Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Delicjusz  (Przeczytany 27242 razy)

Wrzesień 18, 2013, 00:43:58
Odpowiedź #30

Offline Maciej_Pietrzyński

• Użytkownicy

• **

• 38
    • Fotografia ślubna Poznań
Delicjusz
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2013, 00:43:58 »
Ze swojej strony mogę jak najbardziej potwierdzić, że obsługa Delicjusza to fachowcy, jest to zdecydowanie ich mocną stroną i cieszy widok tych samych kelnerów z wesela na wesele. Posiłki podane sprawnie, jedzenie smaczne, bez zarzutu. Trasa nie należy do najbardziej ruchliwych, nie ma hałasu od szosy, a chwali się dobry dojazd. Wesele na sali obok nie przeszkadza, sale są dobrze wyciszone i odseparowane od siebie, pracując nawet o tym nie myślałem dopóki druga Para Młoda nie przyszła wymienić gratulacje. W innych miejscach bywa, że muzyka i goście mieszają się, tutaj tego nie zauważyłem.
Pary pytane o powodzenie wesela, polecają ten lokal.
Ponadczasowa fotografia ślubna www.pietrzynski.com.pl Poznań i cała Polska.

Wrzesień 18, 2013, 07:59:30
Odpowiedź #31

Offline 2pi.pl

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
Delicjusz
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2013, 07:59:30 »
Averal przecież przed Delicjuszem jest wielki parking - jak ktoś chce może się sporo nachodzić, za lokalem też coś jest, ale dawno tam nie zaglądałem więc nie wiem, ale trochę miejsca na spacer też było

co do wystroju - kwestia gustu - chociaż jeśli o zdjęcia chodzi wolę takie konkretne zdecydowane stylizacje, niż nudną i niefotogeniczną nijakość którą spotyka się w co drugim lokalu

Wrzesień 18, 2013, 10:49:18
Odpowiedź #32

Offline carollajna

• Użytkownicy

• **

• 26
    • Mądre zakupy
Delicjusz
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 18, 2013, 10:49:18 »
Averal, jeszcze nie byłam... po zdjęciach wydaje mi się, że właśnie tak jak pisze 2pi.pl - jest inaczej niż wszędzie, nie ma nudnych bladych kolorów, jest coś 'innego' (chociaż i tak lepiej dla mnie wygląda Oaza Strzeszynek). Ale wiadomo, że wszystko się okaże przy bezpośrednim oglądaniu, a to jeszcze przede mną.
A może kojarzycie coś... prostego, ale eleganckiego (jak Oaza :) ) w Poznaniu lub okolicach? Do ok. 100 osób.
Zakupy z głową najciekawsze okazje

Wrzesień 18, 2013, 20:58:57
Odpowiedź #33

Offline Averal

• Użytkownicy | rozmowni

• 393
Delicjusz
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 18, 2013, 20:58:57 »
carollajna, mogę Ci wymienić kilka ładnych pałacyków, chociażby Racot, Będlewo czy Dakowski Dwór - piękne, oryginalne (a nie stylizowane jak w Delicjuszu) sale. Racot jest w środku biały, ale ma przepiękne sufity, Dakowski Dwór jest pięknie wyremontowany a w oryginalnych, drewnianych posadzkach w Będlewie się zakochaliśmy. W Delicjuszu brakuje duszy, które mają powyższe miejsca. Dla mnie kolory sal w Delicjuszu były zbyt nachalne, zbyt krzykliwe a te wszystkie stylizowane żyrandole i kinkiety po prostu tandetne, ale to tylko moje zdanie i widzę, że jestem w nim odosobniona :P Widać zawsze musi się ktoś niezadowolony znaleźć :P
2pi.pl, co do braku miejsca na rozprostowanie nóg miałam na myśli właśnie to, że nie ma nic prócz prakingu z którego jest widok na ruchliwą drogę. My zawsze w trakcie wesela wychodzimy parę razy zaczerpnąć świeżego powietrza, popatrzeć na otoczenie, na gwiazdy - tam nie było na co patrzeć, tylko światła przejeżdżających samochodów. Właśnie ten brak oddzielenia od ruchliwej ulicy mi najbardziej przeszkadzał, wolę jeśli miejsce w którym jest wesele jest bardziej odosobnione.

Wrzesień 19, 2013, 11:27:28
Odpowiedź #34

Offline carollajna

• Użytkownicy

• **

• 26
    • Mądre zakupy
Delicjusz
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 19, 2013, 11:27:28 »
Kurcze, fajne te wszystkie miejsca, bardzo mi się podobają, ale.. już chyba trochę za bardzo klimatyczne i królewskie :) Bardziej mi zależy na prostej elegancji, stąd właśnie cały czas ciągnie mnie do Oazy. Zależy mi na swoim motywie przewodnim, przez co boję się, że może on nie pasować do tych wszystkich dworków, pałacyków, itp. Chciałabym, żeby było księżniczkowo, ale bardziej nowocześnie, niż klasycznie. Aż sama się boję swoich wymagań, bo przeglądając te wszystkie różne miejsca weselne i widząc w 90% te mizerne sale - trochę mi się odechciewa szukać.
Zakupy z głową najciekawsze okazje

Wrzesień 19, 2013, 11:58:32
Odpowiedź #35

Offline MartaK

• Usługodawcy

• *

• 947
Delicjusz
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 19, 2013, 11:58:32 »
Averal, Delicjusz ma spory ogród grillowy pod drugiej stronie budynku.
Fotografia ślubna, portretowa, reportaż, sesje plenerowe www.martakuchcinska.pl  Fanpage  Zapraszam na blog

Wrzesień 19, 2013, 12:01:52
Odpowiedź #36

Offline kroliczek

• 2996
Delicjusz
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 19, 2013, 12:01:52 »
jak to nie ma gdzie wyjsc?
bedac na weselu zaliczylam ogrod grillowy, stadnine koni, mini jeziorko. mam mega fotki z tej wyprawy wiec nie kumam zbytnio tego postu :)

Wrzesień 19, 2013, 15:18:56
Odpowiedź #37

Offline Averal

• Użytkownicy | rozmowni

• 393
Delicjusz
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 19, 2013, 15:18:56 »
MartaK, kroliczek, fakt, były tam jakieś ławki z grillem, mini-jeziorko z wybiegiem dla gęsi, ale od tej koszmarnej drogi, którą nawet w nocy ciągle ktoś jeździ nie dało się uciec. A stadniny koni nie znaleźliśmy...

Wrzesień 21, 2013, 19:05:54
Odpowiedź #38

Offline www.slubny-reportaz.pl

• Użytkownicy

• **

• 72
    • http://www.slubny-reportaz.pl
Delicjusz
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2013, 19:05:54 »
Cytat: carollajna
A ja bym chciała odświeżyć temat :)
Czy może ostatnio ktoś tam był, może powiedzieć coś dobrego (lub złego), pokazać coś? Po Strzeszynku to jest mój drugi wybór, na który trafiłam przypadkiem, a wyjątkowo bardzo mnie zainteresował :)

co do jedzenia to jednego możecie być pewni : jest wyśmienite....;-)
relacja z dnia wczorajszego ...:-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2014, 23:13:19 wysłana przez fotobern »
Fotograf Poznań  - Paweł Krzemiński - http://www.slubny-reportaz.pl

Październik 22, 2013, 19:01:47
Odpowiedź #39

Offline Barbarka

• Użytkownicy

• **

• 41
Delicjusz
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 22, 2013, 19:01:47 »
też słyszałam że jedzenie mają dobre, podane ponoć w bardzo ładny sposób. Mnie osobiście odrzuciła zbyt wysoka cena, to że faktycznie wyjście bezpośrednio z sali jest na parking tylko, a zaraz za nim ulica... u nas było trochę małych dzieci więc odpada.. no i wystrój zupełnie nie w moim guście... ale obsługa i jedzenie ponoć 1-sza klasa
barbarka

Październik 23, 2013, 08:39:51
Odpowiedź #40

Offline 2pi.pl

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
Delicjusz
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 23, 2013, 08:39:51 »
tak rozumując to jeśli przed salą jest stawek lub jezioro, to też lepiej żeby dzieci na weselu nie było - wydaje mi się, że dzieci powinny być po prostu pod opieką :)

Październik 27, 2013, 22:02:56
Odpowiedź #41

Offline julka227

• Użytkownicy

• **

• 63
Delicjusz
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 27, 2013, 22:02:56 »
Osobiście nie byłam tam, ale słyszałam dobre opinie od rodziny:) jedzenie podobno bardzo smaczne, no i fajnie zagospodarowane miejsce wokół hotelu:) nawet chyba mają koniki:)

Październik 31, 2013, 14:43:14
Odpowiedź #42

Offline paulina85

• Użytkownicy

• **

• 53
Delicjusz
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 31, 2013, 14:43:14 »
A ma ktoś może fotki z Delicjusza ? W Dakowskim Dworze już byliśmy i jak mam być szczera to na pierwszy rzut oka robi bardzo dobre wrażenie ale jak wejdzie się do środa już jest gorzej. Interesuję się antykami i niektóre meble tam po prostu do siebie nie pasują. Jak ktoś lubi na bogato, to nie zwróci na to uwagi ale znawca od razu wychwyci, że nie wszystko gra. Był taki obraz z papugami. Jak dla mnie bardzo dziwny delikatnie mówiąc. Fajnie, że udało się odrestaurować takie miejsce jak Dakowski Dwór ale moim zdaniem nad wystrojem trzeba jeszcze popracować. :wnerw:

Październik 31, 2013, 21:12:13
Odpowiedź #43

Offline Boziak

• 5090
    • http://yourdreamskonsultant.wix.com/yourdreams
Delicjusz
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 31, 2013, 21:12:13 »
paulina85, ja mam kilka u siebie, ogólnie sala duża i bardzo ładna
http://allegro.pl/sliczna-sukienka-ciazowa-na-slub-wesele-okazja-i3630865160.html mogę zobaczyć czy mam więcej na komputerze i przesłać

Luty 10, 2014, 13:02:58
Odpowiedź #44

Offline anchel

• Użytkownicy

• **

• 21
Delicjusz
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 10, 2014, 13:02:58 »
Witam, w styczniu 2014 roku byliśmy oglądać sale w Delicjuszu. Sam hotel bardzo ładny ale sale na wesele średnie. Nie podobały nam sie te tapety na ścianach. Taki staromodny styl. Sala przy restauracji jest mniejsza. Sala bankietowa bardzo duża. Parkiet duży ale niestety na parkiecie wystaje listwa o którą można się podtknać. Pokrowce na krzesła płatne. Szynka prieczona lub prosie drogie. Pani menadżer mało konkretna. Zamiast sama opowiadać i zainteresować to siedziała i czekała na ansze pytania. Pokoi to nam w ogóle nie pokazała. Ogród ładny ale bylo zimno i ślisko wiec całego nie obejrzałam. Na zdjęciach wygląda pięknie. Jest fontanna ,mostek, ławki grill. Ogólnie całkiem nieźle. Nie wiem jakie mają jedzenie i obsługę. Ale wystrój nas nie zachwicil. Ceny nie powaliły. Zdecydowaliśmy się ze Delicjusz odpada. Są ładniejsze sale i tańsze.