Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Kuba Cichocki - czy ktoś korzystał z jego usług?  (Przeczytany 27867 razy)

Czerwiec 09, 2009, 15:02:04
Odpowiedź #30

joannaw86

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2009, 15:02:04 »
asiu, Nei musisz mnie rozumieć, wcale tego nie chce!

[ Dodano: 2009-06-09, 15:04 ]
A ja obwieszam, to co mi nie pasuje na forum, bo ono od tego jest.

Czerwiec 09, 2009, 15:40:42
Odpowiedź #31

Offline mata2

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2807
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 09, 2009, 15:40:42 »
wiem,że nie ma co ciagnać tej dyskusji - ale wydaje mi się joannaw86, że to co proponuje Kuba Cichocki jest nawet lepsze w Twoim wypadku, ponieważ masz zaklepany termin i nie musisz sie obawiać, że ktoś ci sie wciśnie przez przypadek - ale tak na prawdę masz jeszcze pól roku na to,że zdecydować się na 100% i w tym czasie ewentualnie jeszcze się rozglądnąć po innych fotografach i upewnić we własnej decyzji.

A umowę podpisuje się na początku przyszłego roku i tak jak było wspomniane,że gdyby cena Ci sie nie spodobała to nie podpisujesz niczego :)

Czerwiec 09, 2009, 15:50:19
Odpowiedź #32

joannaw86

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 09, 2009, 15:50:19 »
mata2, Może i tak, bo generalnie czasu jest dużo, jednak jeśli chodzi o umowy, i przede wszystkim kase, to jesteśmy ostrozni, bo każdy z nas, juz pare razy sie naciął na nieuczciwych ludzi, i potem były tylko niepotrzebne nerwy.

Czerwiec 09, 2009, 17:00:04
Odpowiedź #33

Offline Ennaven

• 4378
    • ciuszki po synku
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 09, 2009, 17:00:04 »
nawet jakby ci się w styczniu nie spodobala umowa to masz połtora roku żeby znaleźć kogo innego to masa czasu. Należy uszanować czyjeś zasady i tyle, komentowanie tego tak ostro jak ty to robisz wydaje mi się lekka przesadą ...

Czerwiec 09, 2009, 17:08:04
Odpowiedź #34

joannaw86

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 09, 2009, 17:08:04 »
Ale nie rozumiem, w którym miejscu ostro komentuje, cała sprawe rozdmuchał K.C. , ja tylko napisałam swoje zdanie na temat, a on zaczal sie tłumaczyć,
moja sprawa kiedy szukam fotografa, i kiedy i jaka podpisuje umowe!
Szanuje pracę K.C. jest dobrym fotografem, chcieliśmy go mieć na swoim ślubie, ale jego zasady nam nie odpowiadaja. Wyraziłam swoje zdanie, ale widać nie można pisać tego co sie nie podoba, bo zaraz jest coś nie tak.

Czerwiec 09, 2009, 17:20:08
Odpowiedź #35

Offline Andromeda

• 6413
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 09, 2009, 17:20:08 »
joannaw86, tu raczej nie chodzi o to co napisałaś tylko jak. W zasadzie zasugerowałas, że może robic machloje cenowe, a to już moze potem podchodzic pod zniesławienie. Pojezdziłaś sobie po nim jak po szarej kobyle za to że nie chciał z toba umowy podpisac teraz, bo jeszcze nie ejst ustalona dokładna cena na rok w ktorym bierzesz slub i boisz sie, że ci poda potem jakas inna cenę, jednoczesnie nie starcza ci pisemko od cichockiego, że zarezerwowałas terin,a le wystarczaja ci umowy inne z niedokladn ceną, bo przecież jesli może wzrosnąc o "ok15%" to znaczy że może wzrosnąc o tyle, mniej, albo i więcej, więc tez nie jest cena "dokładna" ale to wasza sprawa co chcecie a co nie i co wam się podoba. niemniej wystarczylo napisac, że z Kuby zrezygnowaliscie, bo zależalo wam na tym, by juz teraz podpisac umowę, a u niego nie było takiej mozliwosci. To zupełnie inaczej brzmi i nikogo nie obraza i nie uraża...

A rozdmuchiwałas sprawę i obrażałas tu:

Cytat: "joannaw86"
A mi sie wydaję, że troche Panu już sodówka uderzyła do głowy... Wcale Pan nie jest pępkiem świata i jak juz wspomniałam niezastąpionym fotografem. Miałam okazję sie przekonać, ze istnieje wiele innych fotografów co potrafią fotografować lepiej niż Pan, a nie zadają nie wiadomo jakich sum. i przede wszystkim maja inne podejscie do klienta, a pan sie tutaj tłumaczy, i odbija piłeczke :P

a tu dalszy ciąg rozdmuchiwania sprawy
Wyraziłam swoje zdanie, ale widać nie można pisać tego co sie nie podoba, bo zaraz jest coś nie tak.

bo piszac w ten sposob lzysz na wszystkich an forum, że zabraniamy ci się wypowiadac, dlatego że mas zinne zdanie niz my,a to bzdura. Nikt nikomu nie zabrania sie wypowiadac, bo to forum, do tego Moderatorzy tutaj maja anielską cierpliwosc, a nawet wieksza. Ale forum to forum, jednak równiez nalezy się achowywac z szacunkiem dla innych i pilnowac tonu wypowiedzi chociazby, bo mozna kogos niechcacy, lub bardzo chcący urazic. A czasami napisanie tego samego ale w inny sposó innym tonem i słowami daje zupelnie inny efekt.

Czerwiec 09, 2009, 17:49:26
Odpowiedź #36

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 09, 2009, 17:49:26 »
cała sprawe rozdmuchał K.C.

Jasne.  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  A kto napisał na samym początku "Byliśmy zdecydowani na K.C. ale nam przeszło" ? To była wyraźna sugestia, że coś jest ze mną nie tak i zarazem początek tej bezsensownej dyskuzji z Panią...
http://www.kubacichocki.pl - fotografia ślubna

Czerwiec 09, 2009, 18:02:24
Odpowiedź #37

joannaw86

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 09, 2009, 18:02:24 »
Skoro beznesowna jest ta dyskusja, to po co ja pan kontynuuje?! Skoro nie ma pan sobie nic do zarzucenia, to prosze sie tutaj nie tłumaczyć, i nie odp, napisał pan swoje i to powinno wystarczyc, ale widze ze nie...

Czerwiec 09, 2009, 18:29:17
Odpowiedź #38

patigagu

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 09, 2009, 18:29:17 »
ja tam nie chcę się mieszać w wasz spór ale uważam ,że Kuba jest dobrym fotografem ( podobają mi się jego gł.plenery  bo są w moim stylu ) jeżeli nie podoba mi się podejście fotografa do sprawy nie nadajemy na tej samej lini to rezygnuję z usług danego fotografa , z punktu obserwatora to odnoszę jednak wrażenie ,ze inne osoby na forum krytykuja właśnie Kubę za "wodę sodową " i po pewnej wypowiedzi ,którą mi napisał też bym to powiedziała ale nie znam go osobiście wiec nie chce zbytnio krytykować ,uważam ,ze podejście jednak do sprawy umowy na 2011 jest z punktu widzenia Kuby jak najbardziej na TAK -tutaj przyznaję ,ze stawia on uczciwie sprawę
Pani I Panowie zakończcie ten spór bo do niczego on nie prowadzi i mysle raczej ,że powinnismy rozmawiać na forum raczej o pracy niż o samej osobie (którz z nas nie ma roznych nastrojów)  ;P

Czerwiec 09, 2009, 18:38:17
Odpowiedź #39

joannaw86

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 09, 2009, 18:38:17 »
inne osoby na forum krytykuja właśnie Kubę za "wodę sodową " i po pewnej wypowiedzi ,którą mi napisał też bym to powiedziała.

Jak widać nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. ale dobra, dla dobra sprawy, zakonczmy spory, i rozmowe na ten temat, bo wszyskto co miało zostać powiedziane to było i ok. Zdania sa podzielone i tez ok, kazdy ma prawo wyrażac swoje opinie jka chce i kiedy chce.

Czerwiec 09, 2009, 19:04:05
Odpowiedź #40

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 09, 2009, 19:04:05 »
Niech ktoś tu posprząta.

Czerwiec 09, 2009, 19:05:06
Odpowiedź #41

pelasia

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 09, 2009, 19:05:06 »
Cytat: "Cichy"
cała sprawe rozdmuchał K.C.

Jasne.  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  A kto napisał na samym początku "Byliśmy zdecydowani na K.C. ale nam przeszło" ? To była wyraźna sugestia, że coś jest ze mną nie tak i zarazem początek tej bezsensownej dyskusji z Panią...

Oj Cichy... dałeś się sprowokować :neutral: joannaw86 napisała że im przeszło, więc po co zacząłeś dyskusję? Bo z tego co widzę Ty ją zacząłeś... Jeżeli nie masz do siebie zastrzeżeń to po co odpisywałeś :)
A tak w ogóle to narcyzek jesteś skoro czytasz posty o sobie :D:D:D
"jestem piękny i uroczy popatrzcie w moje oczy..."

Skończcie ludzie wypisywać głupoty na forum, tylko weźcie się za coś pożytecznego, bo ta dyskusja może nie mieć końca...

pozdrawiam

Czerwiec 09, 2009, 19:13:20
Odpowiedź #42

Offline Cichy

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 09, 2009, 19:13:20 »
Cytat: "pelasia"
joannaw86 napisała że im przeszło, więc po co zacząłeś dyskusję? Bo z tego co widzę Ty ją zacząłeś...

Wierz mi, gdyby wątek dotyczył Twojej osoby, też byś nie siedziała cicho. Sprostowałem informacją o tym, jak realizuję zamówienia na 2011r. - co nie było żadną ripostą czy bodźcem do prowadzenia dalszej dyskusji na ten temat. Po czym posypały się epitety o wodzie sodowej.

Życzyłbym sobie i innym by w takich wątkach jak ten była prowadzona rozmowa o zdjęciach, a nie bezproduktywne przepychanki słowne.

Czerwiec 09, 2009, 19:25:04
Odpowiedź #43

pelasia

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 09, 2009, 19:25:04 »
no na pewno bym nie siedziała cicho, z tym że ja jestem zwykłą osobą, która ma zamiar wyjść za mąż. A Ty fotografujesz, czyli jesteś pewnego rodzaju artystą. A artyści nie komentują komentarzy innych, tylko ewentualnie się im przysłuchują i próbują sprostać wyzwaniom.
Według mnie to pokazałeś w tym wątku pewien nieprofesjonalizm i niepotrzebnie się udzielałeś, stałeś się w ten sposób "zwykłym śmiertelnikiem"... :]
Jeżeli innym coś nie odpowiada to nie musisz tego komentować i narzucać swoich sugestii... :)
a dając się sprowokować, wpadłeś w wir :|
Zadecyduj się!
Albo czytasz i słuchasz opinii innych o sobie,
albo sam sobie wystawiasz opinie! :)

pozdrawiam

Czerwiec 09, 2009, 19:28:47
Odpowiedź #44

joannaw86

• Gość
Kuba Cichocki
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 09, 2009, 19:28:47 »
pelasia, Oj kolezanko, lepiej nie zaczynać od nowa... Bo znow sie zacznie odbijanie piłeczki, i przepychanki słowne.