Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Siedem Drzew  (Przeczytany 50483 razy)

Październik 25, 2012, 14:09:33
Odpowiedź #45

Offline aniese

• Użytkownicy | wkręceni

• 124
Siedem Drzew
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 25, 2012, 14:09:33 »
Cytat: "kasia874"
meldokryko, troszkę więcej możesz się dowiedzieć w poście Panny Młode 2014 :) w sobote byliśmy i troszkę opisałam ten lokal :) dzisiaj dostałam oferte na 2014 i cena mnie zaskoczyła 180 zł/os. A wcześniej dostałam oferte od dziewczyny z forum z ofertą na 2013 za 160 zł/os coś tu nie halooo. Spytałam się czy 7 i 14.06.2014 jest wolny niestety nie tylko w czerwcu mają wolny 6 czyli piątek :( szkoda bo w piątek raczej wesela nie planujemy na tą chwilę :) ale z drugiej strony świadczy to o tym,że ludzie naprawdę są zadowoleni i polecają innym. Potwierdzam,że jedzonko jest tam przepyszne. Jestem w trakcie rozmów meilowych co prawda z Panią manager więc zobaczymy co z tego wyniknie. Mają jeszcze opłatę KIELISZKOWĄ !!! nie spotkałam się z tym wcześniej. chodzi o to,że przy każdej zastawie są po 2 kieliszki (1 do białego wina i 1 do czerwonego wina) i opłata jest w sumie 4 zł pomnożyć przez ilość osób na weselu sumka się robi nie duża ale zawsze. Opłaty tej nie ma jeżeli kupi się wino u nich. Jak będę coś więcej wiedziała to dam znać. Jeżeli oczywiście kogoś interesuje oferta mogę przesłać nie ma problemu :)

Cena mnie zupełnie nie dziwi, raz, że wciąż jest konkurencyjna, a dwa- wiadomo, że stosunkowo niska cena była formą reklamy  :) Nawet sądziłam, że będzie jeszcze wyższa...
A opłata kieliszkowa  :wnerw:  Ja niestety dowiedziałam się o niej już po podpisaniu umowy, gdybym wiedziała wcześniej, nie zmieniłabym na pewno swojej decyzji, ale wściekłam się, że dowiedziałam się o niej od znajomych, a nie na miejscu przy omawianiu szczegółów  :nerwus:

Październik 25, 2012, 15:10:55
Odpowiedź #46

Offline jo_asia

• Użytkownicy | rozmowni

• 403
Siedem Drzew
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 25, 2012, 15:10:55 »
aniese, ale jeśli jej nie masz zawartej w umowie, to przecież Cię nie obowiązuje, no nie?
Podpisałaś umowę bez opłaty, więc się tego trzymaj :)

Październik 25, 2012, 16:06:01
Odpowiedź #47

Offline meldokryko

• Użytkownicy | wkręceni

• 126
Siedem Drzew
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 25, 2012, 16:06:01 »
jo_asia problem mój i aniese jest taki, że tak (jak w wielu przypadkach) przy każdej nowej rzeczy, którą chcesz mieć w ramach wesela podpisuje się aneks do umowy ramowej.
Więc jak powiemy, że chcemy mieć wino na weselu, to na pewno pojawi się aneks mówiący o opłacie za kieliszki...

Październik 25, 2012, 16:11:28
Odpowiedź #48

Offline aniese

• Użytkownicy | wkręceni

• 124
Siedem Drzew
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 25, 2012, 16:11:28 »
Cytat: "jo_asia"
aniese, ale jeśli jej nie masz zawartej w umowie, to przecież Cię nie obowiązuje, no nie?
Podpisałaś umowę bez opłaty, więc się tego trzymaj :)

Właśnie nie wiem jak to jest... Myślałam, że po prostu powiedzą coś w stylu "ok, nasza wina, w takim razie nie będzie opłaty"- wydaje mi się, że to byłoby fair, prawda? W końcu nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów (ok, umycie kieliszków)  :bezradny:
Ale nie mam takiego charakteru, żeby się o coś wykłócać. Napisałam maila, pani powiedziała, że nie poinformowali mnie przez pomyłkę i tyle, trudno.

Już się nie mam zamiaru tym denerwować  :)

Listopad 05, 2012, 18:10:32
Odpowiedź #49

Offline kasia874

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 05, 2012, 18:10:32 »
Zdecydowaliśmy się!!!! :) :P
2.08.2014r. odbędzie się nasze wesele w Siedmiu Drzewach :)
Facebook - Salon Akwarystyki Naturalnej

Listopad 05, 2012, 21:17:10
Odpowiedź #50

Offline Marzycielka

• 6115
Siedem Drzew
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 05, 2012, 21:17:10 »
kasia874, super, gratuluję :-) A miał być czerwiec, nie? :P

Listopad 06, 2012, 15:02:18
Odpowiedź #51

Offline kasia874

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 06, 2012, 15:02:18 »
Marzycielka, dzięki :) no miał być czerwiec,ale w lokalu w czerwcu na tą chwilę mają wolny tylko piątek pozostałe piątki i soboty są już zarezerwowane, a szkoda. no i stanęło na sierpniu :) mam nadzieje,że ogromnych upałów nie będzie :)

Listopad 15, 2012, 19:42:05
Odpowiedź #52

Offline mariq

• Użytkownicy

• **

• 11
Siedem Drzew
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 15, 2012, 19:42:05 »
hej Dziewczyny,
my też będziemy mieć wesele w siedmiu drzewach. Co prawda pamiętam, że panie właścicielki nie zrobiły na mnie dobrego pierwszego wrażenia, ale zdecydowaliśmy się ze względu na samą sale i ogród. O kieliszkowej opłacie wiedziałam od początku. Powiedzcie proszę, czy wiecie, czy rzeczywiście tak jest, że na ciasto muszę mieć fakture z cukierni. Słyszałam od przyjaciółki (która pracowała w gastronomii), że na imprezie zamkniętej, jaką jest wesele, coś takiego nie obowiązuje  :mysli: Jeżeli któraś z Was się dobrze orientuje to proszę o poradę.

Listopad 16, 2012, 09:40:37
Odpowiedź #53

Offline agatapok

• 1060
Siedem Drzew
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 16, 2012, 09:40:37 »
mariq, również pracowałam w gastronomii i hotelarstwie i zawsze prosiliśmy młodych, którzy wnoszą "swoje" ciasto czy tort o paragon lub fakturę, a nawet czasami pisało się zaświadczenie.
Robi się tak dlatego, że jeżeli ktoś z gości zatruje się, będzie miał biegunke itp po torcie, to restauracja wówczas jest czysta, ponieważ tort został wniesiony na odpowiedzialność Państwa młodych.

"swoje" ciasto mam namyśli produkt, który załatwia się we własnym zakresie, a nie zleca się restauracji, gdzie wyprawia się wesele.

Listopad 17, 2012, 19:01:57
Odpowiedź #54

Offline mariq

• Użytkownicy

• **

• 11
Siedem Drzew
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 17, 2012, 19:01:57 »
agatapok dzięki za odzew. Wszystko to jak najbardziej rozumiem, z tym zatruciem itp., i że restauracja ma byś wolna od odpowiedzialności. Tylko skoro umowa jest tak skonstruowana, że Państwo Młodzi zapewniają ciasto, to tak i tak my za to odpowiadamy, a nie oni. Czy to po prostu nie wystarcza....?
A swoją drogą może jest PM, która bierze ślub 20 lipca w 7drzewach? Prosiłabym o kontakt na prv. :)

Listopad 18, 2012, 12:09:22
Odpowiedź #55

Offline agatapok

• 1060
Siedem Drzew
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 18, 2012, 12:09:22 »
mariq, hmm skoro jest to wszystko napisane w umowie, to faktycznie faktura byłaby zbędna, ale chyba chodzi im jeszcze o to, żeby tort, który wniesiecie na sale był faktycznie z cukierni a nie zrobiony we własnej kuchni. Bo niektorzy chcą zaoszczedzić na cukierniach i pieką np sernik samemu.
I chyba właśnie o to im chodzi :-)

Luty 25, 2013, 04:14:14
Odpowiedź #56

Offline kate87pl

• 557
Siedem Drzew
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2013, 04:14:14 »
Hop hop!  :mrgreen:
Odświeżam temat, czy ktoś już miał okazję być tam na weselu albo go organizować?

Wiele zdjęć można zobaczyć na stronie internetowej, tu dodam trochę ode mnie.

Budynek z zewnątrz

Parking

Sala

Duże porcje jedzenia

Park
Znamy się od:        16.07.2001
Razem od:             21.08.2002
Zaręczeni od:         26.08.2012
Ślub odbył się:       16.08.2014

Luty 25, 2013, 07:02:16
Odpowiedź #57

Offline kasia874

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2013, 07:02:16 »
kate87pl, jedliście to samo co My za pierwszym razem jak tam pojechaliśmy :) mniamiiiii :) porcje solidne :) a zupy próbowaliście?rewelacja :)

Luty 25, 2013, 11:53:00
Odpowiedź #58

Offline roxana

• Użytkownicy

• **

• 38
Siedem Drzew
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 25, 2013, 11:53:00 »
Byliśmy tam na obiedzie i jedzonko bardzo smaczne i naprawdę fantazyjnie udekorowane. Polecam łososia i ślimaki :)
Rozważamy ten lokal bardzo poważnie tylko nie wiem czy nie jest tam aż nazbyt przaśnie. Szukam czegoś eleganckiego ale bez wielkiej przesady. Wiecie jak tam wygląda po udekorowaniu ?

Luty 25, 2013, 12:54:19
Odpowiedź #59

Offline kate87pl

• 557
Siedem Drzew
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 25, 2013, 12:54:19 »
Cytat: "kasia874"
kate87pl, jedliście to samo co My za pierwszym razem jak tam pojechaliśmy :) mniamiiiii :) porcje solidne :) a zupy próbowaliście?rewelacja :)

Tak, próbowałam i polecam :)

Po lewej: Migdałowy krem z kurczaka ; po prawej: Żur z Dziada Pradziada podany w kamionce

Cytat: "roxana"
Byliśmy tam na obiedzie i jedzonko bardzo smaczne i naprawdę fantazyjnie udekorowane. Polecam łososia i ślimaki :)
Rozważamy ten lokal bardzo poważnie tylko nie wiem czy nie jest tam aż nazbyt przaśnie. Szukam czegoś eleganckiego ale bez wielkiej przesady. Wiecie jak tam wygląda po udekorowaniu ?

Moim zdaniem nie jest zbyt swojsko i wiejsko jak to bywa np. w karczmach. Jest swojsko ale nowocześnie, taki.. współczesny stary młyn (?  :mrgreen: ). Poza tym ta sala sama w sobie jest tak urokliwa, że niepotrzebne są żadne dekoracje w postaci balonów, wielkich białych wstęg, itp. My decydujemy się tylko na dekorację stołu i widzę na zdjęciach z wesel ze strony lokalu, że większość par tak robi i to w zupełności wystarczy (no i zawsze są to mniejsze koszty!  :mrgreen:  ) .
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę jakie chcesz dekoracje, bo od tego też zależy w jakim klimacie będzie wesele. Np. jeśli weźmiesz białe, eleganckie, duże objętościowo kwiaty na stół i ubierzesz krzesła w białe pokrowce to już jest bardziej elegancko :) Co innego będzie z małym bukietem polnych kwiatów i surowymi krzesłami (bez ozdób) :)

Ja planuję zrobić dekoracje sama w stylu rustykalnym / shabby chic. Będzie pewnie to trochę przemieszane z nowoczesnymi elementami, ale generalnie idziemy w kierunku bieli i kolorów drewna. Co z tego wyjdzie to się okaże, bo Pan Młody lubi wybrzydzać i już zadeklarował, że pojedzie ze mną na salę wszystko ustawiać (dzięki Bogu, że mamy podobny gust) :mrgreen:
Znamy się od:        16.07.2001
Razem od:             21.08.2002
Zaręczeni od:         26.08.2012
Ślub odbył się:       16.08.2014