Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: zespół the quest poznań  (Przeczytany 32272 razy)

Październik 04, 2011, 13:11:19
Odpowiedź #60

JuicyBoy

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 04, 2011, 13:11:19 »
Cytat: "Kasia87"
Mozesz wyslac mi na poczte kasia-palasik@wp.pl jesli chcesz to moge je wkleic na forum tylkow  jakim watku bo ten jest o zespołach  :mysli:

Wyslalam zdjecia:))))

Październik 04, 2011, 19:37:51
Odpowiedź #61

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 04, 2011, 19:37:51 »
Miałam napisac tak jakos mi sie przypomniało :) Jak bylismy posłuchac zespołu (grali na weselu) to rowniez nie pili alkoholu, czyli to chyba byl jakis wybryk moze spowodowanym brakiem mysle ze niezastąpionej jednak Pani Ewy!
Ja jestem dobrej mysli wkoncu Pani Ewa wraca niebawem do spiewania i mysle ze zrobi tam porzadek :)

Październik 25, 2011, 19:13:50
Odpowiedź #62

niunia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 25, 2011, 19:13:50 »
To pani Ewy nie było??? pierwsze słysze na ich stronie caly czas ona jest z nimi na zdjeciach?! my też ich mamy na swoim weselu wiec myśle że ona bedzie :))))

Listopad 05, 2011, 11:14:24
Odpowiedź #63

agapa

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 05, 2011, 11:14:24 »
Dziś mijają 2 tyg. od dnia naszego ślubu i wesela, na którym bawił gości zespół The Quest z Poznania. Zespół po prostu niesamowity, obszerny repertuar - grali same hity, przy których czas zbyt szybko zasuwał do przodu.  Wspaniałe głosy, których z przyjemnością się słucha- u nas w zastępstwie była pani Ania – cudnie DZIĘKUJEMY! Goście zachwyceni do samego rana szaleństwo na parkiecie a i w poprawiny wszyscy dawali czadu nieustannie do bardzo późnych godzin nocnych. Pary, które dopiero planują swój ślub wzięły wizytówki a my bardzo chętnie znów Ich posłuchamy i pobawimy się ( co by nie było z większym luzem niż na własnym weselu – choć trudno mówić o stresie może na początku).

Poza tym prywatnie to przesympatyczni ludzie, osobowości, które od razu pozytywnie wpływają na innych, otwarci na prośby z naszej strony.
Zespół znaleźliśmy przez Internet (DEMO nas urzekło) i tyle o nich wiedzieliśmy więc jak 2 tyg. przed weselem przeczytaliśmy pojawiające się negatywne opinie to myślałam, że padnę. Jednak już sama rozmowa telefoniczna! z panem Arturem spowodowała że niepokój gdzieś się ulotnił a sama rzeczywistość okazała się wspaniała. Dzięki tej trójce muzyków ( jak i oczywiście innych też) ten dzień ( w sumie dwa z poprawinami) stał się dla nas i Naszych Gości niezapomnianym.

TAKŻE MOCNO POLECAMY TEN ZESPÓŁ!!!  a kto zaniepokoił się opiniami na forum to najlepiej osobiście z Nimi porozmawiać. WARTO

życzymy powodzenia i jeszcze większych doznań
Aga i Paweł

Listopad 05, 2011, 16:40:07
Odpowiedź #64

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 05, 2011, 16:40:07 »
To super!! U nas graja 25 sierpnia :)

Styczeń 07, 2012, 18:40:24
Odpowiedź #65

niunia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 07, 2012, 18:40:24 »
a u nas 16 czerwca :))))) już nie możemy się doczekać :)

Styczeń 07, 2012, 19:29:43
Odpowiedź #66

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 07, 2012, 19:29:43 »
Cytat: "niunia87"
a u nas 16 czerwca  )))) już nie możemy się doczekać

To daj znac jak sie spisali :)

Styczeń 08, 2012, 23:30:53
Odpowiedź #67

mon86

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 08, 2012, 23:30:53 »
weszłam tutaj pierwszy raz od dawna, bo od ślubu już minęło prawie 5 miesięcy. zresztą wcześniej wypowiadałam się już kilka stron temu w samych superlatywach na temat zespołu, ale zdziwiłam się kiepskimi opiniami, które przeczytałam. Zespół był naprawdę rewelacyjny. U nas też nie było Pani Ewy. Wcześniej jednak byliśmy u nich 3 tygodnie przed weselem i widzieliśmy, że była w ciąży. Powiedziała, że jeżeli tylko będzie mogła, to będzie śpiewać, ale jak nie to na pewno zapewni godne zastępstwo. I pomimo jej braku zastępstwo było naprawdę super - wszyscy drugą wokalistką byli zachwyceni, a muszę powiedzieć, ze na zespół ani słowa złego nie można powiedzieć - wypili tylko po piwie, grali same znane utwory - były znane polskie piosenki, jak o coś prosiliśmy, to to grali, a na scenie zachowywali się cudownie. Także bardzo mnie zdziwiły te kiepskie oceny, bo dla mnie byli zdecydowanie rewelacyjni! A ich granie z restauracją było doskonale. Pierwszy taniec zaraz po obiedzie, wszystko wiedzieli w jakim czasie zagrać. Świetnie przygotowali podkład pod podziękowania dla rodziców, świetne oczepiny. Może faktycznie mieli gorszy dzień, bo ich występ u nas był na ocenę celującą.

Czerwiec 18, 2012, 13:41:36
Odpowiedź #68

niunia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 18, 2012, 13:41:36 »
my już po ślubie.... słuchajcie ten kto ma ten zespół to napewno bedzie wybawiony na całego tak jak my..... zespół godny polecenia nie wybrałabym innego, oczywiście wszystkim polecam

Czerwiec 25, 2012, 20:19:25
Odpowiedź #69

niunia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 25, 2012, 20:19:25 »
co tu dużo pisać... zespół jest wspaniały, szkoda, że ślub bierze się raz w życiu, chcielibyśmy jeszcze się pobawić przy waszej muzyce. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i wspaniałą zabawę :)))) Pozdrawiamy

Sierpień 30, 2012, 13:14:55
Odpowiedź #70

Offline **Kasia**

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1875
    • http://www.limuzyny.eronetki.pl
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 30, 2012, 13:14:55 »
No i jestesmy juz po ślubie (niestety bo chcialo by sie jeszcze raz) :)
Na weselu mielisimy zespol The Quest w skadzie 3 osobowym Pani Ewa,Pan Artur i Pan Artur :) i to byla jedna z wielu NAJLEPSZYCH decyzji w naszym życiu!!!!! Zespoł spisal sie na 6++++++ Goscie nie schodzili z parkietu,wszystko mega profesjonalnie,spiew Pani Ewy - bajka,Pan Artur pieknie prowadzil wesele + oczepiny. Z niczym nie bylo problemu (dedykacje,piosenki itp) Jestesmy zachwyceni!!! Dodam ze zespoł NIE PIŁ %%%%
Pociąg rozbawil WSZYSTKICH gości!!! Panie Arturze dziekuje za zaspiewanie mojej piosenki ktora wynucilam(bo nie znamal tytułu) na dworze :)

POLECAMY TEN ZESPÓŁ - MEGA PROFESJONALIZM, SUPER PODEJSCIE, A PRZEDE WSZYTSKIM WSPANIALI LUDZIE!!!

THE QUEST Z CALEGO SERCA WAM DZIEKUJEMY!!!!!!! WASZA PŁYTA TOWARZYSZY NAM W KAZDEJ PODROZY!!! MAMY NADZIEJE ZE SIE JESZCZE SPOTKAMY......

Październik 07, 2015, 19:04:19
Odpowiedź #71

Offline kirp

• Użytkownicy

• **

• 7
Odp: zespół the quest poznań
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 07, 2015, 19:04:19 »
odświeżam temat - czy ktoś może podzielić się aktualną opinią na temat tego zespołu, jak sprawowali się na weselach z tego i poprzedniego roku, jak je prowadzą ? bardzo proszę o opinie

Październik 07, 2015, 20:01:09
Odpowiedź #72

Offline Lisica

• Użytkownicy | rozmowni

• 455
Odp: zespół the quest poznań
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 07, 2015, 20:01:09 »
W ubiegłym roku grali na weselu mojej siostry. Absolutny profesjonalizm  :brawo: grają i śpiewają genialnie, oczepiny i wszystkie tego typu "ważniejsze" momenty na weselach potrafią bez problemu poprowadzić, z humorem i na poziomie. Reakcje gości mówią zresztą same za siebie- parkiet non-stop pełen i sporo entuzjastycznych wręcz opinii- i to zarówno od młodszych gości jak i od starszych. dla mnie zespół idealny :)