Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Zamek Biedrusko / 20 km od Poznania - Wasze opinie?  (Przeczytany 22145 razy)

Czerwiec 17, 2012, 20:31:59
Odpowiedź #15

gosiali

• Gość
Zamek Biedrusko / 20 km od Poznania - Wasze opinie?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 17, 2012, 20:31:59 »
hej, widze, ze od dawna nie ma postow o biedrusku. moze znajdzie sie ktos kto organizowal tam wesele. ja zabookowalam termin prawie rok temu, bo urzeklo mnie miejsce i nadal jestem nim zachwycona, ale bylam dzis na obiedzie w restauracji hotelowej i jestem zalamana, sos do miesa z proszku, warzywa gotowane mrozone z torebie i wygladaja jakby lezaly z 3 godziny, sposob podania pozostawia wiele do zyczenia. niestety nie mam juz mozliwosci zmiany lokalu, jako, ze wesele mam w sierpniu,ale moze znajdzie sie ktos kto tam organizowal wesele lub byl gosciem, bo jestem zalamana.

Czerwiec 17, 2012, 22:12:18
Odpowiedź #16

remleinowka

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 17, 2012, 22:12:18 »
gosiali, nie chcę Cię martwić, ale mleko trochę rozlane... mogłaś troszkę wcześniej się zainteresować żarełkiem, może idź na skargę do managera?

Czerwiec 18, 2012, 10:43:16
Odpowiedź #17

gosiali

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2012, 10:43:16 »
remleinowka, wlasnie problem byl taki, ze restauracja dziala u nich od 2 czy 3 miesiecy, wczesniej nie bylo mozliwosci prob. :( szczerze mi najbardziej zalezy na urokliwosci tego miejsca, bo jset przepiekne i jedzenie bylo drugorzedna sprawa, ale nie sadzilam ,ze bedzie az tak zle. poza tym ,restauracja dziala tam tylko w soboty i niedziele, czyli jakby po weselach, wiec cos czuje ze to sa pozostalosci, no ale jak mozna rozbudowac marke podajac cos takiego. mam nadzieje, ze na weselu jest jednak inaczej, bo wiedza ilu gosci bedzie, ze nie trzeba robic na lapu capu, bo nie wiadomo kto sie zjawi.restauracja rzadzi sie swoimi prawami, raz jest w niej 50 osob raz 3, weic troche probuje sobie tym tlumaczyc. rozmowa z managerem oczywiscie bedzie, ale to dopiero w lipcu, bo wtedy jestesmy umowieni na probowanie potraw, ale chcialam sobie odjac choc troszke stresu i zasiegnac opinii tu, moze ktos jednak tam byl i moglby sie wypowiedziec na temat menu, bo jak wynajmowalam lokal to jedyne opinie jakie znalazlam to bylo z sylwestra 10/11 i ludzie byli zachwyceni jedzeniem.

Marzec 08, 2013, 04:02:51
Odpowiedź #18

Offline onedayphoto

• Użytkownicy

• **

• 20
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 08, 2013, 04:02:51 »
Fotografowałam tam wesele w dzień końca remontu (koparka stała jeszcze za pałacykiem  :lol: ) Był to jeden jedyny raz tam i szczerze-niesamowite wrażenia  :)
Było to sporo czasu temu, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak obecnie wygląda tam kwestia obsługi/dań/cen
Fotografia ślubna. Sesje narzeczeńskie i portretowe.

Marzec 08, 2013, 15:38:19
Odpowiedź #19

Offline Zet

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 3155
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 08, 2013, 15:38:19 »
Jeśli chodzi o jedzenie, to totalna porażka. Zamówiliśmy dwa dania i deser - wyszłam głośna. Wszystko było z proszku, z gotowej mieszanki, źle przyprawione a mięso jak podeszwa. Zamek piękny, położony dziko, co mi się akurat bardzo podobało. Wesela bym tam nie robiła, bo kuchnia jest nie do przyjęcia.

Marzec 12, 2013, 18:16:00
Odpowiedź #20

Offline Kobi

• Użytkownicy | wkręceni

• 100
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 12, 2013, 18:16:00 »
Mi Zamek w Biedrusku w ogóle na maile nie odpisywał,gdy prosiłam o ofertę weselną:/
znamy się od: 30.06.2007
Zaręczyny: 24.11.2012
Wesele: 15.08.2014

Lipiec 08, 2013, 14:12:51
Odpowiedź #21

Offline MartaK

• Usługodawcy

• *

• 947
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 08, 2013, 14:12:51 »
Fotografowałam wesele w Biedrusku w miniony weekend - zamek jest piękny, fajnie położony. Na jedzenie weselne nie mogę narzekać - mi smakowało i niczego nie brakowało. Niestety muszę potwierdzić to co piszeKobi - też dwukrotnie do nich pisałam i wiadomości pozostały bez odpowiedzi.
Fotografia ślubna, portretowa, reportaż, sesje plenerowe www.martakuchcinska.pl  Fanpage  Zapraszam na blog

Lipiec 08, 2013, 21:33:06
Odpowiedź #22

Offline MaLa

• Użytkownicy | wkręceni

• 232
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 08, 2013, 21:33:06 »
MartaK czyli jechałyśmy tam razem w tym samym czasie, tylko ja nie wjeżdżałam do zamku :P

Listopad 17, 2013, 18:07:15
Odpowiedź #23

Offline tandem

• 1279
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 17, 2013, 18:07:15 »
Byłam dziś tam na rodzinnym obiedzie, by sprawdzić potrawy. Nie smakował nam jedynie rosół. Zupa krem z grzybów, polędwiczki w sosie kurkowym, filet z kurczaka, filet z kaczki, zraz - wszystko nam bardzo smakowało i byliśmy bardziej niż najedzeni. Zarzuty mamy jedynie do obsługi, ale zdaje się, że inna jest na weselu niż zazwyczaj w restauracji.
Zastawa śliczna, możliwości rozstawienia stołów bardzo dużo, sala balowa robi wrażenie, obok trzy sale ułożono amfiladowo, tak że można je łączyć, by dostosować potrzeby do ilości gości. Poważnie zastanawiamy się nad wyborem pałacu :)
Minusem jest "rozkopane" otoczenie, ale sądzę, że roboty ogrodowe skończą się przed sezonem 2015  :lol:
Razem przez życie :)

Listopad 17, 2013, 18:10:31
Odpowiedź #24

Offline czarnulka87

• 706
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2013, 18:10:31 »
Minusem jest też na pewno fatalna akustyka sali balowej :( Ale wejście do pałacu w czasie wesel jest pięknie udekorowane :)

Sierpień 26, 2014, 00:20:18
Odpowiedź #25

Offline tandem

• 1279
Odp: Zamek Biedrusko / 20 km od Poznania - Wasze opinie?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2014, 00:20:18 »
Ostatecznie wybraliśmy Pałac w Biedrusku na nasze wesele i nie żałujemy  :lol:
Wnętrza piękne, chwalone przez gości, otoczenie (brama!) coraz ładniejsze, jedzenie pyszne i nieco wykwintne, obsługa bardzo miła (uwijają się jak mrówki), sala balowa przestronna (w tańcu na pewno nie uderzy się o sufit czy jakiś słup), ogród zimowy jest przyjemną alternatywą do odpoczynku między tańcami, menadżer miły i bardzo pomocny, apartament dla nowożeńców czyściutki, przestronny i nieco "królewski".

Nie mieliśmy żadnych problemów z indywidualnymi prośbami, wnętrza mogliśmy dekorować już dzień wcześniej, wszystkie napoje, ciasta, mięso - bez problemu mogliśmy wziąć do domu, przystawka (melon z szynką parmeńską) zrobiła furorę :) no i wszyscy się świetnie bawili, a to chyba najważniesze  :rotfl:

Tak więc z czystym sercem, polecamy!
Razem przez życie :)

Październik 24, 2015, 16:20:29
Odpowiedź #26

Offline Pinsleepe87

• Użytkownicy

• **

• 15
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 24, 2015, 16:20:29 »
Gdyby ktoś szukał miejsca na bardzo eleganckie wesele wraz z miejscami noclegowymi dla wielu osób (90 miejsc chyba maja), to naprawdę warto rozważyć Biedrusko. Obsługa i Menadzer przemili. My co prawda w końcu zdecydowaliśmy się na inne miejsce ale to tylko dlatego ze ja wybrałam miejsce bardziej przygodowe :) ale naprawdę polecam wybrać się do Biedruska!!

Grudzień 02, 2015, 12:35:23
Odpowiedź #27

Offline Dumdum

• Użytkownicy

• **

• 5
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 02, 2015, 12:35:23 »
Ja też rozważałam to miejsce... Wybraliśmy ostatecznie inne (trochę tańsze), ale to było na drugim miejscu.