Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Delicjusz  (Przeczytany 27604 razy)

Marzec 27, 2011, 11:25:39
Odpowiedź #15

magdalena85

• Gość
Delicjusz
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 27, 2011, 11:25:39 »
My też robimy w Delicjuszu. Bylismy juz na weselach wielu znajomych i po rodzinie w wielu róznych lokalach i największe na nas zrobił własnie Delicjusz :)
Widzę, że opinie są podzielone ale myslę, że dokonalismy dobrego wyboru. Czas pokaże :>

Marzec 31, 2011, 10:16:37
Odpowiedź #16

Agata_Poczekała

• Gość
Delicjusz
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 31, 2011, 10:16:37 »
Cytat: "magdalena85"
myslę, że dokonalismy dobrego wyboru. Czas pokaże

Na pewno dobrego...:) My tez wybraliśmy ten lokal. Moja siostra w zeszłym roku tam miała i brat dwa lata temu więc jak dla mnie jest sprawdzony:) Jedzenie pyszne (nie wiem skąd opinia o odgrzewanym mięsie), świeżutkie, obsługa bardzo miła i obrotna. Mam nadzieję, że do mojego ślubu sie im nie odmieni:))

Pozdrawiam
Agata

Czerwiec 18, 2012, 19:45:25
Odpowiedź #17

Offline kasia874

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1432
Delicjusz
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2012, 19:45:25 »
Chciałabym odświeżyć temat :) jestem zainteresowana zrobieniem wesela w Delicjuszu :) czy mógłby ktoś się wypowiedzieć :) dzięki z góry :)
Facebook - Salon Akwarystyki Naturalnej

Czerwiec 20, 2012, 09:01:05
Odpowiedź #18

Offline 2pi.pl

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
Delicjusz
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2012, 09:01:05 »
myślę że każde mięso na takiej imprezie jest odgrzewane - jak wyobrażacie sobie smażenie na bieżąco 100 devolay'ów, 50 zrazów itp. i podanie ich wszystkich na raz jeszcze gorących?
mięsa muszą być przygotowane wcześniej, podobnie jak wiele innych rzeczy

Czerwiec 20, 2012, 14:04:20
Odpowiedź #19

MalinaB

• Gość
Delicjusz
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2012, 14:04:20 »
Swoje odczucia co do tej restauracji mogę opisać jedynie z pozycji gościa, którym byłam 2 albo 3 lata temu już nie pamiętam na sali zaraz na lewo przy wejściu. Z tego co się dowiedziałam, Para Młoda zapłaciła za wesele od osoby bardzo dużo, co niestety nie przełożyło się na ilość i jakość jedzenia na stołach. Ogólnie porcje małe, mięso fakt było odgrzewane, ale nie raz tak jak powinno być, a już któryś kolejny raz. Ogólny wygląd sali specyficzny (nie każdemu się podoba) i zaplecze (jezioro/stawek, ogród) są całkiem ok, ale gdybym to ja miała wybierać to dla mnie nie jest jeszcze TO. + tego miejsca jest jeszcze możliwość domówienia (chyba) fontanny z czekolady, która robiła szał, szczególnie wśród młodszych uczestników imprezy - czekolada była prawdziwa i naprawdę dobra, dodatki również. Mogę wysłać kilka zdjęć na maila, choć pewnie trochę sie od tego czasu zmieniło!

Lipiec 22, 2012, 11:13:44
Odpowiedź #20

Offline perqsista

• Administrator

• 555
    • http://www.foto.mielcarek.net/
Delicjusz
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 22, 2012, 11:13:44 »
W tym roku fotografowałem wesela w "Delicjuszu" 3 razy, w 2 różnych salach, ostatnio wczoraj. Odkąd pamiętam, a  byłem tam dobre kilkanaście razy i zawsze, podkreślam zawsze poziom obsługi był rewelacyjny. Co do jedzenia, zwykle jest tam tradycyjne menu, smaczne, szybko i sprawnie podane, bez spektakularnych kulinarnych fajerwerków. Nigdy nie zauważyłem opisanych w niniejszym wątku wpadek, może jestem mało wybredny, może to rzecz gustu... nie wiem. Co do ilości jedzenia - to moim zdaniem zależy ona przede wszystkim od sponsorów imprezy, od cięcia kosztów, "okrojenia" menu, a nie od widzimisię właściciela czy szefa kuchni. W każdym razie na imprezach, na których byłem pod tym względem nigdy nie było się czego czepiać. Z perspektywy kilku lat stwierdzam, że największą wartością "Delicjusza" jest jego personel. Bezpośrednio,  mogę ocenić wyłącznie obsługę  kelnerską i jest moim zdaniem  naprawdę świetna. Kelnerzy są nienarzucajacy się, jednocześnie pomocni i sprawni, dobrze zmotywowani - nic dziwnego od lat widzę tam wiele tych samych twarzy - czyli nie ma ciągłej i wszechobecnej rotacji pracowników. Mając porównanie z wieloma innymi lokalami w Poznaniu i okolicy moim zdaniem jest on w ścisłej czołówce.

Lipiec 23, 2012, 18:16:25
Odpowiedź #21

MalinaB

• Gość
Delicjusz
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 23, 2012, 18:16:25 »
perqsista,  co do obsługi to oczywiście zgadzam się, jest (a przynajmniej była, jakieś 2-3 lata temu) rewelacyjna i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie pasowało mi i nie tylko, jedzenie na średnim poziomie i wygląd sali, to tylko moja opinia, z którą nie każdy musi się zgodzić. Obsługa tzn. kelnerzy oczywiście bardzo wiele znaczą, ale to niestety nie jest wszystko i jest jeszcze jedzenie, wygląd sali itp. Mi osobiście nie przypadło to miejsce do gustu i zaliczam je do przeciętnych lokali. Ale jeszcze raz podkreślam to tylko moje odczucia i zdanie.

Lipiec 31, 2012, 21:48:40
Odpowiedź #22

rubia_17

• Gość
Delicjusz
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 31, 2012, 21:48:40 »
Obsługa w Delicjuszu jest na wysokim poziomie, jedzenie też jest ok. Gorzej z wystrojem (nadmierny przepych, który przytłacza), lokalizacją przy trasie. Mnie osobiście przeszkadza w Delicjuszu też to, że właściciel tego hotelu może w dniu naszego wesele zorganizować jeszcze 3 inne tego rodzaju uroczystości z imprezą branżową jakiejś firmy w ogrodzie włącznie.

Grudzień 16, 2012, 18:54:11
Odpowiedź #23

Offline Barbarka

• Użytkownicy

• **

• 41
Delicjusz
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 16, 2012, 18:54:11 »
witam, własnie stoimy przed wyborem restauracji na nasze wesele w przyszlym roku ;-) Delicjusz ma chyba b.atrakcyjne ceny (jak na taka ilość jedzenia). Czy ktoś mógłby przeslać kilka zdjęć z wesela ? Ciekawa jestem jak to wygląda. Z góry dzięki - i prosze o opinie ;-)
barbarka

Styczeń 06, 2013, 12:11:36
Odpowiedź #24

Offline KarolinaBale

• Użytkownicy | wkręceni

• 228
Delicjusz
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 06, 2013, 12:11:36 »
Hej! Robimy wesele w Delicjuszu w tym roku:) Robił moze ktoś wesele w 2012 i moze sie podzielić opinia i poradami? Na co zwrócić uwagę? Jak było? :)

Maj 12, 2013, 12:19:58
Odpowiedź #25

Offline 2pi.pl

• 832
Delicjusz
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2013, 12:19:58 »
dawno nie byłem w Delicjuszu i muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem obsługi i szerokiego asortymentu potraw

potrawy jedne były przeciętne ale było też kilka rewelacyjnych, np. surówka z buraków, dość duża rozmaitość potraw, ogólnie na tle średniej weselnej duży plus (chociaż może to kwestia budżetu)

co do obsługi to na prawdę górna półka, nic nie można zarzucić, zawsze byli na miejscu kiedy byli potrzebni, a tak sprawnego zarządzania stolikami tematycznymi to dawno nie widziałem, braki w naczyniach, sztućcach, przekąskach były praktycznie momentalnie uzupełniane, na stołach gości brudne talerze leżały tylko tyle ile powinny - nikomu jedzenia sprzed nosa nie zabierali, ale czasu przyjrzeć się brudnym talerzom nie było kiedy, obiad bardzo sprawnie rozdany - na prawdę czegoś takiego dawno nie widziałem

Maj 16, 2013, 19:52:51
Odpowiedź #26

Offline KarolinaBale

• Użytkownicy | wkręceni

• 228
Delicjusz
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 16, 2013, 19:52:51 »
Dziękuje za odpowiedzi i proszę o wiecej opinii :)

Maj 17, 2013, 08:10:39
Odpowiedź #27

Offline 2pi.pl

• 832
Delicjusz
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 17, 2013, 08:10:39 »
Karolina, jeśli masz jakieś konkretne pytania to pytaj, póki mam na świeżo w pamięci :)

Wrzesień 16, 2013, 13:47:30
Odpowiedź #28

Offline carollajna

• Użytkownicy

• **

• 26
    • Mądre zakupy
Delicjusz
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 16, 2013, 13:47:30 »
A ja bym chciała odświeżyć temat :)
Czy może ostatnio ktoś tam był, może powiedzieć coś dobrego (lub złego), pokazać coś? Po Strzeszynku to jest mój drugi wybór, na który trafiłam przypadkiem, a wyjątkowo bardzo mnie zainteresował :)
Zakupy z głową najciekawsze okazje

Wrzesień 17, 2013, 19:23:59
Odpowiedź #29

Offline Averal

• Użytkownicy | rozmowni

• 393
Delicjusz
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 17, 2013, 19:23:59 »
carollajna, a byłaś już na miejscu?? dla mnie ten stylizowany wystrój jest strasznie tandetny... byłam tam na weselu kilka tygodni temu. Jedzenie dobre, obsługa ok, jedyne na co można się skarżyć, to że niebyło gdzie wyjść, żeby nogi rozprostować i że przy 30 stopniach na dworze szło się w sali ugotować...