Wyszukiwanie zaawansowane


Autor Wątek: Targi Ślubne od 21 do 27 marca  (Przeczytany 3386 razy)

Marzec 19, 2010, 13:07:27
Przeczytany 3386 razy

Offline fotobern

  • Global Moderator

  • *****

  • 1008
    Wiadomości

    • http://www.marcinmelanowicz.com
Targi Ślubne od 21 do 27 marca
« dnia: Marzec 19, 2010, 13:07:27 »
Zanim zima przejdzie do lamusa, przygotujemy dla Was przegląd usługi ślubnej i weselnej. Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę w pierwszym tygodniu wiosny. W dniach od 21 do 27 marca br. organizujemy; pierwsze w Wielkopolsce - wirtualne Targi Ślubne.

I co z tego?

W tych dniach pod naszym adresem www.targi.slubiwesele.pl znajdziecie kompendium wiedzy na temat wielkopolskich firm z branży ślubnej i weselnej.

Wystarczy włączyć komputer, wpisać w przeglądarce adres www.targi.slubiwesele.pl i klikać po targowej mapie.

Na ten czas zgromadzimy dla was informacje o firmach, ich ofertach. W przejrzysty sposób zaprezentowane propozycje, pozwolą natychmiast zorientować się, kto na rynku w interesującej was branży, pozostaje jeszcze z wolnym terminem, ma moce przerobowe i jest otwarty na wasze zapotrzebowania. Lwią część Firm, stanowią oferty sprawdzone i rekomendowane przez nasz informator dla narzeczonych „Kurier Weselny”. Na łamach tego tytułu ślubnego, doradzamy narzeczonym już od 16 lat. Przez ten czas zdołaliśmy wyłonić najciekawsze oferty, najsympatyczniejszych i rzetelnych wykonawców usług, które teraz poszukujecie. Papudroków delikatnie odstawiliśmy do kąta.


Wiecej - źródło www.targi.slubiwesele.pl

Pozdrawiam

Marcin