Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: dworek grzebienisko  (Przeczytany 43782 razy)

Maj 13, 2008, 12:04:21
Przeczytany 43782 razy

Tomasz80

• Gość
dworek grzebienisko
« dnia: Maj 13, 2008, 12:04:21 »
Szanowni Forumowicze

przeczesałem forum i niestety nie znalazlem żadnych opinii na temat tej lokalizacji.... zakładam więc nowy wątek i liczę ze z Waszą pomocą cos sie ruszy.... nie ukrywam ze spodobala nam sie ta lokalizacja, będziemy wdzięczni jesli ktoś wklei tu swoja  opinię...

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji

http://www.dworekgrzebienisko.pl/

edit. dopiszę jeszcze ze w grę wchodzi wesele pod namiotem :)

Kwiecień 17, 2009, 16:01:51
Odpowiedź #1

askag12

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2009, 16:01:51 »
Hej ja zaręczyłam się jakiś tydzień temu, no i zaczynam szukać lokalu itd. Dzisiaj byłam z narzeczonym w Dworku w Grzebienisku, to blisko mojej rodzinnej miejscowość. Stronę internetową mają świetną, ale na miejscu okazało się, że wszystko jest trochę zaniedbane, co prawda właścicielka (bardzo miła), przepraszała nas za to twierdząc, że dopiero zaczął się u nich sezon ślubny, więc dopiero wszystko rozkładają (ślub powyżej 34 os. jest pod namiotami. Za to w ogrodzie jest altanka, w której mogą oni zorganizować ceremonię ślubną, jeśli parze uda się załatwić księdza. Co myślicie o takim pomyśle???

Kwiecień 17, 2009, 22:10:34
Odpowiedź #2

Offline Ennaven

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2009, 22:10:34 »
ja tam będę miała wesele ..  pod namiotem :D pani Marta bardzo miła i rzeczowa wszystko na zdjęciach pokazuje myśmy byli w październiku i właśnie wszystko zwijali ale i tak nas tamta magia urzekła  :rotfl:  po prostu nie mogę się doczekać

Kwiecień 17, 2009, 22:27:12
Odpowiedź #3

jamajka

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2009, 22:27:12 »
My rozważaliśmy zorganizowanie w Grzebienisku wesela. Chcemy właśnie wesele na powietrzu. Ale ostatecznie wybraliśmy inne miejsce, bo w Grzebienisku jest bardzo mało przestrzeni - właściwie większość ogrodu zajmują namioty. Ale miejsce bardzo urokliwe :) Jak ktoś chce kameralne wesele, to chyba idealnie pasuje.

Kwiecień 18, 2009, 18:56:19
Odpowiedź #4

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2009, 18:56:19 »
65 osób :D czyli w sam raz lubię takie nieuczesane parki ba nawet sceptyczny ojciec się do tego miejsca przekonał ... no i cena :P

Marzec 15, 2010, 12:52:11
Odpowiedź #5

dziunia_1

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2010, 12:52:11 »
Jeśli komuś nie przeszkadzają damsko męskie toalety....

Marzec 17, 2010, 17:10:42
Odpowiedź #6

stokrotka12

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2010, 17:10:42 »
Ja byłam tam na weselu w zeszłym roku i mogę podzielić się wrażeniami. Po pierwsze - pyszne jedzonko a z tym w lokalach różnie bywa. Poza tym miejsce naprawdę ma "duszę". Dla miłośników historii i miejsc z klimatem polecam. Nie ma tam tandety a tej dzisiaj w wielu miejscach nie brakuje...
Wesele było pod namiotem tuż obok dworku. Dworek był cały czas otwarty dla gości.
Myślę, ze to dobra alternatywa dla wesel w lokalach bo to już się ludziom nudzi. Wesele w parku pod namiotami jest trendy, na zachodzie głównie takie robią. Jak jest dużo młodych ludzi (tak jak u nas było) to super się to sprawdza.
Nocą jak wszystko było oświetlone było naprawdę romantycznie.
Szczerze polecam. Jedyne co kiepsko wspominam to fakt, że miałam niewygodne buty i nogi mnie bolały po weselu prawie dwa dni ...:)

Marzec 19, 2010, 16:08:13
Odpowiedź #7

gosia123

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2010, 16:08:13 »
My wybraliśmy dworek. Jak bedziemy po weselu to podzielę się wrażeniami. Oglądaliśmy różne miejsca ale w rezultacie wybraliśmy to, bo nasi znajomi tam robili wesele i byli bardzo zadowoleni.
Miejsce wydaje się ciekawe, nietuzinkowe. Ceny mają naprawdę w porządku jak na dworki/pałace. Nam zależało na obiekcie który jest zabytkiem i ma ładny park.
Pożyjemy, zobaczymy. W sumie już nie mogę się doczekać....

Maj 11, 2010, 21:48:12
Odpowiedź #8

myszor

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2010, 21:48:12 »
Cytat: "dziunia_1"
Jeśli komuś nie przeszkadzają damsko męskie toalety....

chyba nikt nie zamierza spędzić wesela w kibelku, wiec chyba to mało istotne ;)

Maj 11, 2010, 22:02:50
Odpowiedź #9

dziunia_1

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2010, 22:02:50 »
Rzecz gustu. Ja widocznie jestem za bardzo drobiazgowa. Zresztą moja kumpela była tam ostatnio na weselu...po prostu cieszę się że się tam nie zdecydowałam, no ale powodzenia. Mam nadzieje że akurat Wy będziecie zadowoleni

Maj 13, 2010, 13:51:06
Odpowiedź #10

gosia123

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2010, 13:51:06 »
Znów byliśmy w dworku ustalić ostateczne szczegóły dotyczące wesela. Teraz zawitała tam wiosna i jest naprawdę ładnie. Tulipany, żonkile, bzy (duuuużo bzów). Park zdaje się żyć swoim życim. Zewsząd słychać śpiew ptaków. Oj...chyba jeste niepoprawną romantyczką...:). Nam nadal bardzo się podoba. W tym miejscu po prostu jest klimat. Nie kręcą mnie duże parki które okalają pałace.A  tutaj jest tak po prostu...cukierkowo. Wesele już niedługo. Zaczynam trochę się denerwować.

Maj 13, 2010, 14:09:11
Odpowiedź #11

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 13, 2010, 14:09:11 »
My jedziemy dogadać w sobotę gosia kiedy macie ?

Maj 20, 2010, 00:31:01
Odpowiedź #12

naomi

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2010, 00:31:01 »
Ja też uważam, że dworek w Grzebienisku jest uroczy. To bardzo nastrojowe i romantyczne miejsce. Przepiękny mały park, który przypomina trochę tajemniczy ogród.To wyjątkowe miejsce, które nie każdemu musi się podobać. Każdy ma swoje wyobrażenia dotyczące ślubu i wesela. Mi podoba się BARDZO!!!! :)
Właścicielka jest bardzo sympatyczna i udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

Maj 20, 2010, 10:32:07
Odpowiedź #13

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 20, 2010, 10:32:07 »
dokładnie :D Już idzielśmy namioot i wszystko dogadaliśmy szczegóły
teraz tylko pousadzać gości i już ! jestem bardzo szzęśliwa że własnie tam organizujemu wesele i juz nie moge się doczekać

Lipiec 16, 2010, 13:01:40
Odpowiedź #14

gosia123

• Gość
dworek grzebienisko
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 16, 2010, 13:01:40 »
Jesteśmy po weselu w dworku. Bardzo zadowoleni. Trochę obawialiśmy się upału ale w rezultacie nie było źle bo jak o 19:00 zaczęło się przyjęcie było już całkiem znośnie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Organizatorzy czuwali przez całą imprezę. Dworek o tej porze roku wygląda bardzo malowniczo w otoczeniu różnobarwnych kwiatów. Jedzonko było smaczne i na tyle dużo, ze starczyło na poprawiny na działce następnego dnia :) Torcik zamawialiśmy też w dworku. Trochę się bałam czy bedzie ok ale był naprawdę dobry. Goście chwalili. Obawiałam się też trochę komarów ale mieliśmy kilka świec antykomarowych i było ok. ogólnie jesteśmy naprawdę zadowoleni. Szukaliśmy konwencji garden party i dworek spełnił nasze oczekiwania. Polecam :)