Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Hotel Almarco  (Przeczytany 44185 razy)

Maj 30, 2014, 19:17:42
Odpowiedź #150

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
Odp: Hotel Almarco
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 30, 2014, 19:17:42 »
ojj, to nawet nie wiedziałam że Pan Łukasz już nie pracuje. Mam nadzieję, że nowy menager jest równie kompetetny ;-)

Czerwiec 01, 2014, 20:55:18
Odpowiedź #151

Offline czarnulka87

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 706
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 01, 2014, 20:55:18 »
Szczerze mówiąc jestem w szoku, że p. Łukasz już nie pracuje bo we wtorek byliśmy zapłacić i osobiście z nim rozmawialiśmy i nic tego nie zapowiadało.... Czyli byliśmy ostatnim weselem prowadzonym przez starego menagera :P No nic, życzę Wam żeby nowy był równie kompetentny i odpowiadał w mig na najdziwniejsze e-maile :)
Zaczynając od początku - sala jest niesamowicie przepiękna  ;D Mieliśmy standardowo okrągłe stoły a kolorem przewodnim był pastelowy róż - ryzykowaliśmy, bo totalnie nie wiedziałam jak to będzie wyglądać ale opłacało się - jak Maciej wniósł mnie na salę to przecierałam oczy ze zdumienia :) Polecam bukiety kwiatów naprzemiennie ze świecznikami, a świeczniki koniecznie z kryształami bo wyglądało to bosko :) Dodatkowo kurtyna świetlna i delikatna iluminacja ścian od zespołu i naprawdę piękny widok :) Dużo osób powiedziało nam następnego dnia, że mieliśmy wystawne wesele i wiem, że dekoracja się przyczyniła do tego w bardzo dużym stopniu :)
Jeśli chodzi o jedzenie - obiad był przepyszny :) Mięso świeżutkie, doprawione, duży wybór. Dodatki też były przepyszne - gotowane warzywa jak z najlepszej restauracji mniam  ;) Kolacja też bardzo dobra - nawet zjadłam golonkę, za którą nie przepadam bo naprawdę była pyszna ;) Jeśli chodzi o zimny bufet to ja wprowadziłabym kilka zmian bo jednak w Almarco wszystko jest w galarecie a ludzie tego po prostu nie jedzą i nie lubią - także tutaj mały minus ale do dogadania. Ale największy szał i tak zrobiła szynka - jak wjechała to cała płonęła w ogniu a nie z racami jak w większości lokali - wyglądało to super :) Rozeszła się w mig - była również przepyszna - wiele ludzi zachwalało :)
Jeśli chodzi o obsługę to zwinnie wymieniała talerze, uzupełniała lód na stołach, donosiła wódkę i napoje - tutaj również goście bardzo zachwalali. Obiad roznoszony był stolikami dzięki czemu w 30 sekund na stołach było wszystko co potrzebne :) Polecam także poprosić, aby obsługa rozlewała pierwszą kolejkę i wino do obiadu - eleganckie rozwiązanie :)
Mam tylko jedne zastrzeżenie co do godzin wydawania posiłków - mimo, że obiad zaczął się tak jak było ustalone, to zimny bufet wjechał z 1.5 h opóźnieniem, co mnie trochę zdenerwowało, bo w efekcie wjechał razem z szynką... A szynka miała być "osobną" atrakcją...I tutaj mam żal do lokalu bo jednak między 19:30 a 22:00 goście nie mieli nic konkretnego na stole. Ale tylko ja wiedziałam, że coś jest nie tak, nikt nie narzekał także zapominam o tym małym detalu :)
Ogólnie polecam bardzo :)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2014, 20:57:07 wysłana przez czarnulka87 »

Czerwiec 05, 2014, 18:16:26
Odpowiedź #152

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 05, 2014, 18:16:26 »
wow :-) dzięki za obszerna relację :-) cieszę się bardzo, że wszystko wyszło. Byłam w weekend w Almarco i akurat sala była przystrojona na wesele- faktycznie robi wrażenie. Co do menu,jeśli chodzi o zimny bufet to za dużo trochę tych przekąsek w galarecie i pewnie trochę tu zmodyfikuję ;-) Po Twojej opinii jestem już całkiem spokojna.

Czerwiec 27, 2014, 08:41:02
Odpowiedź #153

Offline czarnulka87

• 706
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 27, 2014, 08:41:02 »
Dziewczyny, dowiedziałam się, że p. Łukasz awansował a nowy menadżer jest równie kompetentny :)

A to zdjęcie naszej sali :)

Czerwiec 27, 2014, 20:29:50
Odpowiedź #154

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 27, 2014, 20:29:50 »
czarnulka87 pięknie ta sala wyglądała, naprawdę robi wrażenie  :O) myślałam o prostych stołach ale jak zobaczyłam to zdjęcie to niewiem czy nie lepiej okrągłe. Na pewno wygląda to bardziej elegancko. Będę musiała spróbować "rozpisać" gości też na okrągłe stoły i zobaczę czy uda się tak usadzić wszystkich. A mieliście stół prezydialny, czy również siedziałaś ze swoim mężem przy okrągłym?

Czerwiec 27, 2014, 21:58:33
Odpowiedź #155

Offline czarnulka87

• 706
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 27, 2014, 21:58:33 »
Agatha_T1 wiem, że niektóre osoby są sceptycznie nastawione do okrągłych stołów i jak wspominaliśmy gościom, że takie będą to niektórzy narzekali (mimo, że nigdy przy takich nie siedzieli :P). A po weselu stwierdzili, że było to genialne rozwiązanie i dużo osób je chwaliło - ja sama polecam, bo jest kontakt z każdym przy stole, można wspólnie dyskutować, każdy się widzi..jeszcze jak usadzi się ludzi, którzy się znają nawzajem to tym bardziej świetnie się to sprawdzi :)
Co do stołu prezydialnego to mi się osobiście bardziej podobają prostokątne ale koniecznie chcieliśmy, żeby siedzieli z nami rodzice i p. Łukasz zasugerował nam, że prostokątny będzie złym rozwiązaniem. Końcowo wzięliśmy okrągły i nie żałujemy bo nasi rodzice siedzieli po półokręgu i też mogli ze sobą rozmawiać - w przypadku prostokątnego byłoby to utrudnione.
p.s. Faktem jest, że ciężko się usadza gości przy takich stołach. Na szczęście są widełki od 8 do 12 przy jednym, a nie np sztywne 10 osób :)

Wrzesień 01, 2014, 08:25:38
Odpowiedź #156

Offline maluutka90

• 858
« Odpowiedź #156 dnia: Wrzesień 01, 2014, 08:25:38 »
Drogie forumki, jesteśmy już po naszym weselu w hotelu Almarco. I niestety bardzo żałujemy, że już jest po, gdyż wesele było świetne. Jedzenie pyszne, i było bardzo dużo mieliśmy wariant nr II - 4p na obiad, 4p zimnego bufetu, i 1p na śniadanie. Jedzenia zostało tyle, że musieliśmy rano prosić brata, żeby odebrał nas busem.  Naprawdę goście zachwalali, że dawno nie jedli nic tak smacznego. Płonącą szynkę polecamy każdemu - po pierwsze za efekt - ona faktycznie płonęła :) a po drugie za smak!! U nas było 65 osób i zeszła cała - został dosłownie kawałeczek, oraz tutaj gorący plus dla menagera, którego zapytaliśmy, czy można by do tej szynki podać ziemniaczki pieczone, na spotkaniu powiedział, że nie mają w zwyczaju podawać, ale na weselu okazało się, że zrobili dla Nas wyjątek i te ziemniaczki były! :)
Jeśli chodzi o obsługę to jest nie do opisania, uwijali się przez cały czas imprezy jak mróweczki. O co się nie poprosiło, to dosłownie w ciągu minuty już to było :) Naprawdę z niczym nie było dla nich problemu - nawet żeby na śniadanie zamiast barszczu podać jeden rosół :) Tak samo goście zwrócili na to uwagę, że obsługa jaka miała przyjemność być z nami w tym dniu była niesamowita.
Wystrój i okrągłe stoły sprawiły, że nasze wesele można było nazwać eksluzywnym. Naprawdę widok tej sali jest niesamowity, i  robi ogromne wrażenie. Mieliśmy świeczniki z kryszatałkami, oraz dekoracje kwiatowe, oraz kurtynę świetlną. Kolejnym plusem było rozliczenie - mogliśmy zapłacić resztę przelewem bankowym uwaga do 4 dni po weselu. Ponadto ilość oddanych napoi, alkoholu, jedzenia, owoców, a nawet prezencików dla gości świadczy o uczciwości ludzi tam pracujących. I pierwszy raz mieliśmy wrażenie, że faktycznie nic nie zginęło i faktycznie ilość jedzenia i tego wszystkiego była z naszego wesela.
Podsumowując do dziś goście do nas dzwonią, i pytają skąd znaleźliśmy takie wspaniałe miejsce i choć minęło już trochę czasu, to nadal temat naszego wesela jest na pierwszym miejscu. Dlatego z całego serca polecamy wszystkim hotel Almarco i podpisujemy się nogami i rękami za jakość świadczonych usług! Anna i Jakub! :)

[/url]

Lipiec 21, 2015, 22:09:36
Odpowiedź #157

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 21, 2015, 22:09:36 »
Nasz najważniejszy dzień w życiu, mieliśmy przyjemność spędzić właśnie w Almarco. Już od pierwszego spotkania z Panem Łukaszem czuliśmy, że można konkretnie się umówić na szczegóły. Pan Łukasz potrafi doradzić i i przedstawić najlepsze rozwiązania. Wesele było bardzo udane m.in dzięki przyjemnej i przestronnej sali - pięknie udekorowanej, która robiła niesamowite wrażenie.  Wszyscy chwalili jedzenie zwłaszcza płonącą szynkę ;) Można było też modyfikować dania z ofert a nawet dołączyć swoje.
Tak jak sobie wymarzyliśmy tak było.
 Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Panu Łukaszowi, za cierpliwość do nas i uwzględnienie wszystkich naszych próśb. Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do tego że czuliśmy się wybitnie wyjątkowo. Jedzenie - bardzo dobre, obsługa sali - zawsze pomocna, taktowna i uśmiechnięta.
Śliczny wystrój sali, doskonale ułożone owoce na stole szwedzkim, pięknie zagospodarowana przestrzeń, cudowny ogród, wygodne pokoje gościnne, no i apartament dla nowożeńców z przemiłą niespodzianką.
Gdybyśmy jeszcze raz mieli podejmować decyzję gdzie zorganizować wesele, bez chwili zastanowienia -Hotel Almarco.

Sierpień 17, 2015, 11:28:23
Odpowiedź #158

Offline madalena001

• Użytkownicy | rozmowni

• 302
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 17, 2015, 11:28:23 »
Agatha_T1 dzięki za opinię. Czuję, że mogę spać spokojnie, bo zdecydowałam się na Almarco. :D

Czerwiec 08, 2016, 08:32:45
Odpowiedź #159

Offline Emfanka

• Użytkownicy | wkręceni

• 276
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 08, 2016, 08:32:45 »
Odświeża  wątek.

Już raz napisałam opinię, ale źle kliknęłam i wszystko znikło:( więc piszę raz jeszcze.

Nasze wesele w tym hotelu to dla Nas i dla gości niezapomniane przeżycie :) chociaż wielu z nich jak słyszało Środa Wlkp to robili wielkie oczy i spodziewali się remizy, a nie pięknej i eleganckiej sali z przepysznym jedzeniem.

Salę znaleźliśmy przez przypadek, mi zależało na okrągłych stołach i podczas wyszukiwania zdjęcie sali wpadło mi w oko. Zaczęliśmy szukać opinii/większej ilości zdjęć, wysłaliśmy zapytanie o ofertę i w końcu pojechaliśmy zobaczyć. Tutaj podziękowania dla Pana Tomasza, z którym było pierwsze spotkanie, oraz dla Pana Łukasza, który "przejął" nasze wesele, za pomoc, rady, cierpliwość oraz  spełnienie naszych najdziwniejszych próśb :)

Sala była rozstawiona na wesele i od razu wiedzieliśmy, że to jest to - przestronna, jasna, na jednej sali jest i jedzenie i zabawa z uroczym ogródkiem i przestronnymi łazienkami. Ponieważ jest to również restauracja, zostaliśmy na obiad - jedzenie przepyszne.

Z plusów dla Młodych Par: sprawna klimatyzacja, możliwość rozpalenia w kominku na dworze (Goście zachwyceni), elastyczność w sprawach menu/napoi, przepiękna dekoracja sali w cenie.

A jeśli chodzi o poszczególne elementy:
* jedzenie przepyszne i w ilości nie do przejedzenia.
* obsługa - szybka, niewidoczna, przemiła. Szczególne podziękowania za uratowanie nas kwiatami (dla Rodziców na podziękowanie) - nasze padły, za naszą zgodą zostały z kwiaciarni zamówione nowe bukiety. DZIĘKUJEMY Dodatkowo jak było napisane wcześniej ilość zwróconych napoi/jedzenia/dodatkowych dekoracji świadczy o ich uczciwości. Również goście zwrócili uwagę na obsługę idealną.
* pokoje ładne, czyste, łazienki świetne :)
* dekoracja sali - piękna, elegancka i z moimi wymarzonymi piwoniami :) sporo kolorów i możliwości do wyboru. Kurtyna świetlna jest cudowna prosta a robi niesamowite wrażenie.
* bufet słodko/alkoholowy - muszę o nim wspomnieć - zamiast podać owoce na każdy stół zdecydowaliśmy się na umieszczenie ich koło candy baru i to był strzał w 10 - pięknie ułożona góra owoców - melon/arbuz/winogrono (pocięte na mniejsze kiście)/banany goście podchodzili i podchodzili. Dodatkowo piękna patera na ciasto w kształcie schodów, na której ciasto prezentowało się obłędnie
* zastawa - okazało się, że są goście, którzy zwracają na to uwagę, lub zwrócili tutaj - piękna zastawa zarówno ta, na której się jadło, i świetna ta, na której jedzenie było podawane

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości - POLECAMY!!!! Po raz drugi zdecydowalibyśmy się wybrać to miejsce bez wahania!!!!!!

Czerwiec 15, 2016, 20:55:10
Odpowiedź #160

Offline 2pi.pl

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 15, 2016, 20:55:10 »
mieliśmy przyjemność gościć tam w tym roku - sala i wystrój robią wrażenie (pozytywne), wydzielone miejsce dla zespołu i miejsce do tańca, spokojny zakątek dla obsługi (foto) i sprawna obsługa - osobiście polecamy :)

Czerwiec 22, 2016, 09:32:06
Odpowiedź #161

Offline therlis

• Użytkownicy

• **

• 8
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 22, 2016, 09:32:06 »
Również byłem na weselu w tym miejscu , jako gość i muszę powiedzieć że robi wrażenie, sala bardzo ładnie przystrojona , obsługa bardzo miła i jedzenie również dobre:) Fachowo i profesjonalnie:)