Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Temat / kolor przewodni wesela  (Przeczytany 180123 razy)

Luty 22, 2010, 13:34:57
Odpowiedź #30

Offline Zyziulek

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2271
Temat / kolor przewodni wesela
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 22, 2010, 13:34:57 »
MaKo, hahaha, skąd ja to znam :)

Marzec 05, 2010, 19:00:36
Odpowiedź #31

Offline stefcia

• 2256
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 05, 2010, 19:00:36 »
słuchajcie a co sądzicie o intensywnym niebieskim?? My samochód niebieski i tak dzisiaj sobie myśle, że może w kościele zrobić kwiaty niebieskie i biale wstążki itp... mam na mysli niebieskie róże lub margaretki.... hmm no nie mam pomysłu na inny kolor bo róż odpada...
www.butrymowicz.pl      Polecam!

Marzec 05, 2010, 19:09:01
Odpowiedź #32

Offline Zyziulek

• 2271
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 05, 2010, 19:09:01 »
stefcia, Powiem szczerze, akurat jakoś w zeszłym tygodniu mój brat przywiózł film z wesela znajomych swojej dziewczyny i oni mieli dekoracje biało-niebieskie, właśnie taki mocny, intensywny niebieski, wyglądało to nie jak wesele ale jak zlot fanów Lecha- wierz mi, fatalny kolor. biało-niebiesko tak, ale musisz znaleźć łądny niebieski odcień, np taki przybrudzony błękit, albo bardziej taki szafirkowy wpadający w fiolet. Wtedy fajnie może to wyglądać- co o tym myślisz?
Zaraz poszukam w kompie zdjęć, może Cię coś zainspiruje :)

[ Dodano: 2010-03-05, 19:10 ]
W ogóle super jest połączenie brązu z błękitem- rewelacja, zaraz Ci pokaże. Tzn oczywiście takie jest moje zdanie :) możecie się nie zgodzić, ale mi się bardzo podoba :) jest bardzo eleganckie i oryginalne.

[ Dodano: 2010-03-05, 19:15 ]

[ Dodano: 2010-03-05, 19:19 ]
jeszcze takie znalazłam :)

Marzec 05, 2010, 19:22:30
Odpowiedź #33

Offline Mimila

• Użytkownicy | wkręceni

• 115
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 05, 2010, 19:22:30 »
Hmmm.. Stefcia, niebieski jest rzadziej spotykany jako ślubny kolor niż odcienie różu, fioletu, bordo, czy złoto... ale myślę, że gdyby zdecydować się na niezbyt dużo dodatków w jakimś ładnym (takim mocno nasyconym granacie, szafirku, albo wręcz przeciwnie pastelowym "brudnym" błękicie) odcieniu to wcale nie musiałoby to wyglądać tandetnie ani "lechowo" ;)
Może właśnie połączyć go z innym kolorem, np. brązem, tak jak proponuje Zyziulek?
Jeśli koncepcja będzie dobra i odpowiednio dobrany kolor oraz kolorowe dodatki, to powinno się udać. Myślę, że dobry pomysł i umiar z każdym kolorem się uda! :)

Marzec 05, 2010, 19:30:45
Odpowiedź #34

Offline stefcia

• 2256
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 05, 2010, 19:30:45 »
dzisiaj natknęłam sie na taka fotke:
bukiet
i jakoś tak mnie zainspirowało... ogolnie suknie mam białą, żadnych kolorowych dodatków... a w ogole sie zastanawiałam nad niebieskimi różami w kościele a na ławkach margaretki... kurcze no nie wiem, zawsze chciałam białe kwiaty w kościele ale jakoś ostatnio ktoś mi to wybił z głowy, ogólnie mamy również intensywnie niebieski samochód... aaa zapomniałam napisać, że tylko chodzi mi o kwaty, zaproszenia, winietk itp byłyby w odcieniu ecri- złota, sala bedzię na ecri...

Marzec 05, 2010, 19:47:28
Odpowiedź #35

Offline Zyziulek

• 2271
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 05, 2010, 19:47:28 »
stefcia, a dlaczego ktoś Ci odradził białe kwiaty?????
Moim zdaniem jeżeli masz już kolor sali, winietek, zaproszeń itp powinnas dać sobie spokój z tym niebieskim. Powinnass "pójść" w białe/kremowe kwiaty. Nie rozumiem dlaczego ktoś odradził Ci taki kolor????
Przecież biały bukiet wcale nie musi być nudny i może być naprawdę piękny

[ Dodano: 2010-03-05, 20:17 ]
stefcia, ładny jest ten odcień niebieskiego, podobają Ci się?

Marzec 05, 2010, 21:21:16
Odpowiedź #36

Offline stefcia

• 2256
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 05, 2010, 21:21:16 »
te bukiety sa sliczne;) ale ja moge marzyć a potem trzeba i tak znaleźć odpowiednią kwiaciarnie która zrobi wymarzony bukiet :)  moze rzeczywiście zostać przy białych kwiatach, albo takich troche kremowych... ten niebieski rzeczywiście niebardzo bedzie pasował...

Marzec 05, 2010, 21:27:18
Odpowiedź #37

Offline Mimila

• Użytkownicy | wkręceni

• 115
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 05, 2010, 21:27:18 »
Stefcia, ja bym chyba jednak odpuściła sobie ten niebieski na Twoim miejscu, ale to Tobie ma się podobać! :)
A zastanawiałaś się nad tym żeby ten złoty kolor (wspominałaś, że będzie bodajże w zaproszeniach) połączyć z białym/ecru w bukiecie? Nie musi być go wiele, jakieś akcenty, które sprawią, że bukiecik będzie "odbijał" się od Twojej sukienki :)

Marzec 05, 2010, 21:31:41
Odpowiedź #38

Offline stefcia

• 2256
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 05, 2010, 21:31:41 »
Teraz musze własnie tak pomyslec ale ogolnie chcialam białe kwiaty w bukiecie i na zielonych lisciach albo cuś no wiesz zeby kwiaty byly na zieleni a nie mojej sukni:)

Marzec 06, 2010, 12:00:35
Odpowiedź #39

Offline Zyziulek

• 2271
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2010, 12:00:35 »
stefcia, jak znajdziesz kwiaciarnię to tam na pewno ktoś Ci doradzi co zrobić.
Mi się bardzo podoba ten bukiet 3 od góry, niby jest biały, ale te łodygi i liście dodają koloru.
Ja będę mieć jasny różowy bukiet i też chcę, żeby były zielone pączki i listski w środku, bo tak wygląda o wiele ładniej :)

Marzec 06, 2010, 12:26:58
Odpowiedź #40

Kathy

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 06, 2010, 12:26:58 »
stefcia, ja strasznie lubie niebieski kolor a bukiety bialo niebieskie sa bardzo ciekawe...tak ten Twój jak i te dodane przez Zyziulek, ..ciekawa koncepcja ......co do mieszania białych róż z ecru albo kremem no cóż.....może wygladać "brudno" w polączeniu z biela sukienki..........Ja bym nie ryzykowała takiego połączenia.......ehhh dlaczego ja nie pomyslałam o niebieskim rok temu... :mysli:  ;)

Marzec 06, 2010, 13:41:08
Odpowiedź #41

Offline stefcia

• 2256
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 06, 2010, 13:41:08 »
ja ogolnie wiem, że niby robi się jakiś kolor przewodni na całe wesle ale z drugiej strony jakbym miała tylko kwiaty w kościele niebieskie no i mój bukiet biało-niebieski (ale wszystko w itensywnym odcieniu) a przecież tak na mój rozum niebieski komponuję sie z kremem i białym... to co szkodzi że zaproszena bedą kremowo-np złote z niebieską wstązka albo cus?? i winietki tez np erci papier, złoty napis i nad tym ladna niebieska wstążeczka?? może ja totalne bezguście jestem, ale tak strasznie podobą mi się niebiesko-białe bukiety... poza tym jakbym na lawkach miała białe kokardy i na tym taki pęczek niebieskich margaretek... to jakoś tak mi się podoba, że szkoda gadac :]  chyba naprawde mam brak gustu :glupek:

z drugiej strony zdałam sobie sprawę, że chce podporządkować całe wesele pod jakiś bukiet :glupek:

Marzec 06, 2010, 13:56:56
Odpowiedź #42

Kathy

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 06, 2010, 13:56:56 »
Cytat: "stefcia"
to jakoś tak mi się podoba, że szkoda gadac  chyba naprawde mam brak gustu  

o gustach sie nie dyskutuje........a jak Ci sie podoba to dlaczego ma być inaczej........proponuje mała konsultacje u Vanilli.....Ja miałam pomarańcz jako kolor przewodni a zaproszenia i winietki były ecru tak jak sukienka.......pomarańczowe były kwiaty......w bukiecie i troche na stolikach.....aaaaa i jak serwetki były przewiązane trawka to wkładaliśmy jeszcze takie małe pomarańczowe różyczki pod te trawke...cholercia a a zdjecia tego nie ma.........ładnie było....

Marzec 06, 2010, 14:17:00
Odpowiedź #43

Offline Mimila

• Użytkownicy | wkręceni

• 115
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 06, 2010, 14:17:00 »
Stefcia, to są dopiero ślubne dylematy ;P
Napisałam już wyżej, że to Tobie ma się podobać! Dlatego jeśli marzysz o niebieskim, zdecyduj się na taki. Mnie podobały się takie białe bukiety na zielonym tle (liści, bluszczy itp.), ale zdecydowałam się w końcu na bukiet w kolorze przewodnim całej uroczystości z zielenią i odrobiną bieli (zakochałam się w nim i jego wizji :lol:).
Kiedyś dziewczyny pisały na forum coś o ciemnych (chyba właśnie niebieskich) kwiatkach, że się je farbuje i czasami mogą barwić - ale nie znam się na tym i dokładnie też nie pamiętam, o jakie kwiatki chodziło... Może poradź się kogoś, kto się tym zajmuje? Mi wspaniale doradziła Vanilia! :)

Marzec 06, 2010, 15:41:49
Odpowiedź #44

Offline Zyziulek

• 2271
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 06, 2010, 15:41:49 »
stefcia, Tak jak piszą dziewczyny- Tonie musi się podobać!!! Ja Ci napisałam, że widziałam wesele w takich kolorach i skojarzyło mi sie tak a nie inaczej, ale to będzie Twój dzień :) i to jest najważniejsze!