Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: dworek grzebienisko  (Przeczytany 43759 razy)

Lipiec 25, 2010, 14:44:52
Odpowiedź #15

Offline Ennaven

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 25, 2010, 14:44:52 »
My równiez już po :D Mielismy opcję grillową i to był strzał w dziesiątkę ! Goście zachwyceni i mięskiem z grilla i stołem wiejskim wszystko było w najlepszym porządku , choć miałam kilka zastrzeżeń i zaraz je tu wymienię żebyście kochane wiedziały na co zwrócić uwagę.

kelnerzy trochę za wolno wnosili jedzenie, było to dość  nierówne i niektórzy już kończyli jeść dodatki a mięso jeszcze nie dojechał ( nie słyszalam na to narzekań,ale jednak zauważyłam, że tak było)

ciasto dotarło na białych ładnie dobranych talerzach ale wydaje mi się, że ładniej by mu było na paterach, na stole była tylko czesć ciasta reszta na barze kawowym .. niektórzy nie zauwarzyli.

O stole wiejskim (stojącym za namiotem, tak z boku) musiałamsama pounformować, wszystko niesione cichaczem, liczyłam na jakąs małą "prezentację" ale może się czepiam)

jedzenia było dośc, ale mało zostało, porcje jakieś ogromne nie były (może to moi goście mieli taki spust ?)

z niezaprzeczalnych plusów

pyszne jedzenie i to absolutnie każdy jego kawałek
bardzo dlugo "otwarty" grill
właściciele do rany przyłóż, co chciałam to miałam (mogłam do domu nawet dekoracje pozabierać gdyby mnie na to natchnęło)
dekoracje piękne i idealnie dobrane do miejsca, ja nie cierpnie przeladowania, a nawet łuk za państwem młodym mi się podobal i na z :rotfl: zdjęciach faaaajnie wygląda
właściciele cały czas czuwają nad przebiegiem wesela
stoliki ustawione zaraz przy namiocie .. i palacze caly czas są na bierząco z imprezą :D

klimat klimat klimat !

Wszystkim się podobało !

Sierpień 03, 2010, 00:18:20
Odpowiedź #16

Annar13

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 03, 2010, 00:18:20 »
Myślałam o Grzebienisku....
Bardzo lubię to miejsce. Ale mam troszkę obaw co do namiotów - a dokładnie o to czy nie będzie zimno... nawet w ciepły sierpniowy dzionek....
A gdy bedzie deszcz....
Cały czas sie waham....
Czy mozecie napisac bardziej szczegółowo o organizacji i co było w Waszym zakresie, a co wliczone w koszty ?
Ile ostatecznie wyszło Wam na osobę ?
Dziękuję :)

Sierpień 03, 2010, 16:48:52
Odpowiedź #17

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 03, 2010, 16:48:52 »
moje wyliczenia tu guzik dadzą, bo miałam ceny i warunki z 2008 roku, ale wszystko ci na miejscu powiedzą, maja nagrzewnicę więc git majonez do tego pod namiotem jest ciepło zwłaszcza po nahuhaniu :D polecam opcje grillową pyszności

Październik 02, 2010, 00:29:56
Odpowiedź #18

dorbar

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 02, 2010, 00:29:56 »
Cudne miejsce bardzo bym chciała tam zrobić wesele, ale jak dla mnie to za drogo :(

Październik 03, 2010, 21:14:54
Odpowiedź #19

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 03, 2010, 21:14:54 »
a jak teraz wyglądają ceny ?

Październik 10, 2010, 11:22:43
Odpowiedź #20

Noorah

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 10, 2010, 11:22:43 »
Ennaven my bedziemy miec wesele na ok. 50 osób i cena to 135 lub 155 zł/os (w zal. od ilości porcji...) im więcej osób- tym niższa cena :) dodatkowo płatne są: owoce (lub ich obsługa) soki (lub obsługa własnych), ciasto (lub obsługa) oraz kawa&herbata bez ograniczeń... Zresztą wszystkie informacje podane są na stronie w ofercie weselnej:
http://www.dworekgrzebienisko.pl/index.php?go=wesela1 :)
Wg mnie ceny są bardzo przystępne, w porównaniu z innymi obiektami tego typu  :uoee:  :boisie:

Październik 10, 2010, 14:36:07
Odpowiedź #21

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 10, 2010, 14:36:07 »
my mieliśmy jeszcze napoje w cenie i za 155 ofertę grillową mniam :D więc w sumie nadal mają bardzo przystępnie

Październik 10, 2010, 17:42:32
Odpowiedź #22

Noorah

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 10, 2010, 17:42:32 »
Napoje w cenie? No to super mieliście  :okok: Jednak, z napojami czy bez  ;) polecam Grzebienisko  :)  baaaaardzo klimatyczne miejsce, szczególnie przy niewielkich weselach  :okok:

Październik 11, 2010, 21:38:15
Odpowiedź #23

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 11, 2010, 21:38:15 »
och taak :D i właściciele bardzo się przykładają a jakie dekoracje robią ? Nawet luk na ktory normalnie jestem uczulona przypadł mi do gustu

Październik 20, 2010, 12:23:29
Odpowiedź #24

naomi

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2010, 12:23:29 »
Grzebienisko to naprawdę WSPANIAŁE miejsce na wesele!!!! Byłam tam na najlepszym weselu w swoim życiu.
Oczywiście nie każdemu musi się podobać, bo ludzie różne gusta mają...
to tak jak z wyborem sukni ślubnej;)
Niektóre dziewczyny marzą o białej bezie, rękawiczkach,limuzynie, puszczaniu gołąbków,balonów. i ślubie w katedrze.  Inne wolą prostą białą sukienkę, bukiet polnych kwiatów i ślub w małym drewnianym kościółku.
Każdy może sam stworzyć wymarzoną oprawę tego dnia. Dlatego bardzo się cieszę, że jest takie miejsce jak Grzebienisko. W moje marzenia o idealnym weselu wpisuje się znakomicie!:)

Listopad 12, 2010, 11:51:50
Odpowiedź #25

Joanna Laskowska

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 12, 2010, 11:51:50 »
Czytam forum od jakiegoś czasu. Byliśmy na paru imprezach w Dworku w Grzebienisku za każdym razem było bardzo fajnie więc i nasze wesele zrobiliśmy w tym pięknym miejcsu ( wersja pod namiotami).
Nasz ślub był w październiku. Baliśmy się okrutnie temperatury ale nagrzewnice ... było tak ciepło że panowie marynary zostwili na krzesłach a panie swoje piękne wierzchnie okrycia i co bądź porzuciły i towarzystwo dylało do rana
jedzonko jak piszecie -pycha, ponoć przedobrzyliśmy z ilością ,ale kaczucha z jabłkami biła rekordy
chylimy czoła dla kucharzy
ale do detali...było bardzo czysto,elegancko, wszystko zapięte na ostatni guzik,organizacja super-może przy objedzie można by było szybciej podawać ale wszystko co było na stole było świeżo pieczone i gorące dla mnie to bardzo istotne. Dekoracje i muzykę robiliśmy sami , bo chcieliśmy -dzięki wielkie gospodarzom za taką możliwość, dzięki temu nasze wesele było nasze a otoczka pięknego stylowego Dworku nadała niepowtarzalnego klimatu . Na dobranoc mieliśmy pięknie przybrane stare stylowe łoże ...
Najpiękniejsze i niepowtarzalne! gdyby to miało być jeszcze raz nic
nie chcielibyśmy zmieniać , miejsce i afmosfera , kuchnia -super "

Listopad 13, 2010, 22:20:53
Odpowiedź #26

Offline mari22

• 3088
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 13, 2010, 22:20:53 »
my myslelismy o tym zeby zorganizowac wlasnie tam wesele, samo miejsce przeurocze, namiot tez calkiem fajny, ale jedno wielkie ale - miejsca noclegowe :(
my mamy duzo osob przyjezdnych z bardzo daleka a w samym dworku bardzo malo jest pokoi no i co najgorsze jedna wspolna lazienka na korytarzu :(
ale poza tym super - warto zobaczyc i przekonac sie na wlasne oczy tym bardziej ze ceny maja przystepne :)

Styczeń 11, 2011, 22:25:39
Odpowiedź #27

Offline alizee21g

• 5898
    • http://www.picasaweb.google.com/alizee21g
pytanie o namiot
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2011, 22:25:39 »
Hej kochani,

Tez zastanawiam sie nad Grzebieniskiem, wlasnie przyjecie w namiocie mi sie marzy mam tylko obawy co do temperatury wewnatrz. Owszem w razie chlodniejszego dnia mozna nagrzac ale co z upalem? Boje sie ze bedzie jak w szklarni i co wtedy z jedzeniem?

Pytanie do tych z Was ktorzy juz sie bawili w Grzebienisku - czy scianki namiotu mozna zdjac tak zeby zostal tylko dach, cos w rodzaju pawilonu?

Mam nadzieje ze martwie sie na zapas bo naprawde odpowiada mi to miejsce pod kazdym wzgledem!

Styczeń 15, 2011, 13:07:40
Odpowiedź #28

gosia123

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2011, 13:07:40 »
Oj dawno mnie tutaj nie było ale z sentymentu lubię czasem zajrzeć :)
My mieliśmy straszliwy upał i też miałam podobne obawy. Ścainki są zdejmowalne i można je w każdej chwili zdjęć lub założyć także jeśli czujesz bluesa że dworek to właśnie to miejsce to się nie zastanawiaj. Ja szczerze polecam. Żałuję że nie działają jako typowa restuaracja bo czasem bym wpadła i powspominała dobre smaki.

Styczeń 15, 2011, 13:20:31
Odpowiedź #29

Offline alizee21g

• 5898
    • http://www.picasaweb.google.com/alizee21g
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 15, 2011, 13:20:31 »
gosia123

dzieki za odpowiedz, teraz jestem juz praktycznie zdecydowana :>