Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: DEKORATORKI.PL  (Przeczytany 3625 razy)

Listopad 17, 2010, 23:21:39
Przeczytany 3625 razy

myszor

• Gość
DEKORATORKI.PL
« dnia: Listopad 17, 2010, 23:21:39 »
Dziewczyny (i chłopaki  :] )
czy ktoś z Was korzystał z usług firmy www.dekoratorki.pl ? Będę wdzięczna !
Pozdrawiam  :rotfl:

Listopad 26, 2010, 21:19:50
Odpowiedź #1

myszor

• Gość
DEKORATORKI.PL
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2010, 21:19:50 »
Pomóżcie...

Listopad 26, 2010, 21:23:49
Odpowiedź #2

aniai27

• Gość
DEKORATORKI.PL
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2010, 21:23:49 »
myszor, ja nie korzystałam z ich usług, ale z 1 właścicielką tej firmy chodziłam do klasy w liceum i widziałam jej prace na niejednych targach ślubnych, podobało mi się i mogę polecić  :okok:

Styczeń 18, 2012, 11:06:22
Odpowiedź #3

Offline Pretty

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 8854
DEKORATORKI.PL
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2012, 11:06:22 »
Chciałałabym się podzielić moją opinią na temat tej firmy. Nasz ślub odbył się w lipcu firma dekoratorki zadabała o naszą salę, bukiet, butonierki, dekorację samochodu, dziewczyny zrobiły też opaskę kwiatową dla świadkowej.
 Pierwszy kontakt z formą to były targi w Andersi, gdzie nie wzięłam tej firmy pod uwagę, jakoś podczas tej pierwszej rozmowy "nie było chemii" :), ale kiedy zostałam wyrolowana przez jedną z firm dekoratorskich nagle w lutym zostałam bez dekoratorki. Jedna z forumek podsunęła mi pomysł dekoratorek, stwierdziłam, że skontaktuje się z nimi. Nie żałuje sala wyglądała tak jak chciałam, był piękny plan stołu, kwiaty trzymały się świetnie jeszcze na poprawinach. Bukiecik ładniejszy niż chciałam;-) Taki świeży, po prostu idealny. Również podejście firmy do klienta jest naprawdę profesjonalne i zyczliwe. Tak więc polecam z całego serca.

Maj 30, 2016, 19:49:07
Odpowiedź #4

Offline Arya

• Użytkownicy | rozmowni

• 319
Odp: DEKORATORKI.PL
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2016, 19:49:07 »
Tutaj też odkopię :rotfl:

Korzystaliśmy z usług tej firmy 21 maja. Robili nam dekorację tarasu na ślub plenerowy, na salę weselną, oraz dostarczali parę rzeczy. Taras był przepiękny, mój kuzyn powiedział, że usiadł tam czekając na ceremonię i poczuł się jak w amerykańskim filmie ;) Cała ta dekoracja, dekoracja sali oraz dodatki były spójne stylistycznie i kolorystycznie. Mieliśmy od Dekoratorek także mój bukiet i butonierkę, kosze kwiatów dla rodziców i babci, koszyczki dla małych druhenek, tablicę z usadzeniem gości, menu, numerki na stoły, kosz na telegramy, pakowanie podarunków dla gości i nie pamiętam już, co jeszcze.

Powiem tak: zatrudnienie firmy dekoratorskiej było jednym z najlepszych pomysłów, na jaki mogliśmy wpaść przed ślubem. Mieszkamy za granicą i zamiast ten jeden przedślubny tydzień w Poznaniu spędzać na załatwianiu pierdółek typu pakowanie drobiazgów czy organizowanie sztalugi na listę stołów, mogliśmy odpocząć i zająć się tylko konkretami.