Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: dobre i tanie garnitury  (Przeczytany 80712 razy)

Czerwiec 09, 2008, 22:18:51
Odpowiedź #30

cassidy

• Gość
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 09, 2008, 22:18:51 »
A ja mimo wszystko polecam ten sklep na Drobnika. Znaleźliśmy tam piękny grafitowy nabłyszczany garnitur, bo taki właśnie narzeczony chciał.

Wykonują nie tylko "drobne poprawki", ale także uszyją narzeczonemu nowe spodnie specjalnie dla niego. Jakoś nie mógł sobie żadnych dopasować. Mierzył różne spodnie, z różnych fasonów :) Uszyją spodnie z tego materialu, ale w fasonie, który ma normalnie inny garnitur. A to wszystko oczywiście w cenie garnituru :)

Czerwiec 09, 2008, 23:16:06
Odpowiedź #31

Offline MałgosiaP_24

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 619
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 09, 2008, 23:16:06 »
no my nadal nie mozemy znalesc garniutura dla mojego M , a jakie ceny sa na Drobnika???
Małgosia

Czerwiec 10, 2008, 08:21:36
Odpowiedź #32

Offline aniab

• 4516
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:21:36 »
MałgosiaP_24 a byliście w Darze w Złotnikach? Mają ogromny wybór garniturów i do tego jeśli ktoś ma nietypową lub ponadgabarytową  (tak jak mój M. :-P)  budowę to szyją ubranie od podstaw!

Czerwiec 10, 2008, 11:39:29
Odpowiedź #33

marruda

• Gość
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 10, 2008, 11:39:29 »
moj facet kupil garnitur w Madame Zarebie (i nawet sobie chwalil obsluge pan - ponoc skakaly dookola niego jak szalone) ale do tanich to on nie nalezal...

Czerwiec 10, 2008, 11:45:03
Odpowiedź #34

martunia19

• Gość
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 10, 2008, 11:45:03 »
dziewczyny pislaam adres sklepu w Baranowie nprawde polecam super garnitury i tanie

Czerwiec 10, 2008, 16:05:28
Odpowiedź #35

Offline Mufka

• 2193
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2008, 16:05:28 »
W sobote zamierzamy jechac do Dary. Skonfrontuję przyjemne wrażenia z targów o tej firmie i napiszę jak było.
ps- mam nadzieję, że garnitur, który upatrzyliśmy na targach (a do którego ja dobierałam kolory sukni i dodatków) jeszcze tam będzie;)

Czerwiec 10, 2008, 21:59:13
Odpowiedź #36

Offline MałgosiaP_24

• 619
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2008, 21:59:13 »
dzisiaj bylismy na Drobnika fakt ceny sa rewelacyjne bo mozna kupic garnitur juz od 350 zl ale to co obojgu nam sie podobało to nie mieli rozmiaru dla mojego M a to co jemu sie podobało to zabardzo mnie nie przekonało:(( a w tej Darze to słyszałam ze sa niezłe ceny no ale bedziemy musieli sie przejechac w sobote.
Przez ten garnitur to stresuje sie na maksa :(((
Małgosia

Czerwiec 16, 2008, 16:01:04
Odpowiedź #37

cassidy

• Gość
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 16, 2008, 16:01:04 »
Cytat: "MałgosiaP_24"
dzisiaj bylismy na Drobnika fakt ceny sa rewelacyjne bo mozna kupic garnitur juz od 350 zl ale to co obojgu nam sie podobało to nie mieli rozmiaru dla mojego M a to co jemu sie podobało to zabardzo mnie nie przekonało:(( a w tej Darze to słyszałam ze sa niezłe ceny no ale bedziemy musieli sie przejechac w sobote.
Przez ten garnitur to stresuje sie na maksa :(((

Skoro nie mieli rozmiaru, to nie powiedzieli, że doszyją ?

Najbardziej "kumata" jest tam taka młoda pani w ciemnych włosach :)

Czerwiec 16, 2008, 16:29:58
Odpowiedź #38

Offline aniab

• 4516
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 16, 2008, 16:29:58 »
kiedyś też tam byliśmy i niby to jest producent, ale szyją tylko wymiarowe garnitury, no ew. robią drobne przeróbki. Na mojego M. również nie mieli rozmiaru i do tego nie byli w stanie takiego uszyć  :shock:  :-(

Czerwiec 16, 2008, 18:56:12
Odpowiedź #39

Offline MałgosiaP_24

• 619
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 16, 2008, 18:56:12 »
wkońcu sie udało, kupiliśmy garnitur na Drobnika, moj M przekonał mnie do tego garnituru co jemu sie spodobał wiec go kupilismy, fak ze spodnie mu podmienili z innego rozmiaru, ale jak pytałam sie o szycie na miare to nie wchodziło wogule w gre tylke robia drobne przerobki.
a tam są dwie młode dziewczyny w ciemnych włosach :)))
teraz nam juz została koszula i butki dla M
Małgosia

Czerwiec 16, 2008, 19:19:11
Odpowiedź #40

Offline Mufka

• 2193
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2008, 19:19:11 »
W sobotę pojechaliśmy do Dary kupić garnitur, w którym się zakochalismy na targach w Arenie. Okazało się, że dwa tygodnie temu producent zakończył produkcję tego materiału i już nie ma naszego wymarzonego garnituru. Piszę "naszego", bo był tak piękny, że do niego dobierałam kolor sukni, zaproszenia, tort...
Wpadłam  w tej Darze w klasyczną histerię i dostałam spazmów  ;-) Dopiero po fakcie się dowiedzieliśmy, że można było zarezerwować ten garnitur :-( Pojechaliśmy tam spokojni, po prostu go kupić, wybrany był tak dawno temu, że mieliśmy pewność-ten albo żaden. Mogę mieć żali tylko do siebie, że nie byłam bardziej zapobiegliwa.
Zrobiłam buzię w podkówkę i zaczęłam buczeć jak mała dziewczynka. Nic wiecej w Darze nie ogladaliśmy, bo mój stan na to nie pozwalał :-D
Potem pojechaliśmy na Drobnika. Obsługi nie można zaliczyć do najsympatyczniejszej. Młoda brunetka stwierdziła, ze nie robią poprawek i już. Spodobał nam się po długim kręceniu nosem jeden garnitur, no ale nie pasował rozmiar.
Potem zaliczyliśmy Plazę: Bytom, Vistula, Próchnik, Pierre Cardin - wszędzie garnitury po ok 2000. Załamywały ceną, nie przystawały jakością bądź nie podobały się. I w żadnym sklepie nie było rozmiaru...
Potem Sunset Suits na św. Marcinie. Bardzo miła obsługa to raz. Dwa...kupiliśmy w tym sklepie wszystko: czekoladowy garnitur( jutro odbiór, konieczne były drobne poprawki) złoty komplet:kamizelka+fular+chusteczka, ecru koszula, dwustronny pasek skórzany ( z jednej strony czarny, z drugiej brąz) i złote spinki. Byłąm wściekła na Piotra, którego nie widziałam jeszcze taaaak uśmiechniętego, że wszystko chce kupić w jednym sklepie! Jako kobiecie nie mieści mi się w głowie, że tak można, że nie trzeba łazić po całym mieście i przebierać. Przez to chyba byłam nieco złośliwa, bo pytałam np. czy pani sprzedawczyni jest pewna, że nie mają tu też butów? Bo skarpetkami mnie zgasiła- też mieli :-D Jakoś chyba nie mogłam uwierzyć, w te nasze zakupy - od stanu rannej histerii trudno mi było przejść do stanu euforii - w końcu nie mam cyklofrenii!!! :-D
Podsumowując- Piotr wygląda jak książę ;-)

Czerwiec 16, 2008, 20:06:17
Odpowiedź #41

gemma_ps

• Gość
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2008, 20:06:17 »
No my również w sobotę odwiedziliśmy sklep na Drobnika i jasny garnitur w kolorze cappucino, który nam się spodobał niestety był o rozmiar za mały, a z tego materiału już nie szyją... :-(  potem wybraliśmy się do Sharka (baaaardzo ubogi wybór wg mnie), Baranowa (Pani uważała, że gładkiego garnituru już nigdzie nie znajdziemy :-/ ) no i na końcu do Dary. Tam nareszcie "coś" znaleźliśmy. Wprawdze obsługa taka sobie, bo Pani zamiast pomóc dobrać coś do mojej sukienki, od razu zapowiedziała, że takiego koloru jak szukamy nie ma, może zaproponować uszycie, ale tylko z czegoś podobnego. No więc sami zaczęliśmy buszować po wieszakach i wypatrzyliśmy gotowy garnitur w kolorze ciemny brąz z jaśniejszymi brązowymi paseczkami, ale bardzo drobnymi. Po prostu rewelka do sukni ecru!!! Uszyty bardzo starannie, materiał super gatunkowo no i cena mile nas zaskoczyła. I co najważniejsze - był odpowiedni rozmiar:) trochę tylko nogawki trzeba skrócić, ale to po zakupie butków. Także polecam Darę, ale najpierw lepiej samemu przejrzeć wieszaki, a potem prosić o pomoc kobietki ;-)

Czerwiec 16, 2008, 20:30:15
Odpowiedź #42

Offline Mufka

• 2193
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2008, 20:30:15 »
Cytat: "gemma_ps"
Wprawdze obsługa taka sobie, bo Pani zamiast pomóc dobrać coś do mojej sukienki, od razu zapowiedziała, że takiego koloru jak szukamy nie ma, może zaproponować uszycie, ale tylko z czegoś podobnego.

Brunetka spalona solarium ze śladami po ospie? Nam powiedziała dokładnie to samo...

Czerwiec 16, 2008, 21:10:55
Odpowiedź #43

Offline aniab

• 4516
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2008, 21:10:55 »
nooo dziewczyny same dobre wiadomości  :-D Gratuluję zakupów  :mrgreen:  ;-)

Czerwiec 16, 2008, 22:29:41
Odpowiedź #44

marruda

• Gość
dobre i tanie garnitury
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2008, 22:29:41 »
zeby ryczec z powody garnituru ... dziewczyny blagam wyluzujcie troche:-)