Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Siedem Drzew  (Przeczytany 52185 razy)

Wrzesień 03, 2013, 20:52:10
Odpowiedź #120

Offline edys88

• Użytkownicy

• **

• 52
Siedem Drzew
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 03, 2013, 20:52:10 »
Jestem po weselu w 7 drzewach i muszę powiedzieć, że było cudownie.
Ale od początku :) Kontakt z recepcją i panią menadżer był bardzo dobry, spokojnie i wyczerpująco odpowiadała na nasze pytania i wątpliwości, praktycznie tego samego dnia lub następnego (bo pisaliśmy zwykle koło 22:00).

Jeżeli ktoś zastanawia się czy robić wesele na 1 sali czy na 2,to podpowiadam- na 2! Od początku chciałam mieć na jednej i jak 2tygodnie przed ślubem okazało się, że mamy dwie osoby za dużo, to się załamałam. W dniu wesela okazało się znowu, że ktoś nie dojechał i spokojnie zmieścilibyśmy się na 1 sali. Jednak KAŻDY chwalił, że są dwie sale. Goście mogli na spokojnie porozmawiać, pośpiewać (!) i potańczyć. Wystarczy wstawić do sali ze stołami głośnik i każdy słyszy muzykę i może zadecydować, czy zostaje czy nie. Chyba muszę podziękować tym dwóm osobom, że "zmusiły" mnie do drugiej sali.

Jedzenie- pyszne. Bardzo dobre ciasta, ryby. Wiem, że wszystko zalezy od gości, ale zauważyłam, że po północy prawie nic nie schodzi (oprócz klopsików). Kiełbaski, karkówka,itp. stoją nietknięte na stołach. Goście chwalili krem z kurczaka z migdałami, który był zamiast rosołu i paszteciki (przystawka).

Przez całe wesele mąż miał kontakt z kierownikiem sali. Wystarczyło, że tylko się na niego popatrzyliśmy i już był koło nas i odpowiadał na pytania, pomagał (podstawiał wodę w butelce po finlandii,itp). Mówił, czy wszystko jest ok, czy są opóźnienia, przypominał dj'owi o komunikatach typu gdzie jest piwo i przekąski.

To chyba wszystkie najważniejsze informacje :) Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem :)

Wrzesień 04, 2013, 22:17:19
Odpowiedź #121

Offline kasia874

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 04, 2013, 22:17:19 »
edys88, dzięki za opinie :) Nasze wesele również jest na dwóch salach :) jedzonko mają rewelacyjne :) już nie mogę się doczekać :) a może jakieś foty wstawisz? :)
Facebook - Salon Akwarystyki Naturalnej

Wrzesień 05, 2013, 00:07:19
Odpowiedź #122

Offline edys88

• Użytkownicy

• **

• 52
Siedem Drzew
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 05, 2013, 00:07:19 »
Ja jeszcze nie mam. Póki co kilka jest u Boziak http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=8613&start=45

2 sale to świetny wybór :)

Wrzesień 26, 2013, 11:27:28
Odpowiedź #123

Offline MartaK

• Usługodawcy

• *

• 947
Siedem Drzew
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:27:28 »
Pyszne jedzenie, dobra organizacja i fajna obsługa - bardzo miło mi się tam pracowało :)
Fotografia ślubna, portretowa, reportaż, sesje plenerowe www.martakuchcinska.pl  Fanpage  Zapraszam na blog

Wrzesień 26, 2013, 14:17:47
Odpowiedź #124

Offline roxana

• Użytkownicy

• **

• 38
Siedem Drzew
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:17:47 »
Też potwierdzam, że jedzenie w siedmiu drzewach bardzo smaczne. Jadłam tam kilka razy obiadek. Co do wystroju na weselu to taki dość skromny ale w sumię sala sama w sobie ozdobna więc chyba ok. Tylko dałabym falbany z przodu żeby nie było widać nóg od stołu i może jakiś inny kolor materiału za młodymi - bardziej żywy. Ale to oczywiście kwestia osobistego gustu.

Wrzesień 26, 2013, 15:32:06
Odpowiedź #125

Offline Boziak

• 5090
    • http://yourdreamskonsultant.wix.com/yourdreams
Siedem Drzew
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:32:06 »
roxana, zawsze materiał za młodymi można fajnie udekorować, a sala jest klimatyczna i wszystko zależy jeszcze od tego jakie dodatki się wybierze, nie wiem jak wygląda ich wystrój na ślub, ale sala ma wiele możliwości

Październik 02, 2013, 18:02:48
Odpowiedź #126

Offline MKFstudio.com

• Usługodawcy

• *

• 15
    • http://www.mkfstudio.com
Siedem Drzew
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 02, 2013, 18:02:48 »
Czytam Wasze posty dotyczace 7 Drzew i doszedlem do wniosku, ze moze powiem pare slow od strony fotografa i klienta. Mialem przyjemnosc wykonywania tam zdjec podczas wesela oraz sesji.
ARCHITEKTURA ZEWNATRZ - przepiekna, mur pruski, z elemntami drewna i kamienia. Na pewno spodoba sie kazdemu - robi ogromne wrazenie. Usytuowanie calego kompleksu w oddaleniu od domostw, wiec cisza na maxa. Jest swietny plac zabaw dla dzieci, wiec jak goscie maja malych biesiadnikow, to mozna zajac im czas :)
WNETRZA - glowna sala powala na kolana - jest cudownie, wrecz bajkowo - sporo tam smaczkow- male wozki, napedowe kolo mlynskie elementem wystroju oraz swietne lampiony. Nietuzinkowo przystrojona sala. Sala taneczna juz bardziej uboga. w 1/3 sali kolumny (dosc slabe rozwiazanie) oraz lustra zdobiace jedna sciane na calej dlugosci (utrudnienie dla fotografa :)) Generalnie musza ja dopracowac, bo sala do tanca odstaje od sali glownej. Lokal jest klimatyzowany.
POKOJE - Pokoje czyste z lazienkami. Nie powalaja wystrojem i wielkoscia, ale na przenocowanie po weselu daja rade :) Apartament małżeński - ciemny, ale zaciszny i dający sie zrelaksować
OBSŁUGA/JEDZENIE - i jedno i drugie na wysokim poziomie. Manager obiektu - Krzysztof dba o wszystko.
OGRÓD - REWELACJA!! Moze byc natchnieniem na wieeele przepieknych sesji slubnych. Jest tam wszystko: wysokie trawy, pomost, mostek, aleja drzew, kamienie etc. mozna zrobic tam sporo pieknych fotografii
DOJAZD - Bezproblemowy, choc oznakowanie kiepskie - lepiej polegac na GPS'ie
PODSUMOWANIE - Jako fotograf oceniam 7 Drzew na piatke. Mimo, ze sala taneczna dosc kiepska (sufit lamany belkami, sciany - z jednej strony lustra, z drugiej obraz i kotary) to generalnie jest super. Czuje, ze bedzie to obiekt HIT. Ogrod wprost stworzony na sesje slubna.
To tyle mojej recenzji - moze komus sie przyda :)
Fotografia ślubna Poznań http://www.mkfstudio.com

Październik 02, 2013, 23:00:25
Odpowiedź #127

Offline kasia874

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 02, 2013, 23:00:25 »
MKFstudio.com, dzięki za opinie :) mamy tam swoje wesele i już nie możemy się doczekać :) zgodzę się,że sala do tańczenia jest ciemna. osobiście przeszkadzają mi troszkę właśnie te kolumny,ale myślę,że one muszą tam być ze względu na konstrukcję samego budynku. oh...ahhh.... ale się rozmarzyłam po Twojej opinii :) :P

Październik 03, 2013, 11:23:05
Odpowiedź #128

Offline MKFstudio.com

• Usługodawcy

• *

• 15
    • http://www.mkfstudio.com
Siedem Drzew
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 03, 2013, 11:23:05 »
kasia874 cieszy mnie, ze pomoglem :) Wspomniane kolumny moga byc jedynie przeszkodą dla baaaardzo imprezujących gości :) Generalnie nie zauważyłem, żeby ktoś w nie wpadł. Bedzie dobrze :) Na 100 % bedziesz miec wspaniale wesele :) pozdrawiam ciepło w ten brrr zimny dzis dzien :)
Fotografia ślubna Poznań http://www.mkfstudio.com

Październik 07, 2013, 15:30:42
Odpowiedź #129

Offline meldokryko

• Użytkownicy | wkręceni

• 126
Siedem Drzew
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 07, 2013, 15:30:42 »
Jestem po swoim własnym weselu, które organizowaliśmy właśnie w Siedmiu Drzewach.
Było bardzo dużo plusów, ale też kilka minusów.
zacznę od tych słabszych stron, żeby nie było tak negatywnie :)
Zdenerwowały nas dwie sytuacje - pierwsza: stroiliśmy sami salę (tzn. z pomocą przyjaciół). Umówieni byliśmy na 7.30 rano w sobotę, że nasza ekipa będzie mogła wejść na salę i zająć się przygotowaniami. Okazało się, że o 7.30 to weszła tamtejsza ekipa sprzątająca, która ogarniała dopiero po poprzednim, piątkowym weselu. Nie wspomnę, że kiedy zaklepywaliśmy termin usłyszeliśmy, że nie ma opcji, żeby dzień po dniu było wesele w tym lokalu, czyli jak my w sobotę, to w piątek na pewno nie będzie innego wesela. W ten sposób nie było możliwości, żebyśmy wszystko przygotowali dzień wcześniej a w sobotę mieli spokój, ewentualnie dopracowywali szczegóły. W efekcie nasza ekipa mogła zacząć coś robić dopiero ok. 9!!! Druga sytuacja dotyczyła rozmieszczenia gości w pokojach w gościńcu. Jedni nasi znajomi przyjeżdżali z małym dzieckiem. Mieli zarezerwowany pokój. Faktem jest, że rozpisywaliśmy kto ma dostać jaki pokój, jednak dysponowaliśmy tylko nazwami pokojów i niestety tak się złożyło, że owi znajomi z kilkumiesięcznym niemowlakiem dostali pokój nad salą w której były tańce. Mieliśmy zespół, z perkusją na żywo. Hałas i wibracje były takie (byłam w tym pokoju), że niemożliwe było, żeby spokojnie uśpić tam dziecko. Przecież można było dać nam znać, że może zamienić pokoje, obsługa musiała mieć świadomość że tam będzie dziecko, bo dostawiali dla niego łóżeczko. W efekcie goście zwinęli się przed 21 do domu...

Było też bardzo wiele pozytywów. Przy ostatniej naszej wizycie, żeby ustalić wszystkie szczegóły Pani Manager była bardzo pomocna. Zdaliśmy się na nią w kwestii ciasta, dodatkowych atrakcji i było pysznie. Jak z resztą całe jedzenie! wszyscy goście zachwycali się każdą pozycją menu, podawali sobie i rekomendowali "A spróbuj jeszcze tego, a tamtego...". Sama niewiele zjadłam, ale obiad, a po północy barszcz - PYCHOTA!!!
Do tego Kierownik Sali, Pan Krzysztof, dusza człowiek, był na każde nasze spojrzenie, spełniał każdą prośbę. Pojawiał się zawsze kiedy był potrzebny - super!
W ogóle obsługa super!
Jedzenie, jak już wspominałam było przepyszne!! Nie było większych problemów z dostosowaniem menu dla alergików i wegetarian, których również mieliśmy wśród swoich gości. Braliśmy też wino i wszyscy sobie bardzo je chwalili. Z przygotowaniem i umieszczeniem własnych dekoracji też nie było problemu, a Pani Manager była pomocna w zorganizowaniu dodatkowych gniazdek elektrycznych i innych szczegółów. No i udzieliła nam wielu rad, jeśli chodzi o przeprowadzenie kilku "punktów programu", także to też super.

Wszyscy nasi goście byli zachwyceni miejscem, otoczeniem, salą, obsługą, jedzeniem, atmosferą. Ogólnie wszystkim :)

Następnego dnia też obsługa bardzo nam pomogła w ogarnięciu i spakowaniu wszystkiego z powrotem.

Mimo tych kilku szczegółów i niedogodności nie waham się, żeby polecać to miejsce na organizację tego typu imprez. Jeśli mielibyśmy znów decydować, gdzie zorganizujemy nasze wesele, na pewno podjęlibyśmy taką samą decyzję :)

Styczeń 02, 2014, 01:32:34
Odpowiedź #130

Offline Ilsa Lund

• Użytkownicy

• **

• 16
Siedem Drzew
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 02, 2014, 01:32:34 »
Dostaliśmy na maila zaaktualizowaną wycenę - 226 zł za osobę, w czym nie ma tortu ani alkoholu  :rotfl: i nie zamykają obiektu dla pary młodej tylko mogą wam wchodzić obcy ludzie

Styczeń 02, 2014, 02:11:06
Odpowiedź #131

Offline kate87pl

• 557
Siedem Drzew
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 02, 2014, 02:11:06 »
O otwartym obiekcie wiedziałam już wcześniej. Swoją drogą mi też się to nie podoba, tak samo jak (częściowa) opłata za apartament dla nowożeńców, alkohol w mroźni (nie na widoku) lub zawyżone ceny za dodatkowe rzeczy jak ciasta od nich czy owoce - na szczęście te ostatnie można zorganizować na własną rękę.
Za to niezła przebitka - 46 zł na tańszym pakiecie!  :boisie: Jestem teraz ciekawa na ile wycenili droższy pakiet - strzelam, że z 280 albo 300 zł??  :szok: I ciekawe czym się teraz różnią  :mysli:
Znamy się od:        16.07.2001
Razem od:             21.08.2002
Zaręczeni od:         26.08.2012
Ślub odbył się:       16.08.2014

Styczeń 02, 2014, 10:53:07
Odpowiedź #132

Offline kasia874

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 02, 2014, 10:53:07 »
Również mam wesele w Siedmiu Drzewach. Z otwartym lokalem to polega to na tym,że restauracja koło recepcji musi być otwarta do 22:00, ale to w niczym nie przeszkadza bo między restauracją, a główną salą są drzwi które można oczywiście zamknąć i zasłonić kotarą więc luzik :)
Apartament hmmm zastanawiamy się nad tym jeszcze - wszędzie Para Młoda dostaje w gratisie od lokalu, a tu żądają sobie opłaty - co prawda obok apartamentu jest jacuzzi no i śniadanie do łóżka jest w cenie :) - zobaczymy :)

Styczeń 02, 2014, 19:53:08
Odpowiedź #133

Offline aniese

• Użytkownicy | wkręceni

• 124
Siedem Drzew
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 02, 2014, 19:53:08 »
kasia874 tak z ciekawości, ile trzeba dopłacić za apartament?
My mieliśmy go w cenie...

Powiem tak: z jacuzzi nie było kiedy skorzystać... wróciliśmy przed 5 do pokoju, to jedyne na co miałam siłę to szybki prysznic i zmycie makijażu... rano z kolei trochę chcieliśmy pospać, o 9 poszliśmy na śniadanie, potem pakowanie prezentów, chwilę porozmawialiśmy ze znajomymi i zrobiła się 12  :szok:

A co do tego, że w Siedmiu Drzewach mogą być inni goście- ja na swoim weselu nie zauważyłam nikogo, nawet jakby ktoś był, to pewnie byłoby mi to bez różnicy... ważne, że nikt do naszej sali nie wszedł  :P

Styczeń 02, 2014, 22:10:21
Odpowiedź #134

Offline kasia874

• 1432
Siedem Drzew
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 02, 2014, 22:10:21 »
aniese, 150 zł, z tym jacuzzi to wydaję mi się,że tak też będzie w Naszym przypadku :) :P