Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: czy warto chodzić na targi ślubne?  (Przeczytany 5185 razy)

Marzec 28, 2011, 15:04:03
Przeczytany 5185 razy

luizar-1

• Gość
czy warto chodzić na targi ślubne?
« dnia: Marzec 28, 2011, 15:04:03 »
Hej tak się ostatnio zastanawiałam czy warto i co można znaleźć na targach ślubnych - prócz tłumu ludzi?
Czego jest najwięcej i jak to w ogóle wygląda. Czego zazwyczaj szukacie idąc na targi?
Słyszałam, że można fajne rabaty na obrączki dostać.

Marzec 28, 2011, 15:28:49
Odpowiedź #1

Offline kroliczek

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2996
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2011, 15:28:49 »
luizar-1, znajdziesz:
- najnowsze modele sukien slubnych
- dekoracje
- zaproszenia
- fotografow
- kamerzystow
- samochody.

ja bylam w tym roku i bylo za duzo ludzi aczkolwiek dla wytrwalych byly konkursy np. sesje narzeczenskie, zaproszenia, dekoracje na dana wartosc itd.
na stoiskach tez bylo wiele ciekawych info.

Kwiecień 08, 2011, 22:52:58
Odpowiedź #2

Offline Madziula

• Użytkownicy

• **

• 80
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2011, 22:52:58 »
Mnie bardzo ucieszyła wygrana za 500zeta kolacji w restauracji ;))) a poza tym tłumyyy

Kwiecień 20, 2011, 13:35:38
Odpowiedź #3

Slonce-Ksiezyc

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2011, 13:35:38 »
ja byłam kiedyś z przyjaciółką i jakoś nie byłysmy zadowolone. tłumy, tłumy, tłumy i w sumie nic ciekawego nie znalazłyśmy :/

Kwiecień 27, 2011, 11:12:05
Odpowiedź #4

Offline olma

• Użytkownicy | wkręceni

• 183
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:12:05 »
Bo takie targi powinny trwać cały weekend... może wówczas trochę rozrzedziłoby to tłumy.
Na targach ślubnych byłam w 2010 i w tym roku... masa ulotek, które oczywiście pomogły mi w wyborze fotografa, Dj itp. ale dopchać się gdzieniegzie na stoisko graniczyło z cudem...
można pooglądać zaproszenia, obrączki (jak da radę!), zaopatrzyć się w darmowe archiwalne numery Magazynu Ślubnego, pooglądać pokazy i wziąć udział w konkursach (niestety nic nie wygraliśmy ;( )
Kończąc mój długi wywód - wszystko ok, gdyby nie było tyle ludzi (warto iść jak najwcześniej, bo tylko wtedy można swobodnie się poprzemieszczać między stoiskami)

Maj 20, 2011, 10:49:49
Odpowiedź #5

radioglowa

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2011, 10:49:49 »
faktycznie ludzi mnustwo, ale jak dla mnie to warto było, znalazłam sukienke dla siebie i fotografa, takze wszystko zalezy czego szukasz i czy CI przypadnie do gustu

Maj 22, 2011, 13:16:33
Odpowiedź #6

Offline raf

• Użytkownicy

• **

• 49
    • http://www.raf-foto.com
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2011, 13:16:33 »
Samo wystawienie się na targach to ogromne koszty. Dlatego wystawiają się firmy z największym budżetem, ale nie koniecznie najlepsi w swoim fachu. Zam firmy (osoby), które postanowiły zainwestować i... już więcej na targach się nie pojawiły. Wpompowana kasa nie jest nawet w części proporcjonalna z podpisanymi umowami. Ale to sprawa samych usługodawców, a nie młodych par.
Jak zostało wyżej napisane, tylko godziny poranne gwarantują mniejszy tłok i ewentualnie spokojne przemieszczanie się między stoiskami. Plusem jest to, że można zapoznać się co jest aktualnie modne i na rynku, podpatrzeć sukienki, zaproszenia itp.
Pytanie czy warto chodzić na targi? Tak, z ciekawości, zobrazowania sobie co i jak w branży, ale należy pamiętać, że dobry zespół, restauracja, inna obsługa - reklamuje się własną - dobrą działalnością, a nie na targach.

Maj 22, 2011, 22:38:24
Odpowiedź #7

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2011, 22:38:24 »
Cytat: "raf"
Samo wystawienie się na targach to ogromne koszty. Dlatego wystawiają się firmy z największym budżetem, ale nie koniecznie najlepsi w swoim fachu. Zam firmy (osoby), które postanowiły zainwestować i... już więcej na targach się nie pojawiły. Wpompowana kasa nie jest nawet w części proporcjonalna z podpisanymi umowami. Ale to sprawa samych usługodawców, a nie młodych par....
....Pytanie czy warto chodzić na targi? Tak, z ciekawości, zobrazowania sobie co i jak w branży, ale należy pamiętać, że dobry zespół, restauracja, inna obsługa - reklamuje się własną - dobrą działalnością, a nie na targach.

Nie zgodzę się z Tobą...to były już moje 16 targi ślubne...  zawsze  mam klientów po takich targach. Nie są to aż tak wysokie koszty jak Ci się wydaje... nie wystawiają się na nich tylko: "nie koniecznie najlepsi w swoim fachu" i z "wielkim budżetem"... Też znam "firmy osob które postanowiły zainwestować i... już więcej na targach się nie pojawiły..."  przyczyna  leży po ich stronie, przyczyną jest działalność, która nie była dostosowana do tej impezy i to klienci  sami zweryfikowali... dlatego się już więcej nie pojawili

Jeżeli nie znasz specyfiki targów - to nie przekazuj  nieprawdziwych informacji

Marcin

Maj 23, 2011, 14:00:00
Odpowiedź #8

Offline raf

• Użytkownicy

• **

• 49
    • http://www.raf-foto.com
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2011, 14:00:00 »
Cytat: "fotobern"
Jeżeli nie znasz specyfiki targów - to nie przekazuj nieprawdziwych informacji

Przekazuję własne spostrzeżenia i opinię innych, znanych mi osób. Nie musisz się z nimi zgadzać. Mówisz, że nie są to wysokie koszty. Podaj jakie są? I nie chodzi mi o sam koszt wystawienia, a o całą otoczkę, którą jako fotograf musisz postawić (żeby blado nie wyglądać przy innych). Mam na myśli na przykład plazmy na statywach, które jeszcze parę lat temu nie występowały, a teraz jest wyścig zbrojeń.
Jeśli masz jednak swój sposób na prezentację i dobrą promocję na targach, to chwała Ci za to i szacunek.

Sierpień 23, 2011, 09:28:17
Odpowiedź #9

laura

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2011, 09:28:17 »
Ja byłam w tym roku na targach w MTP  i wyszłam zadowolona :)  Także to jest tak napisała radioglowa wszytko zależy czego szukasz :)

Sierpień 25, 2011, 08:56:31
Odpowiedź #10

agi500

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2011, 08:56:31 »
Czy wiecie kiedy będą w Poznaniu najbliższe targi ślubne?

Sierpień 25, 2011, 09:51:19
Odpowiedź #11

Offline monis844

• 917
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2011, 09:51:19 »
agi500 , najbliższe targi ślubne odbędą się 8 stycznia 2012 na MTP, od 10 - 18  :>

Sierpień 25, 2011, 11:13:49
Odpowiedź #12

Offline Marzycielka

• 6115
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:13:49 »
Powiedzcie mi dziewczyny kiedy się wybrać na takie targi? Ja ślub będę miała dopiero w 2014 roku, ale już w połowie przyszłego roku planujemy załatwić salę, zespół , kamerzystę i fotografa. Czy to nie za wcześnie by iść na te najbliższe targi ślubne? Bo następne to dopiero w 2013 będą, tak?

Sierpień 25, 2011, 11:16:58
Odpowiedź #13

Offline zolsana

• 1119
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:16:58 »
My byliśmy na targach 2010, ślub mamy w tą sobotę, czyli 1,5 wcześniej, i myśle, że to dobry czas, nie wiem czy ktokolwiek z fotografów czy video udzieli Ci odp, ile bedzie brał za 2,5 roku...

Szczęście każdy no­si w sobie (B.Prus)

Sierpień 25, 2011, 11:23:48
Odpowiedź #14

Offline skrzatka

• 4917
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:23:48 »
Marzycielka, możesz iść w 2012 a potem za rok znowu :) My byliśmy w tym roku, pół roku przed ślubem... i w sumie średnio nam się podobało. Chyba nic nie załatwiliśmy właśnie tam ;) A nie, obrączki mierzyliśmy ;) Ludzi multum, nie dało się dopchać, w środku ciasno, stoisko na stoisku! W rezultacie i tak szukaliśmy i załatwialiśmy prawie wszystko przez internet :)