Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: depilacja laserowa  (Przeczytany 25665 razy)

Grudzień 13, 2009, 17:54:00
Przeczytany 25665 razy

kati

• Gość
depilacja laserowa
« dnia: Grudzień 13, 2009, 17:54:00 »
Polecam zabiegi depilacji laserowej z rabatem na pierwszy zabieg 50%.Najnowszy laser Light Sheer.Nowo powstały

Styczeń 09, 2010, 11:02:59
Odpowiedź #1

fiszka

• Gość
Re: depilacja laserowa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2010, 11:02:59 »
Kobiety pamietajcie: jeśli chcecie mieć gładkie ciało w tym najważniejszym dla Was dniu to proponuję depilacje laserową LightSheer pod opieką lekarza dermatologa z gratisową próbą laserową. Zaskocz męż w noc poślubną - skorzystaj z depilacji laserowej bikini brazylijskiego (całość) juz od 250 zł za zabieg.

Styczeń 15, 2010, 10:28:50
Odpowiedź #2

glebka

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:28:50 »
Zgodzę się, że LightSheer daje naprawdę dobre efekty. Robiłam
depilację w  tym właśnie laserem. Mam – właściwie to, miałam,
bo jestem już po 3 zabiegu - strasznie grube i ciemne włosy, które
mi w dodatku wrastały . Moje nogi wyglądały okropnie, zaczęły robić mi
sie blizny:/ Dla mnie laser to był jedyny ratunek - skuteczny
zresztą:)
 Ale zdaje się, że próba laserowa zwykle jest za darmo...?;) Ja w Studio Laser miałam darmową. Dostalam dodatkowe uwagi więc byłam spokojna.

Styczeń 15, 2010, 16:22:55
Odpowiedź #3

Malwi

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2010, 16:22:55 »
glebka, powiedz, bardzo bolało? Ile razy musiałaś tam iśc? I jaki był całkowity koszt depilacji? Z góry dzięki za odp :lol:

Styczeń 15, 2010, 18:04:19
Odpowiedź #4

cordelia

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2010, 18:04:19 »
Ja samą depilację laserową gorąco polecam :>  korzystałam z usług gabinetu na Strzeleckiej w Poznaniu... jeśli chodzi o bolesność zabiegu to kwestia indywidualna, ale trzeba liczyć się z tym, że do przyjemnych nie należy... mnie bolało strasznie... za pierwszym razem stwierdziłam, że więcej nie pójdę, tak bolało, ale efekty (przy ciemnych włosach!!!) są tak rewelacyjne, że byłam 2 i 3 raz ;) i pójdę jeszcze, jak uzbieram fundusze :uoee:
a jeśli ktoś się boi bólu, można skórę posmarować odpowiednio wcześniej kremem Emla, który miejscowo znieczula i już jest troszkę lepiej ;)  
polecam zadzwonić bezpośrednio do gabinetu, tam powinni odpowiedzieć na każde pytanie (tak było w moim przypadku) ;P

Styczeń 15, 2010, 21:30:11
Odpowiedź #5

Offline Marysia

• Użytkownicy | wkręceni

• 164
depilacja laserowa
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2010, 21:30:11 »
a jakie sa koszta??

Styczeń 19, 2010, 23:25:45
Odpowiedź #6

niewiasta80

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2010, 23:25:45 »
Witam,
hmmm.... ja korzystałam z usług gabinetu na Złotowskiej (okolice Ławicy).
Najpierw zrobiłam sobie pachy. Stwierdziłam, że zacznę od czegoś małego ;-)
Co mi się podobało, że jest dermatolog więc konsultację przeprowadza Pani doktor (myślałam nawet żeby zrobić sobie BOTOX bo też można, ale to jak gotówki będzie więcej) Koszt konsultacji wliczony został w zabieg więc nie było dodatkowych kosztów.
Umówiłam się na zabieg, z termiami nie ma problemu (pracuję zmianowo) bo klinika jest otwarta chyba od 8 do 21 jeżeli dobrze kojarzę. Panie są bardzo miłe wykwalifikowane. Wszystko czyste i miło. Przy pierwszym zabiegu towarzyszył mi strach ale to normalne. Laser to najlepszy w sumie z tego co się orientowałam Light Sheer. Trafiłam na promocję!!! l 999 zł za 4 zabiegi!! pierwszy bolał bo nie należał do przyjemnych ale efekty zadowalające, drugi ból porównywalny efekt ok, trzeci ból bez zmian można się spodziewać i efekt REWELACYJNY w sumie nikt mi tego nie mówił ale jeszcze moja potliwość się zmniejszyła. Aha i oferują maść znieczulającą nie wiem jak ona się nazywa ale robi ją apteka która znajduje się poniżej; mocniejsza jest od EMLI!! a kosztuje 5zł (użyłam jej przy 1 zabiegu bo trochę się bałam, że będzie boleć) :D opłacalne! Ja osobiście polecam Klinikę urody Mona Lisa! Szykuję się na bikini :D aha promocje mają korzystne jak patrzę na inne gabinety.

Styczeń 26, 2010, 09:32:52
Odpowiedź #7

glebka

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:32:52 »
Cordelia – też robiłam na Strzeleckiej:D Fajny gabinecik, szkoda tylko, że nie mają parkingu…:/

Co do ceny – ja robiłam łydki i jeden zabieg wyniósł mnie 4 stówy… przy takich efektach jakie miały miejsce w moim wypadku naprawdę warto. Poza tym wg mnie cena wcale nie wygórowana.
Co do bólu…no każda z nas ma inną granicę bólu…ja bym porównała ten zabieg do depilatora – tak szczypie, może ciut mocniej niż depilator. Ale mnie nie bolało aż tak, jak Cordelie! Twarda jestem ;)
A na poważnie to jeśli boisz się tylko bólu to trochę niesłusznie – zabieg może przyjemny nie jest,ale nie są to nie wiadomo jakie tortury Jeśli stwierdzisz, że boli Cie za bardzo to możesz poprosić o znieczulenie lub okłądy z lodu

Styczeń 30, 2010, 19:15:53
Odpowiedź #8

cicinka

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 30, 2010, 19:15:53 »
Hej dziewczyny.Ja tez robiłam w Poznaniu na Strzeleckiej,ale usłyszałam reklamę w S-ce i na kolejny poszłam na Długą.Jest o.k.Ten sam laser, i zapłaciłam za bikini 150 zł.Zrobili mi też za darmo włoki pod pępkiem(kilka sztuk).Mają promocję.Pani zrobiła mi dokładnie wiec jestem cała szczęśliwa bo zapłaciłam dużo mniej.Umówiłam się też na pachy.Co do bólu to faktycznie trochę niemiło,ale czego się nie robi by włosy nie wrastały,by nosić latem bikini.Gra warta świeczki.Trzymajcie się! A...! Podam Wam namiar tel na Długą 61 855-16-40

Styczeń 30, 2010, 23:04:15
Odpowiedź #9

glebka

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 30, 2010, 23:04:15 »
hm..tak czytam te wypowiedzi i się zastanawiam, czy znacie kogoś, kto byłby niezadowolony z depilacji...? Bo ja nie...;) Fajnie, że zaczyna się to robić coraz tańsze, bo w przypadku moich włosów najchętniej wydepilowałabym całe ciało ;p

Styczeń 31, 2010, 12:26:10
Odpowiedź #10

Aganesca

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 31, 2010, 12:26:10 »
A ja się ciągle zastanawiam... ale przypuszczam, że wkrótce się wybiorę :]

Styczeń 31, 2010, 16:26:35
Odpowiedź #11

paUka

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 31, 2010, 16:26:35 »
Ja rowniez polecam, robilam na Strzeleckiej i jestem bardzo zadowolona, ale niestety kazdy kolejny raz boli coraz bardziej i mimo iz przydalby mi sie jeszcze jeden raz ciagle to odwlekam z tego wlasnie powodu :uoee:  ale i tak jestem bardzo zadowolona, wystarczy teraz, ze raz na tydzien przelece te wloski, ktore odrosną (bo jeszcze pare mi odrasta, dlatego przydalby sie ten ostatni zabieg) nawet sucha maszynką a mimo to zero podraznien :radocha:  a kiedys po goleniu (niestety nie moge stosowac wosku) caly nastepny dzien walczylam z podraznieniem :uoee:

Styczeń 31, 2010, 17:11:51
Odpowiedź #12

a-nia251

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 31, 2010, 17:11:51 »
paUka, i reszta Dziewczyn! ile kosztuje taki zabieg? właściwe, wszystkie zabiegi? ja używam depilatora, nie chodzi o ból bo po tylu latach prawie w ogóle się go nie czuje luzik . Mam problem z wrastającymi włosami, potem jakoś sobie z tym radzę, zostają blizny i w ogóle nie za fajnie :uoee: . Wosku nie chcę, pękają mi naczynka, poza tym - to stały koszt. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wiadomości :)

Styczeń 31, 2010, 17:14:35
Odpowiedź #13

paUka

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 31, 2010, 17:14:35 »
Cytat: "a-nia251"
ile kosztuje taki zabieg?
Ja za jeden placilam 400 zl

Cytat: "a-nia251"
ja używam depilatora, nie chodzi o ból bo po tylu latach prawie w ogóle się go nie czuje
Kochana, depilator to malutki pikus przy laserze, tym bardziej, ze robilam tez bikini :rotfl:

Styczeń 31, 2010, 18:47:07
Odpowiedź #14

a-nia251

• Gość
depilacja laserowa
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 31, 2010, 18:47:07 »
Cytat: "paUka"
Ja za jeden placilam 400 zl
400 zł za obie nogi?? całe czy tylko od kolan w dół??
Cytat: "paUka"
Kochana, depilator to malutki pikus przy laserze, tym bardziej, ze robilam tez bikini :rotfl:
uff, aż strach się bać :szok:  :) podziwiam, ja bikini depilatorem nie dotykam :) paUka, a ile razy trzeba powtarzać? dam wiele, byle mieć gładkie nogi :)