Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: O czym wszyscy zapominają przy organizacji ślubu /wesela - w  (Przeczytany 15023 razy)

Sierpień 19, 2014, 08:51:23
Odpowiedź #45

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Odp: O czym wszyscy zapominają przy organizacji ślubu /wesela - w
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 19, 2014, 08:51:23 »
fakt o uśmiechu zapomina się najczęściej niestety

:brawo:
http://www.kubacichocki.pl - fotografia ślubna

Sierpień 19, 2014, 10:06:40
Odpowiedź #46

Offline margo

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1714
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 19, 2014, 10:06:40 »
Dokładnie, przeglądając zdjęcia do albumu zauważyłam, że bardzo mało osób się uśmiechało, a w kościele prawie wszyscy stali na baczność z poważnymi minami jakby byli na pogrzebie, a nie na ślubie, trochę to przykre :-\ 

Sierpień 19, 2014, 11:34:50
Odpowiedź #47

lesnanimfa

• Gość
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 19, 2014, 11:34:50 »
tak? a u mnie w USC raczej wszyscy są pogodni, albo całkiem się uśmiechają. Specjalnie weszłam z folder ze zdjęciami żeby sprawdzić...

może tak działa na ludzi sam budynek kościoła? że jakoś może podświadomie pilnują się, żeby wyglądać elegancko?

p.s.
pamiętam jak kiedyś, lata temu, w mojej parafii ksiądz powiedział na kazaniu, że wszyscy mają miny jakby byli na pogrzebie, a jest niedziela, weekend, czas z rodziną i w ogóle są w gościach u Jezusa, wiec mają się cieszyć.

Sierpień 19, 2014, 21:50:46
Odpowiedź #48

Offline 2pi.pl

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 19, 2014, 21:50:46 »
USC to co innego, wszyscy wyluzowani, w kościele to co innego, ludzie zwykle mega spięci i najczęściej to ci którzy najrzadziej do kościoła chodzą :)
zaobserwowałem też inna zależność - pary młode które wzruszają się i uśmiechają podczas mszy to najczęściej te głęboko wierzące, dla których pobyt w kościele nie wiąże się ze stresem - wiedzą kiedy siedzieć, kiedy wstać, znają dobrze księdza który udziela sakramentu i przeżywają sam sakrament a nie pobyt w kościele...
dlatego też łzy podczas ceremonii w USC widzimy wśród jakiś 80% par (pary nie przejmują się urzędnikiem, przeżywają ceremonię), natomiast łzy w kościele u jakiś 10% (większość strasznie spina się w w kościele i w towarzystwie księdza)

Sierpień 19, 2014, 22:13:36
Odpowiedź #49

Offline www.slubny-reportaz.pl

• Użytkownicy

• **

• 72
    • http://www.slubny-reportaz.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 19, 2014, 22:13:36 »
USC to co innego, wszyscy wyluzowani, w kościele to co innego, ludzie zwykle mega spięci i najczęściej to ci którzy najrzadziej do kościoła chodzą :)
zaobserwowałem też inna zależność - pary młode które wzruszają się i uśmiechają podczas mszy to najczęściej te głęboko wierzące, dla których pobyt w kościele nie wiąże się ze stresem - wiedzą kiedy siedzieć, kiedy wstać, znają dobrze księdza który udziela sakramentu i przeżywają sam sakrament a nie pobyt w kościele...
dlatego też łzy podczas ceremonii w USC widzimy wśród jakiś 80% par (pary nie przejmują się urzędnikiem, przeżywają ceremonię), natomiast łzy w kościele u jakiś 10% (większość strasznie spina się w w kościele i w towarzystwie księdza)
Zgadzam się z w 100% : jest dokładnie tak jak piszesz...
pozdrawiam
Paweł
Fotograf Poznań  - Paweł Krzemiński - http://www.slubny-reportaz.pl

Sierpień 19, 2014, 22:18:36
Odpowiedź #50

lesnanimfa

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 19, 2014, 22:18:36 »
ja się prawie poryczałam, dokładnie... moja ceremonia w USC była mega wzruszająca... pani urzędnik tak pięknie nam powiedziała...

Sierpień 26, 2014, 00:30:04
Odpowiedź #51

Offline tandem

• 1279
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 26, 2014, 00:30:04 »
2pi.pl coś w tym jest, na pewno nieznajomość przebiegu samej mszy jest dodatkowym elementem stresującym.
U nas było bez spiny :)
A na weselu z niezbędnika przydały się tylko agrafki (ale to było wiadome, bo były konieczne przy podpięciu trenu) i koszule na zmianę.  :O]
Więc w sumie nie ma co się na zapas przejmować. Choć wiadomo, jeśli czegoś by jednak zabrakło, mogłoby być niewesoło .
Razem przez życie :)

Czerwiec 29, 2016, 19:32:17
Odpowiedź #52

Offline Mąż i Żona

• Użytkownicy

• **

• 4
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 29, 2016, 19:32:17 »
Hahahahaha :D Najważniejsze, żeby męża nie zapomnieć :D

Sierpień 25, 2016, 10:02:41
Odpowiedź #53

Offline Slubiweselle_pl

• Użytkownicy

• **

• 90
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:02:41 »
Podczas ślubu jest bardzo wiele takich elementów o których jak się okazuje zapomnieliśmy,nawet czysto organizacyjnych i stresujących,pewnych "wpadek" nie da się uniknąć,ale ważne aby w ostateczności wszystko dobrze się skończyło,a sama zabawa była bardzo udana:)
www.slubiweselle.pl - Twój portal.