Nasz ślub > Forumowe zaproszenia na ślub

NASZ ŚLUB 29.05.2010

(1/7) > >>

marta29-52010:
Moje drogie ostatnio trochę zaniedbałam nasze forum :(  :(   ale mam bardzo ważny powód wielkimi krokami zbliża się dzień mojego ślubu.Chciała bym Was drogie forumki serdecznie zaprosić na nasz ślub w kościele św Mikołaja w Żdźarach o godzinie 18:00, wiem że to bardzo daleko ale mam nadzieje że w tym dniu pomyślicie ciepło  o  mnie  chodź przez chwile.:)

aniai27:
szkoda, że tak daleko...czekam zatem na relację ze zdjęciami :) na pewno będzie cudownie i wspaniale :)

marta29-52010:
Moje drogie forumki maryll się martwił co się ze mną dzieje żyje tylko teraz przed ślubnym stresie nie mam na nic czasu ale obiecuje wszystko nadrobić.Dziś odbieram sukienkę i zaczyna się wielkie odliczanie proszę moje drogie trzymajcie kciuki za nas i za pogodę.
:)

Kathy:
marta29-52010, Trzymamy kciuki bardzo mocno.....i fajnie że o nas nie zapomniałaś....a że przygotowania pochłaniaja mase czasu...wiemy wiemy ..Mam nadzieje ze juz po zdasz nam relacje no i spotkasz sie z nami na spotkaniu forumowym :) i wtedy relacja bedzie :)

mata2:
marta29-52010, wszystkie tu o Tobie myślimy :) trzymamy kciuki za końcówkę przygotowań :) i jak tylko będziesz miała chwilkę to pisz do nas :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej