Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Pagost - Walewscy Orchestra Band  (Przeczytany 43167 razy)

Październik 27, 2008, 16:39:13
Przeczytany 43167 razy

asiu

• Gość
Pagost - Walewscy Orchestra Band
« dnia: Październik 27, 2008, 16:39:13 »
Czy ktoś słyszał gdziekolwiek zespół Pagost - Walewscy Orchestra Band z Chrząstowa koło Książa Wlkp.? Zespół poleciła mi właścicielka lokalu, w którym będę miała wesele, jednak nie mają oni strony internetowej, więc nie mam zielonego pojęcia, jak grają. Czekam na wszelkie opinie oraz może propozycje na inny zespół - koniecznie cztero lub pięcioosobowy skład, nieodzowna jest perkusja i wokal męski a dodatkowo żeński będzie miłą niespodzianką. Zespół ma nie tylko grać ale też potrafić zorganizować zabawę dla gości w dosyć dużym rozstrzale wiekowym. Oczywiście szukamy czegoś w umiarkowanej cenie, bo powoli zaczyna nam się budżet walić na głowę. A konkretniej moja roztrzepana natura nie uwzględniła we wstępnej wersji budżetu kosztów noclegów dla bagatela 35 osób  :roll:  I teraz musimy ciąć wydatki  :-(
Pomożecie?  :-D

Październik 28, 2008, 09:50:33
Odpowiedź #1

Offline angie

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 964
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2008, 09:50:33 »
Widziałam ten zespół na jakimś ślubnym dvd i dawali tam czadu.
Gdyby nie to że mielismy już polecony zespół bez wachania byćmy ich brali.
Tylko chyba sibie nieźle liczą

Październik 28, 2008, 11:02:28
Odpowiedź #2

asiu

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2008, 11:02:28 »
angie, dziekuję bardzo. A czy masz może kontakt z osobami, u których widziałaś to dvd? Bardzo zależy mi na obejrzeniu wesela z ich udziałem, więc może byłaby szansa na udostępnienie nagrania lub też umówienie się z właścicielami filmu na obejrzenie go?
Jeśli chodzi o ceny to biorą podobno 3 tys. (informacja od właścicielki lokalu), więc na styk mieszczą się w budżecie.

Październik 28, 2008, 20:14:35
Odpowiedź #3

Offline angie

• 964
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2008, 20:14:35 »
Asiu niestety nie mam namiarów na tą parę bo dvd widziałm u mojego kamerzysty jak sprawdzałam jego fachowość-włączał nam wtedy pare ślubów i na jednym z wesel byli właśnie oni.

Październik 28, 2008, 23:03:46
Odpowiedź #4

asiu

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2008, 23:03:46 »
angie, a u jakiego kamerzysty byliście? Zamówiliście go koniec końców? Byliście zadowoleni?

Październik 29, 2008, 00:15:06
Odpowiedź #5

Offline angie

• 964
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2008, 00:15:06 »
czy bylismy zadowoleni...raczej tak.
W sumie nie mieliśmy dużych wymagań w tej cenie w jakiej chcieliśmy się zamknąć-to miała byc pamiatka na lata, żeby mozna było oglądac jak ktos bedzie miał ochote więc nawet te latające serduszka w tle i "mgiełki" da się przeżyc.
Pan kamerzysta bardzo miły, zrobił (prawie )wszystko tak jak chcieliśmy i dorzucił nam drugą kamere za śmieszne pieniądze-bo była wolna a nam zależało - i mamy świetne ujęcia całej mszy z chóru i to sie fajnie przeplata z kamera "dolną"
I co najważniejsze za darmo można dostać materiał źródłowy( na którym jest wiele świetnych momentów których brakuje na płycie i dzięki temu można dowiedziec sie wiele ciekawych rzeczy o swoim wielkim dniu) i zmontować coś własnego-jak ma się wolny czas oczywiście

a namiary wysłałam na pw

Październik 29, 2008, 01:01:21
Odpowiedź #6

asiu

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2008, 01:01:21 »
angie, bardzo dziękuję za wszystko! Mi co prawda latające serduszka i mgiełki przeszkadzają ale masz rację, że za takie ceny, jakie podają na stronce super profesjonalnego montażu raczej nie należy oczekiwać (co nie zmienia faktu, że miło by było, gdyby profesjonalny (czyt. bez mgiełek i serduszek) był ;-)). Na wybór kamerzysty mamy jeszcze sporo czasu ale możemy przecież spróbować się zorientować a przy okazji podpatrzyć filmik z zespołem.

Zespoły, którymi się zainteresowaliśmy do tej pory to:
Kormorany - zespół 5 osobowy (w tym jedna dziewczyna). Nati14 miała ich na swoim weselu i była bardzo zadowolona. Nam podobają się zarówno muzycznie jak i wizualnie - co nie jest bez znaczenia. Jedyne zastrzeżenie wysunęła moja umuzykalniona koleżanka - że dziewczynie brak "powera" w głosie. No i pozostaje pytanie czy za dwa lata utrzymają się w miarę sensownie cenowo, bo w tym roku byłoby nas na nich stać ;-)
Misie - również gra tu 5 osób (w tym element żeński ;-)). Bardzo fajna nazwa oraz przezabawna strona internetowa (niestety teraz zmienili jej design  :cry:  wcześniej były same misiowe główki  :mrgreen: ) - te elementy zachęciły nas do przesłuchania demo. Nie orientowaliśmy się jeszcze, jak prezentują się cenowo.
Takt - słyszeliśmy ich na Poznańskich Targach Ślubnych w 2007 roku i byliśmy pod dużym wrażeniem (a szczególnie mój narzeczony, który do dziś jest za tym zespołem). Niestety już wtedy za samo wesele liczyli sobie 3 500 zł. Ostatnio zaniepokoił nas też fakt, że jeszcze w listopadzie 2007 słuchaliśmy ich w 5 osobowym składzie a na stronie internetowej w zakładce "o nas" brakuje wokalistki. Jest ona co prawda wymieniona na stronie w MySpace, jednak mamy wrażenie, że słuchaliśmy innej dziewczyny (w stu procentach pewna nie jestem ale tak mi się wydaje).
Miłyband - skład liczebno-płciowy taki, jak wszystkich powyższych zespołów. Również podoba się nam to, jak grają, jednak nie znamy ceny.

Summa summarum - jak tylko znajdę trochę wolnego czasu to prawdopodobnie się za to zabierzemy. Bo o ile całkiem dobrych fotografów i kamerzystów jest sporo to z zespołami już jest problem. Niestety to jedna z tych usług, które trzeba sprawdzić osobiście, bo jestem świadoma, że materiały znajdujące się na stronach internetowych często zupełnie nie odzwierciedlają możliwości zespołów.

Jeśli do tej listy ktoś jest w stanie dopisać jeszcze jakiś zespół, który dobrze gra i ma w składzie perkusję to będę bardzo wdzieczna. Może macie też jakieś przemyślenia co do zespołów, które tu wymieniłam? Szczególnie, jeśli chodzi o sposób prowadzenia wesela, bo prawda jest taka, że nie każdy dobrze grający zespół potrafi zachęcić gości do wspólnej zabawy. Za każdą pomoc bardzo dziękuję!

Październik 29, 2008, 08:53:32
Odpowiedź #7

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 29, 2008, 08:53:32 »
Asiu smiało moge ich polecić są rewelacyjni WARTO. Jeden z lepszych zespołów które słyszałem a słyszałem wielu

Pozdrawiam

Marcin

Październik 29, 2008, 13:16:21
Odpowiedź #8

asiu

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2008, 13:16:21 »
fotobern, bardzo Ci dziekuję za opinię. Twoja jest tym cenniejsza, że faktycznie masz nieporównywalnie większe doświadczenie niż przeciętny zjadacz chleba  :-)
Pozdrawiam!

Październik 29, 2008, 14:54:36
Odpowiedź #9

Offline angel

• Global Moderator

• 5103
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2008, 14:54:36 »
no tak to jest jak się co tydzień chodzi na imprezki :-P  :mrgreen:  :mrgreen:

Październik 30, 2008, 09:08:22
Odpowiedź #10

doloress

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2008, 09:08:22 »
Ja polecam zespół Roland. Grali na moim weselu i byłam zachwycona. Są w 5 osób, mają męski i żeński wokal i prawdziwą perkusję :mrgreen: . Co do cen to chyba koło 3000, ale warto się dowiedzieć (ja podpisywałam umowę w 2007 więc płaciłam jeszcze 2500). Jest gdzieś już wątek o tym zespole.

Październik 30, 2008, 09:11:51
Odpowiedź #11

mucia

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 30, 2008, 09:11:51 »
doloress, ja sie dowiadywalam po weselu mojego kuzyna, na przyszly rok chcą 3200.
oni są naprawdę rewelacyjni :mrgreen:

Październik 30, 2008, 09:22:01
Odpowiedź #12

doloress

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 30, 2008, 09:22:01 »
Zabawy zorganizowali takie, że goście pękali ze śmiechu, a jednocześnie obyło się bez wulgarnych podszytych seksualnymi podtekstami konkursów. Większość zabaw była dla wszystkich gości więc nie było problemu wyrywania "ochotników" spod stołów. Do tego konferansjerka profesjonalna, żart na poziomie i bardzo dobra muzyka. Polecam z całego serca, szczególnie, ze pochodzę z muzykującej rodziny, mam muzyczne wykształcenie i tandetę wywącham w tej dziedzinie na kilometr :mrgreen: .

Październik 30, 2008, 09:52:24
Odpowiedź #13

asiu

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 30, 2008, 09:52:24 »
doloress, mnie przeraziły te ich różowe koszule na stronie internetowej...
Bleeeeee...
Czy w takich grali u Was? Bo nie trawię różu a taki to już w ogóle jest tragiczny.
Przyznam, że przez te koszule odpadli u nas w przedbiegach ;-)

Październik 30, 2008, 09:58:56
Odpowiedź #14

doloress

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 30, 2008, 09:58:56 »
Grali w czerwonych a nie w różowych. Grali też w białych i czarnych. Przebierali się w zależności od tematyki wejścia. Na gościach robiło to wrażenie.