Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Pagost - Walewscy Orchestra Band  (Przeczytany 43173 razy)

Listopad 20, 2008, 19:38:00
Odpowiedź #30

asiu

• Gość
Pagost - Walewscy Orchestra Band
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 20, 2008, 19:38:00 »
koniczynka, wiem i rozumiem, że się płaci. Naprawdę nie nastawiam się na to, że znajdę zespół za 2 tysiące. Martwi mnie tylko to, że właśnie trudno jest znaleźć dobry zespół, co by nie było, prawie dwa lata przed ślubem...

Listopad 20, 2008, 19:40:14
Odpowiedź #31

Offline koniczynka

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2941
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2008, 19:40:14 »
asiu, tak tak - z tymi terminami to jest jakiś szok. Wszystko trzeba tak wcześnie załatwiać. A salę macie już zarezerwowaną?

Listopad 20, 2008, 19:41:19
Odpowiedź #32

asiu

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2008, 19:41:19 »
Tak, sala jest. I właśnie od sali zaczęło się z tym zespołem Pagost - poleciła mi ich właścicielka lokalu.

Listopad 20, 2008, 22:52:36
Odpowiedź #33

Mr.B

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2008, 22:52:36 »
Z wolnymi terminami to zależy od klasy zespołu (tak mi się wydaje) Jesli chodzi o Pagost większość wię że są naprawdę dobrzy i tak dalej stąd teminy zajęte już w 2010 nikogo nie dziwią, ale dzwoniłem do innego zespołu (nazwy nie ujawnie) i pan oświedczył że cennik i terminy na 2010 są jeszcze do ustalenia i na tą chwilę ma wszystko wolne...
Czyli co klasa to klasa...

Listopad 20, 2008, 23:38:44
Odpowiedź #34

asiu

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 20, 2008, 23:38:44 »
Mr.B, właśnie wśród takich zespołów z renomą szukam, pewnie dlatego takie ceny i takie terminy. Ale zależy mi na tym, żeby goście się dobrze bawili :-)

Listopad 21, 2008, 18:50:46
Odpowiedź #35

Offline MaKo

• 1409
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 21, 2008, 18:50:46 »
asiu, ja podobnie jak Ty (i na pewno większość:) )- chciałabym naprawdę dobry zespół, zinstrumentalizowany...:D Cena, terminy...ale naprawę mi zależy! Orkiestra nakręca całą zabawę- orkiestra, dobre jedzenie i wódka to podstawa dobrej imprezy :)) A więc szukam, szukam, szukam...

Listopad 22, 2008, 23:11:48
Odpowiedź #36

asiu

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 22, 2008, 23:11:48 »
Byliśmy posłuchać zespołu Kormorany na weselu i mam mieszane uczucia... Niby ok ale co chwila przychodzą nam do głowy jakieś "ale". Chyba spodziewaliśmy się czegoś dużo lepszego i po prostu się trochę zawiedliśmy. Goście się niby bawili ale mam wrażenie, że trochę "na wyrost". Pojechaliśmy z dziewczyną, która świetnie gra i śpiewa, uczy gry na gitarze, więc się zna. Pod względem muzycznym było według niej poprawnie. Jednak moim zdaniem bez rewelacji - po przesłuchaniu dema ze strony internetowej miałam dużo większe oczekiwania. Jedyne co nas zaskoczyło na pozytyw to gra na gitarze basowej, chłopak naprawdę dawał czadu. Średnio podobało się nam prowadzenie imprezy (przeszkadzały nam przerwy między utworami, w trakcie których wokalistka zapowiadała kolejne utwory w stylu: "a teraz niezapomniany przebój zespołu x, na pewno znają państwo słowa..."). Największy zawód to perkusja... Czy to my mamy jakieś nieziemskie wymagania czy po prostu innym podoba się taki styl? Mamy wstępną rezerwację i nie wiem co dalej :-(

Listopad 23, 2008, 15:12:17
Odpowiedź #37

Offline MaKo

• 1409
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 23, 2008, 15:12:17 »
asiu, nie jesteś sama :)) Też mam wrażenie, że mam wygórowane wymagania co do zespołów, dodatkowo mój K:* twierdzi, że 3 500 zł to za dużo na jedną noc...i muszę wziąć i jego zdanie pod uwagę...Z drugiej strony- tak jak pisałam wcześniej: Orkiestra to lokomotywa całej zabawy- wolałabym zaoszczędzić w inny sposób.
Lista zespołów przez nas przeszukanych, przesłuchanych, obdzwonionych jest długa... za długa :( W głowie mętlik... i na dobrą sprawę mało wiem...Niektórzy nie chcą się spotkać by móc posłuchać na żywo, lub chociaż obejrzeć płytę DVD z jakiegoś wesela by zobaczyć jak to faktycznie wygląda... Już od paru osób słyszałam, że demo to jedno, a wesele i prowadzenie to drugie...Tak jak z salą nie mieliśmy większego problemu, tak z zespołem ... :(

Listopad 23, 2008, 15:41:03
Odpowiedź #38

asiu

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 23, 2008, 15:41:03 »
MaKo, dzięki Bogu mój ukochany ma takie samo zdanie jak ja - zespół w końcu rozkręca imprezę, jeśli ludzie nie będą tańczyć to się popiją, objedzą i po północy będzie po weselu... Dlatego jesteśmy gotowi trochę za to zapłacić.
Jeśli chodzi o Kormorany to hmmm... Ja chyba się zbyt pozytywnie nastawiłam, miałam zbyt duże oczekiwania i stąd to rozczarowanie. Mamy na oku jeszcze kilka zespołów, które są całkiem dobre, niestety każdy następny droższy od poprzedniego. Dlatego, jeśli nasz drugi typ nie wypali (nie powiem jaki, żeby nie zapeszać - jak się uda to się pochwalę :-) ), wtedy pewnie Kormorany będą na naszym weselu grały.
Jejuś, już teraz mnie dopada stres, wolę nie myśleć co to będzie za półtorej roku  :shock:

Listopad 23, 2008, 16:18:55
Odpowiedź #39

Offline MaKo

• 1409
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 23, 2008, 16:18:55 »
asiu, spokojnie :) Nie da się ukryć, że czas nieubłaganie leci, ale MY mamy jeszcze troszkę czasu i na pewno znajdziemy takie zespoły, które sprostają naszym oczekiwaniom :)) Będę relacjonować na bieżąco gdy na coś postawię :) Co do zdania ukochanego na temat ceny zespołu- wiem, że odwiedza to forum- więc dyplomatycznie napiszę przedyskutujemy jeszcze to :)

Styczeń 14, 2009, 11:15:08
Odpowiedź #40

tu_tej

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 14, 2009, 11:15:08 »
Rio Bravo... czekamy na Wasze opinie, cena wcale nie najniższa 4tyś, strony nie mają, na spotkanie dopiero jesteśmy umówieni a na forum nikt nie pisał o nich. Piszcie jak coś wiecie. Na targach przyciągali oko do swojego stoiska

Styczeń 14, 2009, 16:59:11
Odpowiedź #41

Mr.B

• Gość
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 14, 2009, 16:59:11 »
tu_tej dlaczego o Rio Bravo piszesz w wątku o Pagoście??

Styczeń 14, 2009, 20:28:04
Odpowiedź #42

AnUlA

• Gość
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 14, 2009, 20:28:04 »
Co niektórym odbija też woda sodowa do głowy i nie chodzi tylko o kwotę, u mnie będzie grał świetny zespół Śremski i nie chodzi tu o Pagost ( właściwie ich też można zaliczyć do Śremskich).

Styczeń 15, 2009, 10:36:38
Odpowiedź #43

Magda

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 15, 2009, 10:36:38 »
no i niestety znowu klapa :( zajęci są  :beczy: heh, pozostało mi juz na prawdę parę fajnych zespołów, za cenę do przyjęcia  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:  :beczy:

Styczeń 15, 2009, 12:28:07
Odpowiedź #44

asiu

• Gość
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2009, 12:28:07 »
Magda, bo takie zespoły to się rezerwuje od razu a nie się zastanawia... Rezerwujesz i prosisz o czas - np. tydzień do przemyślenia pod jakimś pozorem/na dokonanie wpłaty bo obecnie nie macie kasy a za tydzień czy dwa będzie wypłata. My powiedzieliśmy, że musimy to uzgodnić z rodzicami K., którzy mieszkają na Pomorzu - i mieliśmy chyba prawie miesiąc na myślenie :-) a byliśmy spokojni, że termin jest zarezerwowany.