Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Kuba Cichocki - czy ktoś korzystał z jego usług?  (Przeczytany 30701 razy)

Czerwiec 15, 2009, 21:09:22
Odpowiedź #60

Agnes1984

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 15, 2009, 21:09:22 »
...no kawa, nigdy nic nie wiadomo lepiej zaklepać termin jak najwcześniej... ;)

Wrzesień 04, 2009, 14:25:19
Odpowiedź #61

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 04, 2009, 14:25:19 »
Odwołano mi właśnie ślub 19 września br.  :|

Jakby ktoś miał kogoś chętnego na zdjęcia w ofercie last minute to zapraszam :)

www.kubacichocki.pl

[ Dodano: 2009-11-20, 19:51 ]
Zapraszam do mojej galerii na www.kubacichocki.pl - właśnie uaktualniona ona została o zdjęcia z sezonu 2009.  :okok:
http://www.kubacichocki.pl - fotografia ślubna

Kwiecień 21, 2010, 10:08:01
Odpowiedź #62

Mantajek

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 21, 2010, 10:08:01 »
Po zapoznaniu sie z oferta Pana Kuby- zdecydowaliśmy się na sesje plenerową;-)
Piekne zdjęcia - jedne z najlepszych jakie oglądalismy a oglądaliśmy sporo... i znalazlam nawet na fotografiach Pana Kuby moich klientów z miejsca pracy...świat jest mały;-)
Ślub dopiero w przyszłym roku- ale widząc zdjęcia na stronie, nasze też będą zachwycające ... mam nadzieję :dokuczacz:

Październik 04, 2011, 23:11:10
Odpowiedź #63

Offline natalka1

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2880
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 04, 2011, 23:11:10 »
To jeszcze o tym Panu chciałabym jakieś informacje ;). Wiem,że jest już wątek ale wiadomo relacje dla mnie wolę jednym miejscu poczytać. Może jakieś nowe będą. :)

Październik 04, 2011, 23:17:44
Odpowiedź #64

Malwi

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 04, 2011, 23:17:44 »
Po co duplikować wątki? mało ich? Wejdź na wątek i tam poproś o nowe relacje klientów. Jeżeli ktoś będzie chciał Ci pomóc i się wypowiedzieć to zrobi to również w tamtym wątku...

Październik 04, 2011, 23:25:31
Odpowiedź #65

Offline natalka1

• 2880
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 04, 2011, 23:25:31 »
Co drugi wątek jest dublowany :). Nikt nie każe Ci ich czytać. Jak któraś będzie chętna to odpowie tutaj,jak nie to trudno.

Październik 05, 2011, 07:05:03
Odpowiedź #66

Offline maryll_87

• Global Moderator

• 4016
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 05, 2011, 07:05:03 »
natalka1 zanim założysz nowy wątek zapoznaj się z regulaminem. Forum jest nie tylko po to, żeby pisać, ale przede wszystkim, żeby szukać informacji.

Październik 16, 2011, 22:07:17
Odpowiedź #67

aniuus

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 16, 2011, 22:07:17 »
czy orientuje się ktoś jaka stawkę ma Kuba Cichocki za sam plener? :) ktos korzystał z jego usług w tym zakresie? bardzo prosze o informacje jak nie publicznie to na prv ;)

Październik 25, 2011, 12:57:51
Odpowiedź #68

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 25, 2011, 12:57:51 »
Cytat: "aniuus"
czy orientuje się ktoś jaka stawkę ma Kuba Cichocki za sam plener? :) ktos korzystał z jego usług w tym zakresie? bardzo prosze o informacje jak nie publicznie to na prv ;)

Świetny pomysł na uzyskanie takich informacji, od osób trzecich  :szok:

Październik 25, 2011, 13:34:43
Odpowiedź #69

Offline zolsana

• 1119
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 25, 2011, 13:34:43 »
Cichy,  widzisz w tym jakis problem? Chyba m.in. od tego jest to forum. Pewnie, lepiej byłoby zapytać u źródła.  No chyba, że masz cos do ukrycia, i zależy do Twojego humoru, na każdy dzień masz inną cenę  :figielek:

Szczęście każdy no­si w sobie (B.Prus)

Październik 25, 2011, 13:55:42
Odpowiedź #70

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 25, 2011, 13:55:42 »
Cytat: "zolsana"
Cichy,  widzisz w tym jakis problem? Chyba m.in. od tego jest to forum. Pewnie, lepiej byłoby zapytać u źródła.  No chyba, że masz cos do ukrycia, i zależy do Twojego humoru, na każdy dzień masz inną cenę  :figielek:

Ja problemu nie widzę. Ale widzę, że ktoś lubi sobie utrudniać życie.

A poza tym jaką mam gwarancję, że ktoś tej pani na PW nie napisze np. "Ten Cichocki ma ceny z kosmosu, bierze 4000 za sam plener i strzela fochy" - jak życie pokazało na tym forum wszystko jest możliwe.

Październik 25, 2011, 13:58:40
Odpowiedź #71

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 25, 2011, 13:58:40 »
Cytat: "zolsana"

Złośliwości w tym poście sporo...
jeżeli ktoś jest zinteresowany sprawdzoną i aktualną ofertą to wysyła do danej firmy zapytanie - i otrzymuje - bądź nie - odpowiedź - przynajmniej ja tak robię od wielu lat... i to się sprawdza...
Forum jest od tego tak jak napisalaś - zgadzam się, ale może to nas dziwic prawda?
A Ty Zolsano jaki masz humor dzisiejszego dnia? :lol:

Październik 25, 2011, 15:45:54
Odpowiedź #72

Offline zolsana

• 1119
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 25, 2011, 15:45:54 »
fotobern, a Ty rozumiem, jestes adwokatem Kuby? On nic o mojej zlosliwosci w tym poscie nie napisał, ( bo jej tam nie było, ale Ty jak widać doszukujesz się jej na siłe)  za to Ty zamiast rozmawiac na temat czepiasz sie mojego posta  :szok:  Moj humor jest wyśmienity, zresztą jak co dzień, ale dziękuje za troskę.
Cytat: "Cichy"
A poza tym jaką mam gwarancję, że ktoś tej pani na PW nie napisze np. "Ten Cichocki ma ceny z kosmosu, bierze 4000 za sam plener i strzela fochy" - jak życie pokazało na tym forum wszystko jest możliwe.
zgadzam się w całej rozciągłości z Toba (wow)  luzik

Szczęście każdy no­si w sobie (B.Prus)

Październik 25, 2011, 21:59:55
Odpowiedź #73

aniuus

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 25, 2011, 21:59:55 »
o jaaa....ale macie problemy. przepraszam ze korzystam z tego forum i nie pytam samego zainteresowanego. panie Kubo, prosze zgłosic sie moze do administratora zeby w ogole usunął pana wątek z tego forum skoro to ze ktos o Pana pyta jest takie żałosne  :|

Poza tym twierdze ze Pana obecnośc w wątku dot. Pana jest dość niestosowna. A zwłaszcza jest niestosowna kiedy ocenia Pan forumowiczów a wrecz daje im do zrozumienia ze są idiotami :) bądz ich zachowanie jest dla Pana szokujące ---> a przeciez to potencjalni klienci  :szok:

Juz nie pierwszy raz przekonuje się ze wysoko Pan zadziera nosek i generalnie o pokorze Pan nie słyszał. jednakże wyniki Pana pracy są dosc duzym argumentem ze może Pan sobie na to pozwolić  :)

Wiedziałam, ze Pan się tutaj udziela.
Liczyłam jednak, ze zamiast oceny z pana strony moze otrzymam na prv odpowiedz na moje zapytanie, tego natomiast nie otrzymałam :) to tez mnie dziwi ;) w końcu taką metodą zapobiegłby Pan tym pomówieniom ze 'ceny wysokie i humory nieznośne'

Październik 26, 2011, 05:18:33
Odpowiedź #74

Anna-Maria

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 26, 2011, 05:18:33 »
Oj, oj, oj już bez rozpętywania kłótni kolejnych, proszę, bo zaraz się zacznie.
Nie uważam, żeby pytanie się o cenę, było nie na miejscu, bo czasami fotograf czy zespół odpisuje dość długo, tutaj ten odzew byłby szybszy, więc pewnie dlatego wiele osób woli pytać się tutaj. Być może odpisze osoba, która otrzymała jakieś informacje na e-mail czy prv.
Nie róbmy z tego igły-widły, bo zaraz wyjdzie na to, że Pan Kuba ma humory, niczym kobieta podczas swoich dni. :P

Ja np. mam małe zapytanie do Pana Jacoba C., ale nie odnośnie jego twórczości czy cennika, ale sprawa... że tak powiem, odnośnie osoby trzeciej.  :]
I udam się z tym na PRV.  :>