Wyszukiwanie zaawansowane


Autor Wątek: przedłużnie rzęs novalash  (Przeczytany 4017 razy)

Kwiecień 21, 2008, 12:18:45
Przeczytany 4017 razy

Novalach

  • Gość
przedłużnie rzęs novalash
« dnia: Kwiecień 21, 2008, 12:18:45 »
Pragniesz mieć piękne, długie, gęste, podkręcone oraz naturalnie wyglądające rzęsyDZIĘKI RZĘSOM NOVALASH Twoje rzęsy BĘDĄ 50% dłuższe, grubsze, bardziej podkręcone o naturalnym wyglądzie

Produkty, na których pracuję posiadają najwyższy standard:

Platynowy klej otrzymał na ceremonii w Nowym Yorku najbardziej prestiżową nagrodę w USA: “Cosmetic Innovation of the Year 2007"

Czy wiedziałaś,ze wszystkie przebadane kleje używane do zabiegu zawieraja toksyczny formaldehyd w dużym stężeniu? Klej NOVALASH jest jedynym produktem,który spełnia amerykańskie standardy farmaceutycznej czystości składników i nie zawiera formaldehydu!!.Specjalna formuła została stworzona przez lekarzy i biochemików-dla Twojego bezpieczeństwa!!!

Oto najczęsciej zadawane pytania:

Co to jest przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs metodą NovaLash jest nowym, luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie Twoich naturalnych rzęs. Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do Twojej naturalnej „włosek po włosku”. Rzęsy maja różną długość, więc efekt końcowy może być całkowicie naturalny lub ‘’teatralny’’ – decyzja należy do Ciebie

Na jak długo wystarcza zabieg przedłużania rzęs NOVALASH?

Przeważnie około 2 miesiące, czyli tyle ile wynosi czas życia Twojej naturalnej rzęsy. Po tym okresie sztuczna rzęsa wypada wraz z Twoja własną a na jej miejsce rośnie nowa. Nigdy nie wiemy, w jakim stadium znajduje się dana rzęsa(wzrostu, spoczynku czy zaniku). Dlatego zalecane i niezbędne jest tzw. ’’dopełnianie” co 3-5 tygodni, aby zachować oszałamiający efekt przez cały czas!!

Jak powinnam dbać o przedłużone rzęsy metodą NOVALASH?

Nie należy trzeć oczu. Również kremy,płyny do demakijażu i lotiony zawierające oleje mogą rozpuscic klej i tym samym skrócić czas trwałości Twoich nowych rzęs. Jednakże nosząc rzęsy NovaLash stosowanie tuszu jest zbędne, więc nasz makijaż jest prosty do usunięcia.


Czy mogę stosować tusz do rzęs?

Twoje nowe rzęsy NOVALASH maja tak spektakularny wygląd, ze nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs! Jednakże jeśli zdecydujesz się na użycie tuszu nie powinien on być wodoodporny tylko klasyczny na bazie wody.

Czy mogę korzystać z basenu lub sauny czy uprawiać sporty?

Tak! Uprawianie sportów, pływanie w basenie, w morzu, korzystanie z sauny czy przebywanie w gorącym klimacie nie szkodzi Twoim przedłużonym rzęsom NOVALASH.

Czy przedłużanie rzęs metodą NOVALASH jest bezpieczne?

Tak. Pracuję na produktach wiodącej marki w USA i Europie!!  Składniki kleju NOVALASH są najwyższej jakości (nagroda na ceremonii w Nowym Yorku - ‘’Cosmetic innovation of the Year 2007), testowane farmaceutycznie i są całkowicie bezpieczne dla oka! Osoby noszące szkła kontaktowe, po plastyce powiek oraz z tzw’’zespołem suchego oka” mogą sie poddać zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs. Rzęsy mogą być zdjęte w dowolnym momencie bez szkody dla Twoich naturalnych rzęs za pomocą specjalnego płynu.
Strona internetowa>: http://www.novalash.com/

Zabieg wykonuję u klientki w domu w Poznaniu i okolicach. Zabieg trwa ok 2 godzin.  proszę o telefoniczne ustalenie terminu wykonania zabiegu pod numerem 504-009-926.

Cennik(informacja dodatkowa)

Pełen zabieg : 400 zł
dopelnienie po 2 tygodniach   - 110 zł
po 3 tygodniach       - 170 zł
po 4 tygodniach       - 220