Wyszukiwanie zaawansowane


Autor Wątek: Salon Fryzjerski w Poznaniu - Spa Fryzjerskie Fashion  (Przeczytany 4722 razy)

Lipiec 28, 2009, 14:08:36
Przeczytany 4722 razy

Sylwia_82

  • Gość
Salon Fryzjerski w Poznaniu - Spa Fryzjerskie Fashion
« dnia: Lipiec 28, 2009, 14:08:36 »
Witam,

Dlaczego polecam Spa Fryzjerskie Fashion!
- Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta
- konkurencyjne ceny
- świetne fryzury na każdą okazję

W ofercie: Fryzjer, Kosmetyczka, Zabiegi na dłonie, Tipsy, itp.

www.spafryzjerskie.pl

[ Dodano: 2009-07-28, 14:44 ]
spa dla niej oraz spa dla niego...

DLACZEGO SPA FRYZJERSKIE FASHION?

"Nam można zaufać"
Salon spa fryzjerskie fashion pracuje na unikatowych preparatach fryzjerskich Fuente. Cechują się one wysokim poziomem bezpieczeństwa i skuteczności. Stosujemy nietoksyczną koloryzację opartą na ziołach zbieranych w dwóch rejonach Hiszpanii, Laguna FUENTE de Pietra w Andaluzji, stąd czerpana jest woda źródlana oraz rejonu Meseta to równina z której pozyskiwane są zioła. Wyspecjalizowana koloryzacja działa odżywczo, kojąco, łagodząco, zawiera takie zioła jak żywokost lekarski, aloes, grapefruit, pomarańczę, posiada szeroki wybór kolorów oraz pokrywa siwe włosy.
Następnym atutem naszej firmy obok wyspecjalizowanej koloryzacji są kosmetyki pielęgnacyjne na których opieramy poszczególne rytuały fryzjerskie oraz specjalnie opracowany masaż głowy dający maksimum relaksu i odpoczynku. Wysokie wymagania stawiane podczas badań dermatologicznych dają gwarancje iż kosmetyki Fuente nie wywołują reakcji alergicznych, a wręcz intensywnie łagodzą niczym kompres.
Salon Spa Fryzjerskie Fashion stawia na hasło "ekologia", specjalny wystrój salonu oraz miła i rzetelna obsługa w atmosferze relaksu, czystości, harmonii daje makisum satysfakcji z naszych usług. Personel naszego salonu to młodzi bardzo kreatywni ludzie znający aktualne trendy w świecie mody oraz fryzjerstwa, ich perfekcyjność oraz ciągle podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach światowej rangi dają gwarancję bardzo wysokiej jakości usług.Styczeń 28, 2010, 18:59:34
Odpowiedź #1

Anna Wysocka Anke

  • Gość
Salon Fryzjerski w Poznaniu - Spa Fryzjerskie Fashion
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2010, 18:59:34 »
Bardzo się zawiodłam, czuję się oszukana. Całkiem inną cenne za usługę ustaliłam podczas zapisu na wizytę, a zapłaciłam drugie tyle za jakieś usługi dodatkowe. Gdyby chociaż w połowie to było warte, farby może i "naturalne", ale matowe, nieciekawe. Nawet za kichnięcie zapłacicie dodatkowo!

Spa ma tylko ładną strone internetowa, w rzeczywistości prezentuje się o wiele gorzej, a świadczone usługi nie są warte swojej ceny. Przy okazji pani kosmetyczka obsługuje klientów na zaciemnionym zapleczu. Jak to ładną nazwą można oszukiwać ludzi i robić pieniądze. NIE POLECAM! Dziewczyny uważajcie na takich oszustów, nie warto w ten Wyjątkowy Dzień się tak denerwować.

Styczeń 28, 2010, 19:25:30
Odpowiedź #2

AgusiaM

  • Gość
Salon Fryzjerski w Poznaniu - Spa Fryzjerskie Fashion
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2010, 19:25:30 »
Dzięki za ostrzeżenie!