Nasz ślub > Forumowe zaproszenia na ślub

To już niedługo, to już właściwie za chwilkę...:)

<< < (3/5) > >>

jotasiak:
mnie niestety w Poznaniu nie będzie w tym dniu, ale z całego serca Wam życzę żeby było tak, jak sobie wymarzyliście :)

mata2:
madeleine85, maryll_87, dlatego właśnie Para Młoda siedzi tyłem do gości - do takiego wnioski doszedł mój Ukochany :P

MaKo, rozumiem Słoneczko :) bawcie dobrze  :radocha:  to prawie jakbyśmy imprezowały razem  :radocha:

ibi1987, jeżeli tylko się Wam uda przybyć to sprawicie nam wiele radości :) ale jak się Wam uda wyjechać to odpoczywajcie sobie i nacieszcie się wspólnymi chwilami :) oczywiście (i koniecznie) z Bisiem  :lol:

Katrinka01, proszę jak się złożyło :D to ja też o Tobie ciepło pomyślę w tym dniu  :buzki:

jotasiak, ohhhh szkoda  :uoee:

mata2:
To już DZIŚ  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :radocha:  :radocha:  :radocha:  :radocha:  :radocha:

Gap:
mata2, leć spać już, już już bo będziesz miała sińce pod oczami :buziak:

Kathy:
Kochana jak tylko nam sie uda będziemy...:)
A jeśli nie ...to już tutaj bede życzyc wszystkiego naj....ale zeby nie zapeszyc nie zrobie jeszcze tego teraz//:)
Trzymam kciuki poki co za fryzure i makijaż ....chociaz nie mam wątpliwości ze bedziesz ślicznie wygladala.. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej