Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Pałac Wąsowo!!!!  (Przeczytany 56448 razy)

Maj 30, 2016, 17:36:27
Odpowiedź #105

Offline Arya

• Użytkownicy | rozmowni

• 319
Odp: Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 30, 2016, 17:36:27 »
To ja może odkurzę temat i dodam coś od siebie, bo wiem, jak ciążył mi brak aktualnych opinii, gdy sama organizowałam tam wesele ;)

21 maja wzięliśmy ślub na tarasie Pałacu, a potem mieliśmy wesele w Sali Parkowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru, a goście byli zachwyceni miejscem, jedzeniem, uwijającymi się kelnerami.
Jedno trzeba powiedzieć na pewno - nie jest tam tanio. Do domyślnego menu dołożyliśmy dodatkowo jeszcze jeden ciepły posiłek, bo wydawało nam się za mało, i poza tym zatrudniliśmy dekoratorkę, bo dekoracje oferowane przez Pałac w cenie byłyby dla nas niewystarczające zwłaszcza podczas ślubu, który ma być przecież uroczysty. Niespodzianek jednak nie było, wszystkie ceny i opłaty dodatkowe były nam znane od początku. Menu jest bardzo elastyczne, można wybrać ile i czego się chce, kuchnia na naszą prośbę zaproponowała nawet dania dla weganki. Gdy przyszło do rozliczenia się po weselu, wyszło nawet ciutkę mniej do zapłacenia niż zakładaliśmy, bo zeszło mniej wina (braliśmy je z Pałacu) i wszystko zostało odnotowane. Braliśmy od Pałacu również ciasta z ich kuchni, bo mieli pyszne. Wielu naszych gości nocowało w Pałacu i tu też nie było niespodzianek z rozliczeniem.

Mieszkamy za granicą, ale organizacja nie była trudna, bo menadżerka jest kontaktowa i pomocna. Kontakt między obsługą i zespołem też był podobno w porządku.

Na pewno możemy polecić :)

Dodam jeszcze, że nasi znajomi mieli tam wesele dwa lata temu (wtedy zobaczyliśmy Pałac po raz pierwszy) i też byli zadowoleni ze współpracy.

Aaa, jeszcze jedno mi się przypomniało ;) Dla osób rozważających ślub cywilny w Wąsowie - pani z USC w Kuślinie jest MEGA sympatyczna i goście byli pod wrażeniem, jak elegancko poprowadziła uroczystość.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2016, 17:43:12 wysłana przez Arya »