Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Rezydencja Solei - pilnie potrzebne opinie  (Przeczytany 11074 razy)

Styczeń 07, 2015, 12:24:01
Odpowiedź #15

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
Odp: Rezydencja Solei - pilnie potrzebne opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 07, 2015, 12:24:01 »
Lokalizacja świetna, bardzo dobre jedzenie i sprawna obsługa. Byłem tam kilkakrotnie na weselach (raz nawet na weselu właścicieli)  za każdym razem było wszystko bardzo dobrze przygotowane.
Polecam

Styczeń 07, 2015, 12:41:30
Odpowiedź #16

carola

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2015, 12:41:30 »
Osobiście tam nigdy nie byłam na żadnym weselu, ale koleżanka pracowała tam jako recepcjonistka i nie była zadowolona. Oprócz roboty recepcjonistki musiała np. w nocy wychodzić i sprawdzać temperaturę pieca i czasami też w kuchni robić gościom śniadania (bez książeczki sanepidu)! Wszystko to przez to, że szef oszczędzał na obsłudze i nie było komu robić. Dodatkowo z tego co pamiętam szef kazał wyłączać ogrzewanie na recepcji na noc, żeby zaoszczędzić i siedziała w zimnie. Jak raz dostała napiwek od gościa to kazał jej go oddać pani sprzątającej (?!). Cuda niewidy :P Nie wiem czy można tam liczyć na dobrą obsługę jeśli właściciel/(-e) oszczędzają na ludziach i ich źle traktują. Polecam zapytać ilu kelnerów będzie obsługiwać salę.
Z drugiej strony inna znajoma, wiedząc o tym wszystkim, zdecydowała się na wesele tam w tym roku ;) Wiem tylko tyle, że ok 200 zł za osobę płacą (albo 220 zł, nie pamiętam), a wesele będzie w namiocie.

Styczeń 07, 2015, 18:47:23
Odpowiedź #17

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 07, 2015, 18:47:23 »
Osobiście tam nigdy nie byłam na żadnym weselu, ale koleżanka pracowała tam jako recepcjonistka i nie była zadowolona. Oprócz roboty recepcjonistki musiała np. w nocy wychodzić i sprawdzać temperaturę pieca i czasami też w kuchni robić gościom śniadania (bez książeczki sanepidu)! Wszystko to przez to, że szef oszczędzał na obsłudze i nie było komu robić. Dodatkowo z tego co pamiętam szef kazał wyłączać ogrzewanie na recepcji na noc, żeby zaoszczędzić i siedziała w zimnie. Jak raz dostała napiwek od gościa to kazał jej go oddać pani sprzątającej (?!). Cuda niewidy :P Nie wiem czy można tam liczyć na dobrą obsługę jeśli właściciel/(-e) oszczędzają na ludziach i ich źle traktują. Polecam zapytać ilu kelnerów będzie obsługiwać salę.
Z drugiej strony inna znajoma, wiedząc o tym wszystkim, zdecydowała się na wesele tam w tym roku ;) Wiem tylko tyle, że ok 200 zł za osobę płacą (albo 220 zł, nie pamiętam), a wesele będzie w namiocie.

Jaki ma związek to co napisałaś z organizacją wesela? Jeszcze raz napiszę byłem tam wiele razy i nie obchodziło mnie, czy też bawiących się gości - czy recepcjonistka musiała wychodzić w nocy do pieca czy też robić śniadania gościom. Nie było tego widać, nie miało to wpływu na organizację wesela w tym miejscu ;P

Styczeń 07, 2015, 20:22:42
Odpowiedź #18

carola

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:22:42 »
Myślę, że osoba, która zadała pytanie odnośnie sali sama oceni, czy to ma związek, czy nie. ;P Ja bym osobiście chciała wiedzieć, że właściciel ma złą opinię wśród swoich pracowników - tym bardziej, że jak można przeczytać w tym wątku, to nie pierwsza taka opinia osoby, która tam pracowała.
A oszczędzanie na pracownikach, tak jak napisałam, może przekładać się np. na liczbę kucharzy, czy też kelnerów obsługujących przyjęcie, dlatego dobrze by było zapytać na ile osób przypada jeden kelner, żeby upewnić się, że wszystko będzie szybko i sprawnie podane - szczególnie jeśli wesele ma być duże.

Czerwiec 30, 2015, 13:37:40
Odpowiedź #19

Offline 2pi.pl

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2015, 13:37:40 »
byliśmy tam ostatnio, jedzenie było pyszne, zdecydowanie powyżej "średniej weselnej", obsługi było dużo, działali sprawnie, byli pomocni i uprzejmi, cały czas stał ktoś w rogu sali albo kelner albo menadżerka i monitorowali czy czegoś nie potrzeba, wesele było w namiocie - też musze przyznać że jeden z ładniejszych namiotów weselnych
jedyna wada jaka mi do głowy przychodzi to ta że wzdłuż namiotu chodzą ludzie "z zewnątrz" przechodząc na pole golfowe, które w Solei również jest

Lipiec 01, 2015, 12:41:15
Odpowiedź #20

Offline Trypanosoma

• Użytkownicy | wkręceni

• 102
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 01, 2015, 12:41:15 »
A jak to teraz w Solei wygląda? Robią wesela w namiocie, ale sale chyba też są? Te namiotowe na ile są osób i czy namiot jest "pół otwarty" ?

Lipiec 01, 2015, 21:54:53
Odpowiedź #21

Offline 2pi.pl

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 832
    • fotografia ślubna poznań - 2pi.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 01, 2015, 21:54:53 »
salę nadal mają więc pewnie też robią jak komuś zależy, ale sala jest po schodach, metraż mniejszy i nie jest prostokątna, więc pewnie promują namiot

namiot miał otwarte wejście na trawnik i wejście do hotelu, na tym weselu było ok 60 osób i okrągłe stoły, ale miejsca było jeszcze sporo, więc myślę że przy innym ustawieniu spokojnie 100 osób wejdzie
namiot na ogrzewanie gazowe i klimę, na ile to wydajne nie wiem, bo pogoda była taka akurat ani za ciepło ani za zimno

Lipiec 02, 2015, 12:20:02
Odpowiedź #22

Offline Trypanosoma

• Użytkownicy | wkręceni

• 102
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 02, 2015, 12:20:02 »
Dzięki za odpowiedź. Będziemy musieli się tam przejechać. Ciekawa jestem co do dekoracji bo wiem, że są tam ładne ale ciekawe jaki koszt

Grudzień 12, 2015, 23:31:32
Odpowiedź #23

Offline Asia

• Użytkownicy | wkręceni

• 148
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 12, 2015, 23:31:32 »
No to sobie zaklepaliśmy salę w Solei  :hura:
Nie jest najtaniej, ale z drugiej strony za dużego wyboru nie miałam, bo szukałam z sali z pokojami noclegowymi dla gości.
Za to Pani Adrianna i jej konkretne odpowiedzi mnie urzekły.
Nie mamy wesela w namiocie, ale w sali na piętrze, bo "tylko" dla 50 osób. Sala ma być teraz remontowana.

Cieszę się, że już jakiś konkretny krok poczyniliśmy i można iść dalej z przygotowaniami.

Luty 18, 2016, 12:06:48
Odpowiedź #24

Offline KarinkaK

• Użytkownicy

• **

• 10
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2016, 12:06:48 »
Byliśmy tam , ale to miejsce jest nie na naszą kasę , choć ładne i zadbane . Widać, że właściciele wszystko tam dopracowali do perfekcji.
Chcieliśmy coś przekąsić w restauracji, ale już ze względu na ceny nie czuliśmy się komfortowo i ... uciekliśmy :)