Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: zespół the quest poznań  (Przeczytany 32276 razy)

Sierpień 25, 2011, 10:34:05
Odpowiedź #30

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2011, 10:34:05 »
mon86, Twoja wypoiedz utwierdzila mnie tylko ze to był strzał w 10tke :) Za rowny rok beda grali na naszym weselu  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Październik 02, 2011, 22:32:22
Odpowiedź #31

JuicyBoy

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 02, 2011, 22:32:22 »
Widze ze usunal Pan moje posty mimo tego ze dwa razy wyslalam do Pana wiadomosc prywatna

Wiec bardzo prosze napisze jeszcze nie odpuszcze tak szybko,chcialabym ostrzec inne Pary mlode by pozniej nie bylo rozczarownia tak jak w Naszym przypadku,z gory zaznaczajac iz podejrzewam ze glownym powodem takiej sytuacji byl brak na Naszym weselu glownej wokalistki zespolu,co jednak nie zmienia faktu ze zespol powinien trzymac sie regul bez wzgledu na zaistniala sytuacje.

Miejsce KALISZ
Slub i wesele odbylo sie 17.09.2011

Od poczatku gdy szukalismy zespolu z gory zalozylismy ze ma to byc zespol spiewajacy na zywo,nie falszujacy,nie pijacy w czasie pracy i z ograniczana iloscia muzyki disco polo.
Na forum znalazlam zespol The Quest posluchalam ich glosow i bylam w siodmym niebie,w zwiazku z tym ze nie mieszkamy w Polsce niestety nie mielismy okazji sprawdzic ich umiejetnosci na zywo,ale opinie byly tak pozytywne a kontakt z sama Pania to sama przyjemnosc.Przed podpisaniem umowy ustalilam z Pania Ewa wszystkie szczegoly odnosnie dojazdy,noclegu,przeslalam tez tytuly piosenek ktore chcialam by byly na weselu,ale Pani Ewa napisala ze wiekszosc piosenek jest juz w repertuarze i faktycznie czytajac repertuar na stronie byly i te ktore wybralam i jeszcze wiele innych absolutnie zadawalajacych mnie i mojego meza.Rozmawiajac z Pania Ewa prosilam by najwiecej bylo Polskiej biesiady i piosenek szybkich gdyz 90%osob na Naszym weselu to ludzie mlodzi,prosilam rowniez o kilka utworow disco-polo Pani Ewa powiedziala ze nie graja takich utworow,ale na zyczenie trzy lub cztery moga wykonac.
Jakim bylo dla Nas szokiem gdy weszlismy na sale i okazalo sie ze na scenie nie ma Pani Ewy,nikt wczesniej nie poinformal Nas ze bedzie inna wokalistka,pytajac pozniej Pana z zespolu odpowiedzial ze Pani Ewa jest w ciazy.
Dwa dni przed weselem wyslalam harmonogrom wesela o ktorej ma byc pierwszy taniec,tort,udziec,jakie konkursy tak by obylo sie na weselu bez zadnych niespodzianek.
Czas plyna tak szybko ze nawet ie zwrocilam uwagi ze jest juz dosc pozno a My wciaz nie zatanczylismy pierwszego tanca,w tym czasie podszedl do Nas szef kuchni i powiedzial ze po pierwsze pierwszy taniec jest na ogol 45 minut od podania obiadu,a tu minelo juz 1.30 h,a zaraz ma byc deser,po drugie ze nie klada alkocholu na stol gdyz Panowie jak nie w toalecie to na zewnatrz popija swoj alkochol:/Pani ktora kordynowala slub zwrocila im grzecznie uwage ze jesli dalej tak bedzie obawia sie ze wesele skonczy sie o godzinie 24,ale Panowie zapewnili ze to nie ich pierwsze wesele i spokojnie wiedza jak maja sie zachowac.Glownym problem bylo to ze przez pierwsze godziny wesela zespol gral muzyke tak jakby dla siebie,spokojne kawalki zagraniczne zupelnie nie znane i goscie zamiast szalec na parkiecie powoli zaczynali sie krecic probujac potanczyc,ale niestety te utwory bardziej nadawaly sie do sluchania jak tanczenia(glosy jak najbardziej Rewelacyjne)i pzoniej kordynatorka poszla prosila by zagrali cos weselenego pod noge zywego,by nie robili tak dlugich przerw tak wiec Pan odpowiedzial ze po co maja grac skoro goscie sie bawia,prosb bylo mnostwo moja swiadkowa prosila o zono moja,to Panowie sie obrazili ze disco-polo nie graja,pozniej moja mama by grali cos zywego polskie piosenki typu Malgoska,Chalupy.Przetanczyc chce z Toba cala noc...ale Panowie absolutnie nie chcieli sluchac i unosili sie duma grajac muzyke jak to powiedzial kucharz po zlosci...-Ja moge powiedziec ze naprawde staralam sie bawic bo to byl Nasz dzien i nie chcialam sobie go popsuc,i z usmiechem na twarzy prosilam gosci na parkiet,wciaz slyszalam skargi z kazdej strony ze przy takiej muzyce nie da sie bawic ze Panowie nie chca nawet zadedykowac piosenki dla mlodej pary:/Pozniej poszedl swiadek z kordynatorka slubu i naprawde grzecnie tluamczyli by nie psuli Nam wesela i grali piosenki przy ktorych da sie tanczyc,gitarzysta mojemu mezowi powiedzial ze moga sie spakowac i sobie jechac o godzinie 22!gdyby powiedzial to do mnie zapewne tak by sie skonczylo!pozniej byly konkursy o ktore prosilam,pociag ktory trwal i trwal ze czesc gosci odpadla po 10 minutach kolejna czesc po 20 sam pociag trwal okolo 50 minut kamerzyscie poprosili by go przerwali bo goscie sa juz zmecznie i oni nawet nie chce tego krecic i by zaczeli konkurs glowny Zoo na co Pan odpowiedzial cytuje mam to w D,,,,i nie liczcie ze on bedzie...Milo....Generalnie skarg bylo mnostwo Pani kamerzystka starala sie ratowac sytuacje i prosila by grali lata 60,70,80 by chociaz udalo sie sfilomac bawiacych sie gosci,na co odpowiedz byla ze goscie chca disco-polo,a Ona tlumaczy ze jak poleci Polska biesiada goscie nie odczuja braku takiej muzyki,ale przy tej ktora obecnie graja naprawde ciezko jest tanczyc...
Pan gitarzysta ani razu sie do mnie nie usmiechnal choc bylam ostania osoba ktora naprawde mogla byc dla Nich nie mila,zaplacilam cala kwota w trakcie wesela,przeprosilam za to ze ktos prosil o disco-polo ale uzgodnilam z Pania Ewa ze kilka utworow bedzie,inaczej nie zdecydowalabym sie na Wasz zespol bo chcialam by kazdy w repertuarze znalazl cos dla siebie,dlatego tez prosilam by najwiecej bylo Polskich utworoch,i tych najfajniejszych utworow dla Nas typu,bajlando,majorka,lambada....

NIE ROZPISUJE SIE DALEJ BO OBAWIAM SIE ZE PAN MARCIN PONOWNIE USUNIE MOJ POST...MYSLALAM ZE NA FORUM TEZ MOZNA WYSTAWIAC NEGATYWNE OPINIE....

Październik 03, 2011, 08:35:24
Odpowiedź #32

Offline 2pi.pl

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 03, 2011, 08:35:24 »
pracowaliśmy z tym zespołem w tym roku (wokalistka była na miejscu) i dobrze wspominamy zarówno poziom muzyczny jak i poziom rozbawienia gości, może zaproszeni goście byli jacyś nietaneczni - czasami się zdarza - widzimy dobry sprawdzony zespół jak "staje na uszach", a impreza mimo to nie kręci się tak jak wcześniej bywało ja innych weselach

czasami zdarzają się zespoły - artyści którzy grają dla siebie i fajni są do posłuchania, ale do zabawy już niekoniecznie - The Quest do nich nie należał - grali z wyczuciem

Październik 03, 2011, 09:46:08
Odpowiedź #33

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 03, 2011, 09:46:08 »
JuicyBoy, z tego co wiem to jak Pani Ewa nie moze byc na weselu(np jest chora) to daja inna wokalistke, u Was nie bylo zadnej?

Październik 03, 2011, 10:05:04
Odpowiedź #34

Offline Jacek

• Usługodawcy

• *

• 72
    • http://www.fotomatart.pl
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 03, 2011, 10:05:04 »
Byłem dwa razy w tym roku z tym zespołem na weselu - sympatyczni ludzie, dobrzy muzycznie i na pewno na weselu nie pili (siedzieliśmy razem przy stoliku). Goście na obydwu weselach bawili się rewelacyjnie (bez disko polo). Po tym co widziałem na tych weselach to spokojnie można ich polecać.

Październik 03, 2011, 17:02:14
Odpowiedź #35

JuicyBoy

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 03, 2011, 17:02:14 »
Cytat: "2pi.pl"
pracowaliśmy z tym zespołem w tym roku (wokalistka była na miejscu) i dobrze wspominamy zarówno poziom muzyczny jak i poziom rozbawienia gości, może zaproszeni goście byli jacyś nietaneczni - czasami się zdarza - widzimy dobry sprawdzony zespół jak "staje na uszach", a impreza mimo to nie kręci się tak jak wcześniej bywało ja innych weselach

czasami zdarzają się zespoły - artyści którzy grają dla siebie i fajni są do posłuchania, ale do zabawy już niekoniecznie - The Quest do nich nie należał - grali z wyczuciem

Na poprawinach mielismy dj ktory gral kazda muzyke polska biesiade,lata 60,70,80 i goscie nie schodzili z parkietu,impreza miala trwac do 20 a wszytsko przedluzylo sie do godziny 24:00 a zaczelo od godziny 14...tak wiec wesele trwalo od godziny powiedzmy 18:00 pierwszy taniec 19:30 ledwo co do godziny 3:00...

wyglada wiec na to ze trafilam na zly dzien zespolu czy jak powiedzial moj tesc byla glowa,ale zabraklo szyji ktora nia kreci... bo bylo wlasnie tak ze zespol gral swietnie i fajnie,ale nie koniecznie nadwalo sie to do tanczenia,natomiast jak najabrdziej na jakis koncert...

Październik 03, 2011, 17:41:23
Odpowiedź #36

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 03, 2011, 17:41:23 »
JuicyBoy, czy wzamian pani Ewy byla jakas inna wokalistka??

Październik 03, 2011, 18:06:20
Odpowiedź #37

JuicyBoy

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 03, 2011, 18:06:20 »
Cytat: "Kasia87"
JuicyBoy, czy wzamian pani Ewy byla jakas inna wokalistka??

Kasiu tak pisalam wyzej ze byla Pani Basia bardzo sympatyczna i glos miala bardzo przyjemny:)niestety ona nie byla niczemu winna bo wszytsko ustalalam z Pania Ewa...tak wiec w zaden sposob nie mogla mi pomoc:(

Październik 03, 2011, 19:16:13
Odpowiedź #38

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 03, 2011, 19:16:13 »
JuicyBoy, dzieki :) Chyba slepne na starosc.
Pani Ewa od listopada wraca do zespołu wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko OK u nas beda grali na weselu, mam nadzieje ze przez te 10 miesiacy bedzie juz wszystko OK

Październik 03, 2011, 19:26:19
Odpowiedź #39

JuicyBoy

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 03, 2011, 19:26:19 »
Cytat: "Kasia87"
JuicyBoy, dzieki :) Chyba slepne na starosc.
Pani Ewa od listopada wraca do zespołu wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko OK u nas beda grali na weselu, mam nadzieje ze przez te 10 miesiacy bedzie juz wszystko OK

Mysle ze bedzie rozmawialam z Pania Ewa i jestem pewna ze gdyby Ona byla moje wesele byloby udane:( teraz pozostal tylko zal i niesmak:///

Październik 03, 2011, 19:30:01
Odpowiedź #40

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 03, 2011, 19:30:01 »
JuicyBoy, przykro ze tak wyszło,tym bardziej ze slyszałam same dobre opinie na ich temat.
Mam nadzieje ze na naszym weselu bedzie Pani Ewa :)

Październik 03, 2011, 19:55:48
Odpowiedź #41

Kasia87

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2011, 19:55:48 »
JuicyBoy, a mam jeszcze jedno pytanko ilu osobowy mieliscie skład??
Bo my mamy 3 osoby - 2 panów i Pania Ewe.

Październik 03, 2011, 20:16:44
Odpowiedź #42

MVL

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2011, 20:16:44 »
Cytat: "zolsana"
Generalnie cała ta nagonka na JuicyBoy, przez admina i fotoberna jest niesmaczna. Panowie, chyba od tego jest to forum, żeby pisac swoje opinie i odczucia, tym bardziej ze dziewczyna nie ukrywała od poczatku miejsca swojego wesela, oraz daty... Skoro z góry uważacie, i wiece jak było, nie wierzac w to co piszą forumowicze, to moze od razu zamknijcie forum i koniec... Sposob w jaki forumka została potraktowana przez fotoberna a następnie perqsisty jest jedną wielką żenadą!!!

a już myślałam, że tylko ja mam taką opinię...

JuicyBoy nie zazdroszczę, byłabym wściekła. Jak widać, zawsze trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania. Szkoda :(

Październik 03, 2011, 20:41:06
Odpowiedź #43

Offline Polin

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 784
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 03, 2011, 20:41:06 »
Wybaczcie,że się wypowiem, ale akurat tak się składa  i Kasia87 o tym wie, że brałam ten zespół pod uwagę. Niedawno pojechaliśmy ich zatem posłuchać na weselu. Jakie było moje zdziwienie,że umawiałam się z Panią Ewą, a tu inna Pani, która do nas nawet nie podeszła. Natomiast co do luzik  Panów- jeden z nich "pachniał" alkoholem na tyle,że pierwsze odczucie to ten zapach, a dla mnie w pracy się nie pije!!!! I powiem Wam,że niestety piosenki były fajne do posłuchania, zespół grał-parkiet pusty. A przecież wiedzieli,że przyjedziemy, więc w nosie mają nas-klientów. Biznes ślubny jest biznesem naprawdę chamskim!!! Ty człowieku płać i płacz, a my mamy Cie w d... Przykro mi brak Pani Ewy jest odczuwalny,ale z nią czy bez tak nie powinno się dziać.

Październik 03, 2011, 22:44:26
Odpowiedź #44

Offline Aune

• Użytkownicy | wkręceni

• 271
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 03, 2011, 22:44:26 »
The Quest grał w lipcu u nas na weselu i nie wiem czy to za sprawą Pani Ewy czy nie, ale grali super.Pierwszy blok był faktycznie mało taneczny,ale szybko zorientowali się co goście preferują i potem było cudnie,wszyscy super się bawili.Bloki taneczne były długie a przerwy krótkie.Zabawy były takie jak chcieliśmy(tylko 2),z disco-polo chcieliśmy tylko"Jesteś szalona"i też bez problemu zagrali,wszystko było tak jak się umawialiśmy.Nie wyczułam od Panów alkoholu,wszyscy byli bardzo bardzo mili i mogę zespół jak najbardziej polecić :okok:
JuicyBoy, to naprawdę przykre że tak Wam się zdarzyło.Mimo że tak nie powinno być, może faktycznie pani Ewa trzyma wszystko w "kupie" i jej brak spowodował taki rozwój wypadków :|