Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Dj Jerzman  (Przeczytany 26356 razy)

Czerwiec 11, 2013, 15:58:51
Odpowiedź #45

Offline melania

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1934
Dj Jerzman
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 11, 2013, 15:58:51 »
Oj tam Dziewczyny nie przesadzajcie ;) Sama chciałam się na Niego zdecydować i nie miał już miejsc, więc myślę, że nie musi się w taki "niezgrabny" sposób reklamować ;)

Czerwiec 12, 2013, 10:45:38
Odpowiedź #46

Offline Crysi

• Użytkownicy | wkręceni

• 158
Dj Jerzman
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:45:38 »
Cytat: "kenap"
Cytat: "Pestka"
Przepraszam, po prostu przytaczasz tak dokładne informacje o DJ, że brzmi to tak jakby on sam pisał o sobie

Myślę że nie masz za co przepraszać. Na 6 postów dwa największe o JERZMANIE. Odczucie mam to samo, reszta postów dla zmyły. Jeśli jest taki dobry to niech nie przesadza bo  PRAWDZIWA SZTUKA KRYTYK SIĘ NIE BOI

widze juz 100% zalozenie ze to auto reklama... Nawet jesli by byla to ja sie moge podpisac pod kazdym zdaniem. W zeszlym roku na naszym weselu bawilismy sie z Jerzmanem i gdybym miala podejmowac decyzje raz jeszcze to bym nie zmienila jej za nic w swiecie. Bylam na kilku weselach z DJ-ami i naprawde nieskromnie mowiac to bylo najlepsze. Autobus czekal na gosci 40 min bo nikt nie chcial z parkietu schodzic. Swietnie poprowadzona impreza z dokladnym wypytaniem nas o to czego oczekujemy. Swiatla, banki - miodzio.

Wrzesień 05, 2013, 22:30:02
Odpowiedź #47

Offline edys88

• Użytkownicy

• **

• 52
Dj Jerzman
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 05, 2013, 22:30:02 »
Hej! My jesteśmy właśnie po weselu,na którym grał Jerzman. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko było na najwyższym poziomie. Przed weselem mieliśmy 2 spotkania (przy podpisywaniu umowy rok temu i kilka dni przed samą imprezą), Jerzman doradzał nam z zabawami, podziękowaniami i doradzil kilka rzeczy, które bardzo spodobały się gościom (ale nie będę niczego zdradzać;p). Muzyka na weselu była urozmaicona, każdy mógł się pobawić - i starsi, i młodsi. Były tez piosenki z naszej listy, za co jestem bardzo wdzięczna.
Ogólnie Jerzman jest bardzo otwartą i pozytywną osobą, bardzo dobrze nam się współpracowało (chociaż robiliśmy wszystko na ostatnią chwilę...).
Mogę z czystym sercem go polecić.
 :)

Wrzesień 06, 2013, 08:19:41
Odpowiedź #48

Offline sandroonia

• 2956
Dj Jerzman
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 06, 2013, 08:19:41 »
:lol:

Wrzesień 06, 2013, 09:58:14
Odpowiedź #49

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
Dj Jerzman
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 06, 2013, 09:58:14 »
Też miałem okazję niedawno współpracować  z DJ Jerzmanem - wszystko prowadzone jak należy, bardzo dobre nagłosnienie i sprzęt, pomysłowe zabawy na poziomie, świetna różnorodna muzyka dla każdego :>

Wrzesień 11, 2013, 16:02:25
Odpowiedź #50

Offline KarolinaBale

• Użytkownicy | wkręceni

• 228
Nareszcie moge napisac!
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 11, 2013, 16:02:25 »
Po zareczynach napisalam do 15 djow! Tylko jeden nie mial zadnego problemu z tym, ze wesele mialo byc polsko-irlandzkie. Po pierwszym spotkaniu Michal zrobil dobre wrazenie! Na tyle dobre, ze zarezerwowalismy u niego termin na 1 rok i 8 miesiecy przed weselem!!!
 Michal zagral swietnie!!! Spisal sie rewelacyjnie. Wesele bylo w 75% anglojezyczne. Michal postaral sie o irlandzkie kawalki, ktorych liste mu wyslalam. Mial tez muzyke latino, o ktora prosilam. Wital i zapraszal gosci po polsku i po angielsku! Ale to nie wszystko! Spelnial zyczenia gosci polskich i irlandzkich, czym wprawil w zachwyt wszystkich! Wesele i poprawiny przedluzylismy o godzine, bo taka zabawa byla! Polecam, polecam, polecam! Nie zastanawiajcie sie, tylko go rezerwujcie:)

Kwiecień 06, 2014, 20:04:50
Odpowiedź #51

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
Dj Jerzman
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 06, 2014, 20:04:50 »
Zdecydowaliśmy się na Dj Jerzmana :-) Na spotkaniu pokazał się z jak najlepszej strony i odebraliśmy go bardzo pozytywnie. Mieliśmy jeszcze kilka spotkań z innymi dj'ami ale zupełnie to nie było to, czego oczekujemy a Jerzman ma taką samą wizję wesela jaką i my mamy :-) Jeżeli są tu PM u których będzie grał poproszę o opinię i  wrażenia :-)

Maj 29, 2014, 10:38:48
Odpowiedź #52

Offline Sylwiaa

• Użytkownicy | rozmowni

• 410
Odp: Dj Jerzman
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2014, 10:38:48 »
Nasze wesele odbyło się 24 maja, początkowo rozglądaliśmy się za orkiestrą, jednak gdy trafiłam przypadkiem na Michała w sieci, na jego 100% pozytywne opinie nie wahaliśmy się ani chwili. W sumie to nawet ze względu na Michała przełożyliśmy nasz ślub o tydzień, byleby mógł na nim zagrać :) Intuicja nas nie zawiodła - zabawa była znakomita i dla młodych i dla starszych, parkiet praktycznie ciągle był pełen. A największy szacunek należy się za to, że pomimo burzy jaka się rozpętała na początku imprezy, pomimo braku prądu przez cała noc wesele się odbyło bez najmniejszego szwanku! Gdyby nie informacja, że wszystko działa tylko dzięki agregatowi to nawet byśmy się nie zorientowali, że coś jest nie tak! Podejrzewam, że niektórzy goście do tej pory o tym nie wiedzą :)Także z czystym sumieniem polecamy DJ Jerzmana i Hotel Barczyzna - pełen profesjonalizm. Dziękujemy Ci jeszcze raz serdecznie za wszystko!

Maj 29, 2014, 11:04:16
Odpowiedź #53

Offline sandroonia

• 2956
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 29, 2014, 11:04:16 »
Sylwiaa, uff no to mogę spać spokojnie  :lol:

Maj 29, 2014, 16:39:07
Odpowiedź #54

Offline Sylwiaa

• Użytkownicy | rozmowni

• 410
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 29, 2014, 16:39:07 »
Zdecydowanie nie masz się czego bać :) 

Czerwiec 01, 2014, 17:23:21
Odpowiedź #55

Offline listek

• Użytkownicy | rozmowni

• 357
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 01, 2014, 17:23:21 »
Hmmm... Też chcieliśmy tego dj niestety miał już rezerwację na nasz dzień. W zeszłym roku byliśmy na weselu prowadzonym przez niego i owszem parkiet pełny, muzyka dobra ale jeszcze nie widziałam aby dj miał tyle przerw! Więcej niż nie jeden zespół. Nasz dj grał cały czas, muzykę z nim ustaliliśmy mniej więcej. Dla mnie DJ Jerzman zdecydowanie przereklamowany, chociaż nie powiem głos ma fajny.
Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Lipiec 01, 2014, 21:57:54
Odpowiedź #56

Offline sandroonia

• 2956
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 01, 2014, 21:57:54 »
Jesteśmy po weselu, tak więc należy napisać kilka słów o dj.
Termin u Michała rezerwowałam 1,5 roku przed weselem. Nie słyszałam o nim wcześniej, nie znałam żadnej pary u której by grał na weselu itd. Zdecydowaliśmy się na niego zupełnie w ciemno.
Na pierwszym spotkaniu zrobił na nas tak ogromnie pozytywne wrażenie, tak bardzo rozumiał czego oczekujemy, że nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy żeby grał u nas.
Spisał się na medal! Muzyka idealnie dopasowana do gości, bloki muzyczne nie były przerywane długimi nudnymi przerwami, goście bawili się idealnie! Parkiet praktycznie cały czas był pełen.
Jego pomysły na wesele bardzo nam pomogły, prowadził bardo fajne, gry i zabawy (ze smakiem). Idealnie odnalazł się jak poprosiliśmy go na koniec o kilka utworów w naszym klimacie.
Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić Michała!

Lipiec 16, 2014, 09:12:31
Odpowiedź #57

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 16, 2014, 09:12:31 »
sandroonia na nas zrobił takie samo wrażenie :-) jego koncepcja oprawy muzycznej i zabaw dokładnie pokrywa się z naszą  :O) a po Twojej opinii jestem już całkiem spokojna, że wszystko będzie tak jak być powinno  :O) gratulacje i życzę dużo szczęścia na nowej drodze  :O)

Lipiec 21, 2015, 19:53:45
Odpowiedź #58

Offline Agatha_T1

• Użytkownicy | wkręceni

• 210
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 21, 2015, 19:53:45 »
Szczerze polecam Dj Jerzmana, głównie za świetnie dobraną muzykę oraz indywidualne podejście. Potrafi dostosować muzykę dla ludzi od 2 do 91 lat  :O) Wszyscy goście świetnie się bawili i do dziś wspominają zabawę. Bardzo profesjonalne podejście do wesela,wszystkie nasze sugestie zostały ujęte:konkursy i muzyka a do tego ten niesamowicie brzmiący głos przez mikrofon  ;o)

Bardzo dziękujemy Ci Michale za poprowadzenie naszego wesela, Familiadę, piwko nad ranem  ;o) Dzięki Tobie nasz wyjątkowy dzień był naprawdę wyjątkowy  :O)

Sierpień 02, 2015, 23:03:10
Odpowiedź #59

Offline Andrzej Siwiński

• Użytkownicy

• **

• 75
    • http://www.andrzejsiwinski.pl
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 02, 2015, 23:03:10 »
Potwierdzam każdą pozytywną opinię o Michale!
Współpraca na linii DJ - fotograf na medal :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
www.andrzejsiwinski.pl
+48 502-240-564