Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Pałac Białokosz  (Przeczytany 7886 razy)

Kwiecień 23, 2014, 20:54:36
Odpowiedź #15

Offline Martitta

• Użytkownicy

• **

• 11
Odp: Pałac Białokosz
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 23, 2014, 20:54:36 »
Zgodnie z obietnicą zdaję relacje z niedzielnej wizyty w Pałacu.

Miejsce to jest bardzo klimatyczne, na szczególne uznanie zasługuje otoczenie i atrakcyjna lokalizacja niedaleko jeziora. Jeśli chodzi o przygotowanie techniczne namiotu to na razie jeden z lepszych w jakich grałem (jest również wentylacja- ogrzewanie w części jadalnej), a ponadto "rękaw" między pałacem (kuchnią), a namiotem. Pogoda akurat była idealna, nie za ciepło, nie za zimno. Jedzenie było dobre, a kelnerki, gdy się o coś poprosiło to nie robiły problemu. Reasumując: Polecam!

djdamko, dziękuję bardzo :) coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to dobre miejsce na wesele

Kwiecień 05, 2016, 12:35:27
Odpowiedź #16

Offline Sugarcane

• Użytkownicy

• **

• 18
Odp: Pałac Białokosz
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2016, 12:35:27 »
Witajcie! :)

10 września 2016 r. odbędzie się moje wesele w tym pięknym miejscu. Od razu spełniło ono moje oczekiwania. Marzyłam o weselu plenerowym ale w Polsce to dosyć ryzykowne więc bez namiotu by się nie obyło, a sam namiot w którym będziemy się bawić prezentuje się bardzo dobrze - wykładzina w części jadalnej i parkiet w częście tanecznej, piękne tkaniny zwisające z sufitu, żyrandole... :) Miałam okazję jeść tam obiad i nie mogłam dojeść porcji, która była bardzo smaczna.