Nasz ślub > Forumowe zaproszenia na ślub

To już niedługo, to już właściwie za chwilkę...:)

<< < (2/5) > >>

maryll_87:
madeleine85 spoko! Nie będziesz sama :lol: Proponuje usiąść w jednej ławce, bo co dwie głowy to nie jedna ;P

Katrinka01:
Martuś, mnie niestety nie będzie w Poznaniu w TYM DNIU, ale będę z Wami myślami. To data moich urodzinek, co oznacza że niezwykle szczęśliwy to dzień :rotfl: aby zacząć Nowe Życie z Twym Ukochanym Małżonkiem, więc na pewno cieplutko o Was pomyślę o 15:30 i później  :buzki:  :buzki:

madeleine85:

--- Cytat: "maryll_87" ---madeleine85 spoko! Nie będziesz sama :lol: Proponuje usiąść w jednej ławce, bo co dwie głowy to nie jedna ;P
--- Koniec cytatu ---

o tak  :radocha:

MaKo:
mata2, ja też niestety nie przybędę  :( w tym samym czasie będę na ślubie u kuzyna K;* za Jarocinem. Co nie zmienia faktu, że będę o Was myślała cały dzień i całą noooooc.  :radocha:  Bawiąc się na weselu i patrząc na Parę Młodą przywołam sobie Wasz obraz! Już widzę te moje myśli w głowie "teraz Martuśki też pewnie mają oczepiny..."  ;P

ibi1987:
My 8 mamy rocznice i zamierzamy wyjechać na weekend nad Morze, ale jeśli będzie nieciekawa pogoda (czego Ci nie życzę  :figielek: ) to przybędziemy... nawet z Bisiem  :radocha:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej