Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Hotel Almarco  (Przeczytany 44146 razy)

Sierpień 11, 2010, 11:32:41
Odpowiedź #15

Offline Kalia

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 3669
Hotel Almarco
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:32:41 »
anita8507, jak miło czytać takie opinie :) Utwierdzają mnie tylko w tym,że podjelismy słuszną decyzję :)
My tez bedziemy mieli wesele na taką ilość gości, powiedz mi, które menu wybraliście?? I jak z iloscią jedzenia?

Sierpień 13, 2010, 14:40:26
Odpowiedź #16

anita8507

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 13, 2010, 14:40:26 »
mieliśmy zestaw chyba 3 jak dobrze pamiętam po 3 porcje na osobe i jedna na kolacje do tego stół wiejski, ale w wersji pomniejszonej dostosowanej do wielkosci osob, jedzenia zostalo nam bardzo duzo, nawet po poprawinach, które robilismy w domu, nadal mamy pelne zamrazalniki :) ze stołu wiejskiego zostalo mniej, bo goscie byli zachwyceni smalecem i szynkami :)

Sierpień 17, 2010, 23:23:41
Odpowiedź #17

Gosiulka

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 17, 2010, 23:23:41 »
Ja również miałam wesele w hotelu Almarco 24 lipca. Wszystko było super, rewelacyjne jedzenie, swietna obsługa, uśmiechnięta, schludnie ubrana i bardzo pomocna. Ja miałam zestaw I i do tego szynkę. Jedzenia zostało bardzo dużo, szynka była przepyszna i panowie chodzili nawet po 3 porcje  :> Hotel ma przemyślaną organizacje wesel pod każdym względem - po prostu nie ma się do czego przyczepić. Mają nawet swoje race do tortów, pakuja jedzenie i nie trzeba dostarczać swoich opakowań. Wszystkie szczegóły się ustala z Panem Piotrem - dokładny wystrój sali, kwiaty, co o której ma być podane, czy kelnerzy mają rozlewać pierwszą kolejkę czy nie, nie ma żadnego problemu z dodatkowym stołem z kawą i herbatą dostepną przez całe wesele dla gości. Sala jest przystrojona przepięknie - zresztą sama w sobie jest bardzo elegancka. Nie ma żadnych dodatkowych opłat poza ceną za osobę - dokładnie żadnych (pomijając oczywiście dodatkowe jedzenie jak np szynkę).
Dostaliśmy zwroty wszystkich alkoholi nawet jak w butelce było wódki na dnie.
My mieliśmy wesele na 67 osób - 7 okrągłych stołów. Wyglądały super bo sala była zapełniona - w podkowie na tyle osób wyglądało by trochę pusto.
Podsumowując - najważniejsze zalety Almarco z mojego punktu to piękna sala z parkietem oraz przepyszne jedzenie.  Jeszcze jedno - zaproponowano nam zamiast kwiatów na niektórych stołach śliczne świeczniki - polecam -  wyglądały rewelacyjnie gdy się ściemniło.

Jeżeli chodzi o organizacje wesela to przy okazji chciałam polecić salon PERFECT LOOK przy ul. Krośnieńskiej 11 w Poznaniu. Pani Małgosia potrafi wyczarować cuda na głowie z długich włosów, ma do tego niesamowity dryg... no i cena za fryzurę ślubną 70zł a za próbną 40zł. Naprawdę warto!!!

Polecam również zespół PETERS - widać że panowie mają doświadczenie na weselach, świetnie grają, konatktują sie z obsługą co do godzin podawania jedzenia tak aby nie grać kiedy na stolę stoją np lody, grają fajne stare kawałki, ciocie były bardzo zadowolone  :>
Wszystko o co się poprosi przyjmują z usmiechem na twarzy, potrafią wyczuć gości i co najważniejsze nie gadają niby śmiesznych anegdotek czy kawałów. Uważam, że przystępna cena 2400. Nie fałszują!!!!

Sierpień 18, 2010, 10:29:56
Odpowiedź #18

Offline Kalia

• 3669
Hotel Almarco
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:29:56 »
Ja i  karlaidamis nic lepszego tu chyba przeczytać nie mozemy.
 :radocha:
 Cieszę się, że almarco zbiera coraz wiecej pozytywnych opini i że wątek na forum się troche rozbuduje..bo informacji póki co było mało  :)
NAd tym wiejskim stołem sie zastanowię ,bo chcieliśmy z niego zrezygnować,ale może to dobra opcja...
A powiedzcie mi jeszcze...czy mieliscie wykupiony ten ogródek tylko dla siebie..czy i tak nikt inny się tam nie kręcił?????

Sierpień 18, 2010, 19:39:44
Odpowiedź #19

karlaidamis

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 18, 2010, 19:39:44 »
Kalia, masz racje az mi sie milo robi jak czytam takie opinie:)
super super:)
my tez wlasnie chyba chcemy stol wiejski albo szynke jeszzce nie wiemy:)
i ja chce pomieszac ciemny fiolet z jasna zielenia ale fiolet ma dominowac:)
moze jakiesGosiulka, fotki wkleisz?? jesli chodzi o wyglad?? prosze prosze prosze obie z kalia prosimy:)

Sierpień 18, 2010, 19:55:02
Odpowiedź #20

Gosiulka

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 18, 2010, 19:55:02 »
My ogródka nie wykupywaliśmy, kierownik sam nam podpowiedział, że w weekendy mało ludzi jest w hotelu, raczej w tygodniu są goście. A i tak jak już siedzą na górnym tarasie, a goście weselni raczej schodzą na dolne stoliki. Jednak u nas wieczorkiem zaczęło padać więc  nie jestem obiektywna bo nie wiem jakby było gdyby była piekna pogoda.
Sala jest bardzo dobrze klimatyzowana.  
Dziewczyny naprawdę nie macie się czym martwić - przed własnym ślubem byłam na weselu brata i przyjaciólki, pomagałam w organizacji tych wesel i wiem trochę od kuchni jakie były wtopy. Jedzenie spakowane w siatki foliowe, makaron świderki w rosole u połowy gości!!!!!, dodatkowe ukryte opłaty wychodzące na dwa dni przed weselem, kelnerzy palący na sali papierosy...
Naprawdę w Almarco jest wszystko dopięte na ostatni guzik!

Sierpień 18, 2010, 19:58:50
Odpowiedź #21

Gosiulka

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2010, 19:58:50 »
Moje czy Almarco ?  :radocha:

Sierpień 18, 2010, 20:11:25
Odpowiedź #22

karlaidamis

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2010, 20:11:25 »
twoje w almarco:) i ogolnie jak sala i wejscie i ozdoby wygladaly:)

Sierpień 18, 2010, 21:53:11
Odpowiedź #23

Gosiulka

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2010, 21:53:11 »
Dziewczyny - nie mogę nic wkleić - wyskakuje mi info że limit tego forum został już przekroczony  :(
Prześlę Wam na pr

Sierpień 18, 2010, 21:56:31
Odpowiedź #24

aniai27

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2010, 21:56:31 »
Gosiulka, poczytaj sobie tu, to instrukcja wklejania zdjęć http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=1929 :)

Sierpień 19, 2010, 00:22:19
Odpowiedź #25

anita8507

• Gość
Hotel Almarco
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 19, 2010, 00:22:19 »
my też ogródka nie mielismy wykupionego, i bardzo dobrze bo i tak było tam pusto pomimo iż hotel był pełen bo miałam problem z pokojami dla gości bo za pozno sie zdecydowali i byly juz zajete.

Wrzesień 19, 2010, 15:09:38
Odpowiedź #26

Offline krecha21

• Użytkownicy | wkręceni

• 200
Hotel Almarco
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 19, 2010, 15:09:38 »
jestem po weselu w alarco i pisze co mysle ;-) hmmm mam mieszane uczucia ,gdyz wesele na 120 osob parkiet zdecydowanie za maly, sala udekorowana ładnie, stłoy byly 3 długie i jedzenie bylo roznoszone nie rowno, mało jedzenia, choc bylo samczne, troszke śmierdziało swiniami, ale przez pewien czas tylko. obsluga dosc miła.

Wrzesień 20, 2010, 12:43:01
Odpowiedź #27

Offline wisienka_83

• 1934
    • http://www.poznan.slub.brb.pl/wisienka83
Hotel Almarco
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 20, 2010, 12:43:01 »
krecha21, ilość jedzenia i ułożenie stołów zależy od Państwa Młodych. Wszystko zależy co sobie zażyczyli. Co do smrodu świń to na moim weselu nic takiego nie było. Może mieli pieczonego świniaka?

Wrzesień 20, 2010, 12:50:04
Odpowiedź #28

Offline Kalia

• 3669
Hotel Almarco
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 20, 2010, 12:50:04 »
Dziewczyny, o co chodzi z tymi świniami?? bo już drugi raz to słyszę..
 :mysli:
Czyżby w okolicy był jakiś gospodarz ze swoją trzódką??? hmm... :]

O dostarczanie jedzenia się nie martwię, bo zawsze mozna zaplacic za dodatkową kelnerkę..wiec powinno wszystko pojsc sprawnie  :)

Wrzesień 20, 2010, 13:02:09
Odpowiedź #29

Offline Asia87

• 3744
Hotel Almarco
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 20, 2010, 13:02:09 »
Dziwne  :mysli: przecież Almarco jest praktycznie w centrum Środy, gdzieś na wsi to normalne takie zapachy, ale tam... A może to z Cukrowni takie zapachy się roznosiły, bo czasem tak bywa...