Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: zespół the quest poznań  (Przeczytany 32271 razy)

Listopad 19, 2009, 20:43:34
Przeczytany 32271 razy

marthanya

• Gość
zespół the quest poznań
« dnia: Listopad 19, 2009, 20:43:34 »
Czy spotkaliście się już na żywo z tym zespolem? www.thequest.pl
Ich demo na stronie jest zachwycające ale nie wiem czy na żywo też są tacy fantastyczni. Bardzo proszę o opinie!

[ Dodano: 2009-11-22, 17:55 ]
naprawdę nikt o nich nie słyszał? Kurcze szkoda  :(

Styczeń 10, 2010, 08:58:22
Odpowiedź #1

siemka

• Gość
SZUKAM INFORMACJI O THE QUEST
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2010, 08:58:22 »
Nigdzie nie mogę znaleźć opinii o zespole the quest z Poznania, tutaj ich strona:
http://www.thequest.pl
śpiewają całkiem całkiem, ale wie ktoś może jak "wodzirejują" wesela?

Styczeń 10, 2010, 22:28:24
Odpowiedź #2

siemka

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:28:24 »
hej:)
wybrałaś już zespół?
Też się zastanawiałam nad the quest, no ale moja lepsza strona uparła  się i już się nie zastanawiam, dziś podpisaliśmy umowę.. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam. Na moje pytanie czemu nie ma o nich żadnych opinii tłumaczyli się, że dużo grali za granicą, a na weselach głównie z polecenia... Wiem, że w lutym będą grali na jakimś weselichu 140 km od Poznania, jeśli bardzo Ci zależy możesz pewnie umówić się z nimi i podejrzeć jak je prowadzą. Jeśli masz jakieś pytania, mogę teoretycznie odpowiedzieć, praktycznie w październiku.

Marzec 07, 2010, 22:32:26
Odpowiedź #3

mon86

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2010, 22:32:26 »
I ma ktoś może informacje o tym zespole? My również z narzeczonym jesteśmy na nich prawie zdecydowani, ale wolelibyśmy podeprzeć się jeszcze jakimiś opiniami...

Marzec 08, 2010, 10:16:12
Odpowiedź #4

emce

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2010, 10:16:12 »
My już podpisaliśmy umowę z nimi, na razie tylko teoretycznie tez mogę powiedzieć bo nie wiem jak nam występ weselny poprowadzą -myślę tu o zabawach, ale Pani Ewa z zespołu była w ub roku na tyle uprzejma ze pozwoliła nam wpaść na jakąś imprezę abyśmy mogli posłuchać jak grają na żywo i powiem ze grają jeszcze lepiej na żywo niż na tym demo. Są pełni energii, widać ze się znają na tym co robią i bawią się spiewaniem a nie męczą tym co robią - dla mnie to było najważniejsze bo nie znosze darcia kota do kotleta.
Powiem tak, mój narzeczony jest bardzo wymagający jeśli chodzi o muzykę, więc jak usłyszałam od niego ze grają fenomenalnie to już wiedziałam ze wymyślanie argumentów aby go przekonac ze powinnismy ich brac mogę sobie podarować :))

Są zespoły, muzycy artyści, którzy nie muszą się reklamować na prawo i lewo aby mieć chętnych na swoje usługi... i The Quest chyba właśnie do tej grupy należy... Poza tym wystarczy poczytać o nich, jakie mają wykształcenie...

Marzec 08, 2010, 17:35:55
Odpowiedź #5

mon86

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2010, 17:35:55 »
Bardzo dziękuję za odpowiedź, my też się chyba na nich zdecydujemy, dzisiaj będziemy dzwonić żeby potwierdzić termin :) Spotkaliśmy się z nimi i wydali nam się być naprawdę bardzo mili. Mam nadzieję, że spiszą się jako wodzirejowie wesela. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź

Kwiecień 15, 2010, 13:41:56
Odpowiedź #6

marthanya

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 15, 2010, 13:41:56 »
Oj tak, Jeśli chodzi o kontakt osobisty to są fantastyczni. Podpisaliśmy z nimi umowę już jakiś czas temu. Bałam się na początku, ze nikt o nich nie słyszał, że nie ma informacji na ich temat na forum i że w ogóle bierzemy ich "w ciemno" ale klamka zapadła i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Oby tak dalej.

Kwiecień 22, 2010, 21:08:07
Odpowiedź #7

emce

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2010, 21:08:07 »
Cytat: "marthanya"
Oj tak, Jeśli chodzi o kontakt osobisty to są fantastyczni. Podpisaliśmy z nimi umowę już jakiś czas temu. Bałam się na początku, ze nikt o nich nie słyszał, że nie ma informacji na ich temat na forum i że w ogóle bierzemy ich "w ciemno" ale klamka zapadła i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Oby tak dalej.

Marthanya, liczę ze napiszesz jak się zespół spisał na weselu bo będę strasznie ciekawa:)

Październik 12, 2010, 22:39:16
Odpowiedź #8

aniabombowa

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2010, 22:39:16 »
u nas the quest gralo w polowie lipca i zanim sie zdecydowalismy to rzecz jasna nic o nich nie bylo wiadomo, poza informacjami ze strony www... ale po spotkaniu z cala trojka stwierdzilam ze zle byc nie moze:) no a rzeczywistosc przekroczyla nasze oczekiwania :)
Goscie nie schodzili z parkietu, wszyscy mieli po weselu to wspaniale uczucie zmeczonych 'wytanczonych nog, a znajomi ktorzy sa jeszcze przed tym wyjatkwym dniem.. wzieli sobie namiary na zespol:) a to chyba mowi samo za siebie

idealnie dopierali kawalki do tego co goscie 'chca' uslyszec i przy czym sie akurat bawia - ja tylko dodam ze przy niektorych kawalkach nie dalo sie odroznic czy to leci z plyty czy spiewa zesol... powaznie KLASA! zreszta tego mozna sie spodziewac po Trojce Zdolnych Muzykow:)

Październik 23, 2010, 21:54:19
Odpowiedź #9

Offline studiofuego.pl

• Użytkownicy | wkręceni

• 142
    • http://www.studiofuego.pl
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2010, 21:54:19 »
Spotkałem ich na weselu tydzień temu.
Bardzo dobre prowadzenie imprezy no i mocne głosy, co słychać w wykonaniu utworu gorgia !! gościu zdziera głos że aż miło :)
Do tego bardzo sympatyczni ludzie.

pozdrawiam
Łukasz

Listopad 05, 2010, 10:15:27
Odpowiedź #10

adgamma

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2010, 10:15:27 »
Mi tez się podobają, ale przeglądałam ich repertuar i nie było tam kilku piosenek na których mi zależało (min. Niebieska piosenka, którą wybraliśmy na pierwszy taniec). Myślicie, że są w stanie opracować utwory, których nie mają w repertuarze? Słyszałam, że kilka zespołów się oburza jak się ich prosi o inne kawałki..

Listopad 05, 2010, 13:50:30
Odpowiedź #11

Offline Złota Rybka

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2061
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2010, 13:50:30 »
Cytat: "adgamma"
Słyszałam, że kilka zespołów się oburza jak się ich prosi o inne kawałki..

Coś Ty? Mój zespół wręcz przeciwnie! Powiedzieli, że jeśli nam zależy na jakichś piosenkach, których nie mają w repertuarze, to mamy dać wcześniej znać, a oni je przygotują :) A na miesiąc przed weselem mamy wspólnie ustalić listę piosenek :]
Spełniam (biżuteryjne) życzenia :)

Listopad 05, 2010, 14:31:47
Odpowiedź #12

adgamma

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2010, 14:31:47 »
Złota Rybka, a jaki Ty masz zespół? jedna z forumek pisała, ze gadając z zespołem zasugerowała im inne kawałki a oni na to: jak ci się niepodoba nasz repertuar to szukaj sobie innego zespołu. O!

Listopad 05, 2010, 14:47:39
Odpowiedź #13

marthanya

• Gość
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2010, 14:47:39 »
Z tego co wiem to the quest nie ma nic przeciwko nowym piosenkom i jak stwierdziła pani Ewa jak będę chciała Lady Gagę to poleci Lady Gaga :P

Jedyny "mankament" to że nie mają opłaconego ZAiKS'u (mój lokal też nie ma więc ten obowiązek spałd na nas....) Także warto sprawdzić czy lokal nie przerzuca odpowiedzialności na Mlodych.

Listopad 05, 2010, 14:54:18
Odpowiedź #14

Offline Złota Rybka

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2061
zespół the quest poznań
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 05, 2010, 14:54:18 »
adgamma, masakra :| Nasz zespół ( a jest nim EXIT) działa raczej na zasadzie "klient nasz pan"... Mają swój wątek :lol: , ale niestety opinii sobie nie poczytasz, może dlatego, że są aż z Kalisza, a mało kto tak daleko szuka. Pisałam o nich tu: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=3391
Po z spotkaniu z Szymonem - menagerem i liderem (nie wiem, czy to dobre słowo :) ) oboje z A. jesteśmy zachwyceni - po prostu wulkan energii i to mega pozytywnej. W razie czego służę pomocą :)
Spełniam (biżuteryjne) życzenia :)