuuuzo świecidełek. No i duze rozmiary. Na mnie wszystko za duże, a spinane już nie wyglądało dobrze. Ceny wyższe niż w poprzednich salonach. Pani miła i taka hmmm ludzka.
W sumie nigdzie sie nie sparzyłam na obsłudze:) O wszystkich salonach mam dobre zdanie pod względem obsługi. Panie miłe, pomocne. Może trochę za mało pokazują od siebie, za malo doradzają jakieś konkretne modele czy odcienie.

Wypisuję salony na głogowskiej gdzie jeszcze weszłam z ulicy i gdzie można było bez problemu pooglądać, porozmawiać, poprzymierzać:
Róża, Madeleine, Maggio coś tam;), Duber, hmm ogolnie we wszystkich byłam i nigdzie problemów nie robili.
Jedno tylko powiem o tych że wybór mają niewielki, niedużo sukien niestety.

Luty 11, 2016, 19:48:37
Odpowiedź #634

Offline malalo

• Użytkownicy

• **

• 12
« Odpowiedź #634 dnia: Luty 11, 2016, 19:48:37 »
Witam
To ja dorzucę swoje 3 grosze ;) Ogólnie szukałam czegoś dziewczęcego a jednocześnie niebanalnego, coś "inne" niż reszta sukien ;) 3 najlepsze salony pogrubiłam :)
Zaczęłam od salonu Nicole- wybór duży, ceny jak dla mnie dość wysokie, choć do akceptacji. Wybrałam jedną suknię, nieco w klimacie retro, z pięknym haftem a nie koronką jak wszystkie, za 3200 ale niestety za halkę wołali 200zł ;/ fachowa obsługa, uważam, że pani doradzała zgodnie  ztym jak wyglądałam, tzn wyglądałam lepiej w tańszej sukni i nie wciskała mi droższej tylko sama przyznała, że ta tańsza wygląda lepiej :) Dość dobrze dopasowywała do figury i typu urody.
Amy Love- jak dla mnie panie tam pracujące nie mają pojęcia o doradzeniu, dla nich wyglądałam dobrze w każdej, a ślepa nie jestem. To, że suknia jest obiektywnie zachwycająca nie znaczy,że ja w niej dobrze wyglądam.
Bonnie&Clyde - suknie nieco inne, sporo ładnych modeli, przystępne ceny. Ich suknia za 2700 była moim nr 2 nad którym wahałam się do ostatniej chwili :) Świetna kobietka, strasznie dużo gada;) ale zna się na rzeczy, idealnie trafiała z propozycjami w moj gust i potrafiła ładnie dopasować do figury i urody. Jeśli ktoś szuka czegoś oryginalnego a nie oklepanych koronek to polecam! Do 3 tys można coś wybrać. Jedna z najbardziej fachowych pan z obsługi, zdecydowanie! można wejśc bez umawiania się.
Dominika na Głogowskiej- tanio. najtaniej jak widziałam. jesli ktoś chce coś standardowego i ma ograniczony budżet to za 1600zł można dostać tam bardzo przyzwoite suknie, obsługa miła ale nie powalała fachowością.
Salon ślubny na Świebodzińskiej - genialny. Sukienki naprawdę inne i mega tanio! ta którą wybrałam, bardzo na czasie, przód koronkowy, gołe plecy,dół szyfon 900zł!! Materialy bardzo dobre i możliwość dowolnych modyfikacji sukienek. To był mój nr 3 :) Dziewczyna, która tam pracuje ma świetne wyczucie stylu co widać już po jej ubiorze, przesympatyczna, ma milion rad. suknie naprawdę oryginalne i świetna jakość za niską cenę.
Salon Julia w Plewiskach - tutaj też można kupić tanio, za ok 1500zł można dostać przyzwoitą suknię ale ja tam nic nie znalazłam.
Salon Kreacja Żannet- dla mnie masakra, wszystko jakieś świecące, błyszczące, princessy, no nie. A pani obrażona, że spóźniłam się 10min(ok rozumiem, ale dojeżdzam 20km do poznania z zupełnie innej strony+przebicie się przez miasto, no zdarza się)
Salon Violetta- kilka ładnych modeli widziałam, ceny ok 3 tys, bardzo miła pani, można zajść
Salon Maggio Ramatti-ojezu, te laski co pracują w tym salonie od wejścia zniechęcają. rzęsy sztuczne jak u lalki, tona pudru, tipsiory. Jak dla mnie suknie bardo drogie, ok 4-5 tys, ale jak ktoś szuka czegoś co się bardzo błyszczy i jest "na bogato" to tam największy wybór :)
Salon B.Matuszewskiej- przystępne ceny, kilka bardzo oryginalnych propozycji i tam zamówiłam swoją wymarzoną suknię :) Przemiła Pani, możliwość przeróbek i negocjacji. Za 3tys dostałam suknię z welonem :)
Byłam jeszcze w salonie Marietes? na głogowskiej, dla mnie tragedia, zwaliste princessy, mnóstwo brokatu,świecidełek, kicz.

Post Merge: [time]Luty 11, 2016, 19:50:09[/time]
Witajcie :)

mam pytanie, czy orientujecie się czy w Poznaniu lub jego okolicach znajdują się salony ślubne, gdzie przy zakupie sukni ślubnej, salon zobowiązuje się do jej odkupienia po weselu np. za 30% jej ceny?
Chodzi o to, żeby nie czekać aż naszą sukienkę ktoś kiedyś kupi w komisie i wtedy odzyskamy pieniądze, tylko żeby przy zakupie sukni mieć gwarancję, że po weselu salon odkupi od nas naszą sukienkę za 30% ceny.

Słyszałam, że istnieje taka możliwość w niektórych salonach.

Wiecie coś może na ten temat?

w bonnie&clyde na głogowskiej można oddać, ale ile dają kasy to nie wiem.

Z góry dziękuje za wszelkie informacje! :)
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 19:53:04 wysłana przez malalo »

Marzec 10, 2016, 16:13:12
Odpowiedź #635

Offline Kamila88

• Użytkownicy

• **

• 86
« Odpowiedź #635 dnia: Marzec 10, 2016, 16:13:12 »
Mam za sobą swój obchód więc też podzielę się opinią :) Dodam, że to była moja pierwsza - i jak się okazało - ostatnia wyprawa :)
Umówiłam się tylko do Agnes, na 10 rano i plan był taki aby następnie przejść Głogowską i zakończyć na Visual Chris.
AGNES - byłam nastawiona sceptycznie bo 3 lata temu gdy poszukiwałyśmy sukienki dla mojej przyjaciółki, Panie były raczej mało pomocne. I niestety nic się w tej kwestii nie zmieniło. Otrzymałam do przymierzenia 3 sukienki o które poprosiłam na początku + jedną którą wręcz musiały wymusić moje koleżanki, abym mogła porównać coś zupełnie innego.  Zero inicjatywy ze strony Pani. 4 sukienki na tak duży salon....hmmm. Ceny do przyjęcia ale nie najtańsze.
MADLEINE - sukienki nie w moim typie (i mały wybór) ale za to BARDZO przyjazna obsługa. Pani wręcz nalegała, abym przymierzyła odmienne kroje i zdecydowała w czym czuje się lepiej. Tu bardziej szyją na miarę, można właściwie wszystko zmienić o sukience.
Maggio Romatti Tak jak weszłam tak wyszłam, dwie Panie i nawet nie wyszły zza swojego biurka mimo, iż podobno można było przymierzać. A pokładałam w tym salonie duże nadzieje :(
Bonnie & Clyde Mimo, iż trzeba się umówić, Panie miały 10 minut czasu wiec pozwoliły przymierzyć dwie sukienki. Sukienki bez szału, obsługa OK, ceny OK
Cameoo Ceny powalają na kolana, sukienki raczej princeski więc co kto lubi. Dla mnie zbyt strojne. Można wejść bez umawiania, Pani podała wszystkie sukienki o które poprosiłam ale nie uśmiechnęła się ani razu. Jakby była w pracy za karę. Może gorszy dzień. To był jedyny salon, w którym można było oficjalnie robić zdjęcia.
Mariees Ceny przystępne, można przymierzyć bez umawiania ale Pani była bardziej zainteresowana telefonem niż mną :) Sukienki całkiem ładne
Violetta Tutaj znalazłam swój typ numer 2. Obsługa miła, można przymierzać bez umawiania. Pani podała to o co prosiłam plus zaproponowała coś od siebie (i to był właśnie ten typ numer 2 :) ) Sukienki piękne, ceny przystępne
Duber Ceny przystępne, można przymierzyć bez umawiania. Pani miła i uśmiechnięta, pomocna.
Vivien Mały wybór, ceny niestety wysokie (prawie jak w Cameoo). Można wejść i przymierzyć. Pani nie chciała mi dać sukienki o którą poprosiłam uważając, że ma lepszy typ dla mnie - i miała rację. Dobrała coś czego wcześniej nie przymierzałam i było super. Salon zobowiązanie się do odkupienia sukienki za 50% ceny

I na koniec zostawiłam sobie salon, który dla mnie wybrał. Amy love - moim zdaniem obsługa bardzo miła i pomocna. Same donosiły sukienki nalegając, abym wypróbowała różne modele ale nie były nachalne. Mogłam każdą sukienkę podziwiać ile chciałam. Choć wydaje się, że sukienek jest mało to właśnie tam przymierzyłam ich najwięcej i każda była inna. Jeżeli coś mi się nie podobało to ani razu nie usłyszałam próby namawiania. Ceny niestety dość wysokie ale z okazji Dnia Kobiet była promocja i ostatecznie wróciłam tam po swoją wymarzoną suknię :)
Do Visual Chris nie dotarłam bo okazało się, że trzeba się umówić - stanęłam wiec przed dylematem czy innego dnia jechać do nich czy kupić sukienkę w Amy Love tańszą o 700 zł od ceny normalnej (tylko w tym dniu).
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2016, 16:14:45 wysłana przez Kamila88 »

Październik 14, 2017, 16:41:52
Odpowiedź #636

Offline Valentina

• Nowy użytkownik

• *

• 2
« Odpowiedź #636 dnia: Październik 14, 2017, 16:41:52 »
  Szczerze nie polecam Salonu Maggio Ramatti w Poznaniu na ul. Głogowskiej. Weszłam tam dzisiaj, był to pierwszy salon sukien ślubnych, do którego weszłam, o czym powiadomiłam sprzedawczynię. Spojrzała na mnie kątem oka i odburknęła, że "kiedyś trzeba zacząć". Później, po przedstawieniu moich oczekiwań pokazano mi jakąś sukienkę. Na koniec powiedziano mi, że w żadną sukienkę się nie wmieszczę, gdyż mój rozmiar jest za duży (raptem 40), spojrzano na mnie z pogardą stwierdzając, że jestem za gruba, a poza tym bez umawiania się nawet nie powinnam wchodzić w sobotę do ich salonu, bo mają ważniejsze rzeczy do zrobienia. Oczywiście później Panie broniły się, że przecież nic takiego nie powiedziały.

Podsumowując: kompletny brak szacunku do kobiet, które mają radochę z tego, że szukają "Tej Jedynej", a które ktoś na siłę próbuje doprowadzić do płaczu. Szczerze odradzam, nie będę polecać dalej tego salonu.

Znacznie lepiej przyjęli mnie w innych salonach na ulicy Głogowskiej :)