Wyszukiwanie zaawansowane


Autor Wątek: "Biała Niedziela" 28.02.2010 - wstęp wolny  (Przeczytany 3386 razy)

Luty 18, 2010, 23:59:02
Przeczytany 3386 razy

Koneser

  • Gość
"Biała Niedziela" 28.02.2010 - wstęp wolny
« dnia: Luty 18, 2010, 23:59:02 »
Drodzy Narzeczeni!
W dniu 28.02.2010 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się „Biała Niedziela”, na którą serdecznie zapraszamy wszystkie przyszłe Młode Pary!
Z dumą zaprezentujemy Państwu nasze restauracje ;  „ de Varsowia”, „Smaki i aromaty” , „Fanaberia”, które zgodnie z naszym hasłem „Spełniamy marzenia!” zmienimy w miejsce prosto z marzeń Młodej Pary.  Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, oczekiwania i staramy się wychodzić naprzeciw przyszłym Nowożeńcom –  wiemy, że to właśnie Wy jesteście w tym dniu najważniejsi, a doskonale zorganizowany ślub i wesele pozwolą Wam się cieszyć każdym ułamkiem tych chwil. Rozpoczynając przygotowania do ślubu poszukajcie Państwo odpowiedzi na wiele ślubnych pytań i dylematów podczas „Białej Niedzieli”.  Właśnie wtedy będziecie mogli Drodzy Narzeczeni  zasmakować naszych kulinarnych możliwości oraz cukierniczych skarbów prosto z naszej pracowni . Pokażemy  Wam również niebanalne  aranżacje ślubne, powiemy jak wybrać i w oryginalny sposób ozdobić samochód Nowożeńców, przedstawimy  najnowsze trendy w makijażu Panny Młodej, doradzimy czym kierować się przy wyborze miejsca oraz menu.  To tylko nieliczne z atrakcji, które przewidujemy aby pomóc  w tym wyjątkowym czasie przygotowań do Waszego Dnia. A wszystko to pod okiem profesjonalistów w tej dziedzinie, dla których organizacja ślubów/wesel jest życiową pasją połączoną z ogromnym doświadczeniem.
Serdecznie zapraszamy!!!
Koneser  Wedding
www.koneserwedding.pl

Wstęp wolny  - po okazaniu imiennego zaproszenia, które otrzymać można kierując zapytanie na adres mailowy koneserwedding@koneserwedding.pl  w terminie do 23.02.2010.