Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Pałac Wąsowo!!!!  (Przeczytany 56005 razy)

Lipiec 30, 2007, 15:39:16
Przeczytany 56005 razy

agata@21

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« dnia: Lipiec 30, 2007, 15:39:16 »
dziewczyny mam pytanie do wszystkich! Marzy mi się wesele w Wąsowie  :-D Czy ktoś tam może był lub miał swój ślub? Chciałabym wiedzieć takie podstawowe rzeczy o tym miejscu! Jakie jedzenie, ile, jaka cena (średnio), obsługa itd!
Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Sierpień 15, 2007, 11:44:33
Odpowiedź #1

justyna1

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2007, 11:44:33 »
ja mam wesele w Palacu w Wasowie .bylam tam kilka razy.marzylo mi sie stylowe wesele w niebanalnych wnetrzach i romantycznych klimatach.ten obiekt w 100 procentach spelnia pod tym wzgledem moje oczekiwania-po prostu przenosi w zupelnie inna epoke...wesela zwykle organizowane sa w dwoch polaczonych ze soba salach,ktore mieszcza do 120-130 osob.poczatkowo mnie  zniechecalo to ze nie ma jednej sali,ale zdecydowalismy sie na okragle stoly wiec przestalo to miec wieksze znaczenie.z obu sal jest wejscie na sale taneczna(niektorzy twierdza ze jest troche mala,ale bylam tam na kilka godzin przed jakims weselem gdy wszystkie meble byly wyniesione i bylo o.k).w sali tanecznej sa piekne schody.przedluzeniem sali tanecznej jest taras.z tarasu mozna wyjsc do ogromnego starego parku.kuchnie przetestowalam-wszystko naprawde smaczne,zreszta nie slyszalam zeby ktokolwiek narzekal.cena od osoby zalezy od ilosci gosci(im wiecej tym nizsza)oraz od tego co i ile na osobe bedzie podane.proponuje zadzwonic do palacu,umowic sie z menadzer(zeby sobie zarezerwowala troche czasu)i porozmawiac o tym co Cie interesuje i ile to by kosztowalo.

Sierpień 15, 2007, 17:02:08
Odpowiedź #2

agata201987

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2007, 17:02:08 »
dzięki bardzo! a czy mogę zapytać na ile masz osób i ile ciebie to wyniesie (mniejwięcej twoje menu) bo chciałabym mniej więcej się orientować czego mogę się spodziewać! Z góry dzięki

Marzec 30, 2008, 23:57:15
Odpowiedź #3

marta1210

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2008, 23:57:15 »
ja bylam w wasowie na romantycznym obiedzie

jedzenie bylo pyszne, okolice tez

bardzo chetnie bysmy tam mieli swoje wesele- ale zdecydowalismy ze to troche daleko od nas, no i ceny neistety troche za wysokie

Marzec 31, 2008, 01:23:39
Odpowiedź #4

Offline Iskierka

• Global Moderator

• 920
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2008, 01:23:39 »
Ja też planowałam wesele w Wąsowie, jest tam bardzo ładnie.. niestety ceny dość mocno odstraszają bo jak zapytałam o cene tam z noclegiem to wyszloby co najmniej 330 zł od osoby w zależności od menu. Trzeba tez placić korkowe. Dlatego zrezygnowałam..

Kwiecień 01, 2008, 23:24:42
Odpowiedź #5

Gryngol

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2008, 23:24:42 »
A miał ktoś może sesje plenerową w Wąsowie?? jakaś odpłatność??
Bo na wesele u nich nas nie stać, ale sesję plenerową z przyjemnością bym tam odbył:)

Kwiecień 02, 2008, 21:08:01
Odpowiedź #6

Pan-Foto-Graf

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2008, 21:08:01 »
Jeżeli chodzi o sesję plenerową w Wąsowie jest to bardzo popularne miejsce do robienia zdjęć ślubnych, co widać w niemal każdą letnią sobotę, kiedy dosłownie jedna para musi czekać aż inna skończy, by stanąć w typowych miejscach tamtejszego parku: ławeczka przy tarasie, mostek, fontanna, czy wzgórze z widokiem na pałac. Stąd ten tłok, przy opcji sesja w dniu ślubu, przed lub po, naszym zdaniem jest niezbyt komfortowa.

Co do odpłatności za możliwośc fotografowania, akurat gdy robiliśmy tam zdjęcia, młodzi zostali wpuszczeni równiez do pałacu "po znajomości", z tego co pamiętam płaci się za mozliwośc fotografownia we wnętrzach pałacu ok.150zł.

Kwiecień 03, 2008, 11:41:05
Odpowiedź #7

Gryngol

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2008, 11:41:05 »
Sedreczne dzięki za informacje:)

Kwiecień 03, 2008, 17:02:35
Odpowiedź #8

agata201987

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2008, 17:02:35 »
niestety z wesela w Wąsowie już dawno zrezygnowałam ze względów oczywiście finansowych :-P  ale nadal nie zrezygnowałam z sesji zdjęciowej i oczywiście ona się tam odbędzie choćby nie wiem co :mrgreen:  tylko jeszcze fotografa nie mam  :-|

Kwiecień 29, 2008, 21:25:55
Odpowiedź #9

DG27

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2008, 21:25:55 »
Moi znajomi byli w Wąsowie mówili że miejsce urocze jedzenie smacznel, ale o zgrozo głodni wrócili do domu! Ponoć o jedzenie to była walka tak mało, a cena- b.b. wysoka!  Dwa tygodnie później ta sama opinia od kolejnych znajomych - w tym przypadku nie ryzykowałabym!

Kwiecień 30, 2008, 00:46:00
Odpowiedź #10

Offline Iskierka

• Global Moderator

• 920
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2008, 00:46:00 »
Cytat: "DG27"
Moi znajomi byli w Wąsowie mówili że miejsce urocze jedzenie smacznel, ale o zgrozo głodni wrócili do domu! Ponoć o jedzenie to była walka tak mało, a cena- b.b. wysoka!  Dwa tygodnie później ta sama opinia od kolejnych znajomych - w tym przypadku nie ryzykowałabym!
oj oj przy tak wysokiej cenie to naprawdę powinny się stoły uginać.. jak ja tam dzwoniłam to wyszło że musze liczyć co namniej 330 złotych przy najtanszym menu na osobę! bo mają łączoną ofertę z noclegami.. nie mogłam się z tą kobietą w ogóle dogadać ale stwierdziłam po kilku dniach że ta cena powala z nóg.. a jeszcze ile rzeczy dodatakowo się płaci.. a jeszcze mi powiedziała kobita że jak chcę wesele w wysokim sezonie to ona tylko moze przyjąć rezerwacje na co namniej 100 osób bo klienci biznesowi w czerwcu tez sie rezerwują wec musi im sie to opłacać... jakby wesele na 80 nie bylo wystarczającym zarobkiem..
naprawde jest tam cudnie ale bardzo się cenią za sliczne parki i pałacyk..

Czerwiec 13, 2008, 16:12:49
Odpowiedź #11

marika

• Gość
sesja w Wąsowie...
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2008, 16:12:49 »
Ja miałam drugą <wygrałam w konkursie> sesję w Wąsowie..w listopadzie zeszłego roku..

Pierwsza w październiku należała do Pana Foto Grafa,ale ta odbyła się w bardzo fajnym parku,wtedy jeszcze była pogoda:):)

Faktycznie- Wąsowo jest fajnym miejscem na zdjęcia..można tam zrobić naprawdę dużo fajnych ujęć,jest dużo ciekawych miejsc..dużo pomysłów do zrealizowania..Tylko,żeby to wszystko tak pięknie wyglądało...musicie mieć SPRAWDZONEGO fotografa,który będzie umiał wykorzystać to miejsce..Nie sugerujcie się tylko tzw.albumem pokazowym,czy fajnie zrobioną stroną www..Mój WYGRANY FOTOGRAF ,mimo że rozchwytywany z profesjonalną stroną www nie najlepiej się tam spisał..Powiedzmy,że jego czas był ograniczony..:)Nie jest to miejsce,aby kogoś krytykować..więc- Wąsowo tak-ale z dobrym fotografem:)

Pozdrawiam:)

ps. za możliwość zrobienia zdjęc musiałam zapłacić 200zł..wcześniej trzeba to zgłosić i zarezerwować termin..Nie zawsze jest możliwość,żeby wejść np.na pokoje..

Czerwiec 13, 2008, 18:24:04
Odpowiedź #12

Offline agndus

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1974
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2008, 18:24:04 »
Ja w Wąsowie byłam parę lat temu na wycieczce z dziećmi z półkolonii. Miejsce oczarowało mnie od pierwszego wejrzenia :-) Zielono, duży park, staw, kucyki na trawnikach, mini golf, piękny pałacyk a w nim stół bilardowy, basen, papugi w ogromnej klatce na holu, mała wieża widokowa, cudowne pokoje............. Powiem tak, gdybyśmy mieli pieniądze, to wesele robilibyśmy na pewno tam! Mój M. za tydzień tam będzie na spotkaniu firmowym więc poznam również jego opinię, bo na własne oczy jeszcze Wąsowa nie widział, a miejsce na prawdę robi wrażenie! :-) echhhhhh

Lipiec 15, 2009, 15:40:43
Odpowiedź #13

Milka85

• Gość
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 15, 2009, 15:40:43 »
Odnawiam watek. Chcialabym dowiedziec sie jakie sa opinie osob, ktore organizowaly badz byly na slubie i weselu w tym Palacu. My juz podjelismy decyzje i nasz dzien odbedzie sie wlasnie tam... Bedziemy mieli slub plenerowy na terenie palacu i wesele w jego wnetrzach 14 sierpnia 2010  :radocha:

Sierpień 18, 2009, 13:31:05
Odpowiedź #14

Offline himi

• Użytkownicy | wkręceni

• 272
    • http://www.michalwisniewski.net
Pałac Wąsowo!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2009, 13:31:05 »
Wąsowo jest niezwykle urokliwe. Piękne miejsca na plener, no i wnętrza. Bez dwóch zdań - jedno z lepszych miejsc w Wielkopolsce. Oczywiście - wymaga budżetu:)

Pracowałem tam rok temu na ślubie organizowanym częściowo we wnętrzach (sala taneczna) częściowo na zewnątrz w namiocie ustawionym na tarasie. Efekt piorunujący.
Pracownia fotografii i filmu WM FOTO:  www.michalwisniewski.net BLOG www.michalwisniewski.net/blog
WM FOTO/REGON 411032051