Nasz ślub > Forumowe zaproszenia na ślub

Odliczanie czas zacząć:)

<< < (3/4) > >>

el-cia:
Marylciu Kochana... Ty wiesz, że myślami jestem i będę tego Dnia z Tobą :) Dotrzeć ze wzlędu na wyjazd nie mogę, ale o zdjęcia i dłuuuugą relację już się upominam :) Będę pisać/dzwonić... a na razie przesyłam gorące buziaki na ostatni dzień Panienki Marylki  :buzki:  :buzki:  :buzki:

maryll_87:
Do 13 można dzwonić śmiało ;)  ;)

MaKo:
maryll_87, ja niestety nie dam rady! Moje Kochanie zrobiło mi niespodziankę i zabiera mnie na wycieczkowo- jeziorowy weekendzik. To był najdogodniejszy termin, bo potem do ślubu już nie uda nam się wyskoczyć na całe 3 dni. Będę z Wami myślami Łobuziaro!  :lol: i jak tylko złapię zasięg- do 13.00 telefonuje Szczęściaro do Ciebie!  :buzki:  :buzki:  :buzki:

salsera:
Wszystkiego dobrego - impreza bankowo uda się wspaniale więc uśmiechy na buzie, kop w tyłek na szczęście i moc uścisków z zyczeniami :)

Kathy:
maryll_87, no kochana wczoraj juz sie kajałam....widze ze nie ja jedna mam wyjazdowy weekend z mężem....zmowili sie czy jak?
Wszystko bedzie na bank wspaniale..Ja to wiem ,Ty wiesz:)
Zadzwonie .....o ile uda mi sie dobić.....bo jak widze ile z nas sie deklaruje no to nie wiem, nie wiem jak to bedzie....ale spokojnie jakby co na drugoi dzień zbudze Cie wcześnie rano co byś wiedziała....ze juz żona jesteś

Trzymajcie sie ciepło....pozdrowienia serdeczne dla Twojej mamy, teściowej i teścia ...no i dla narzeczonego...(póki co jeszcze)....
Cudownej pogody, masy szczesliwosci no i kapitalnej zabawy....ehhhh ja tez tak chce...:) Wszystkiego naj,naj, naj
Buziaki raz jeszcze i do zobaczenia.....z GPSem na raczce :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej