Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Dj Jerzman  (Przeczytany 26360 razy)

Luty 05, 2013, 14:10:33
Odpowiedź #30

Offline edys88

• Użytkownicy

• **

• 52
Dj Jerzman
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 05, 2013, 14:10:33 »
31.08.2013 :)

Luty 05, 2013, 14:28:13
Odpowiedź #31

Offline sandroonia

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 2956
Dj Jerzman
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 05, 2013, 14:28:13 »
Musisz się pochwalić po weselu jak się spisał dj :))

Luty 05, 2013, 16:33:22
Odpowiedź #32

Offline Hubert Marciniak

• Użytkownicy

• **

• 50
    • http://hubertmarciniak.pl
Dj Jerzman
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 05, 2013, 16:33:22 »
Kilka razy spotykałem się z Michałem i szczerze polecam! Nigdy nie miałem problemu z wyborem zdjęć z wesela, bo tak potrafi rozkręcić imprezę. Polecam również ze względu na świetną oprawę, oświetlenie, nagłośnienie, naprawdę wszystko na najwyższym poziomie!
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z galerią: http://hubertmarciniak.pl

Luty 05, 2013, 21:08:16
Odpowiedź #33

Offline limetta

• Użytkownicy | wkręceni

• 209
Dj Jerzman
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 05, 2013, 21:08:16 »
Dziewczyny, uważam że lepiej wybrać nie mogłyśmy  :lol: ;)

Luty 05, 2013, 21:17:51
Odpowiedź #34

Offline KarolinaBale

• Użytkownicy | wkręceni

• 228
Dj Jerzman
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 05, 2013, 21:17:51 »
Ha, sie okaze:) Nie ma co dzielic skory na niedzwiedziu! Ale dam Wam znac, bo chyba pierwsza bede ;)

Czerwiec 07, 2013, 00:18:01
Odpowiedź #35

Offline Dorota St.

• Użytkownicy

• **

• 7
Dj Jerzman
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2013, 00:18:01 »
Moje drogie Panie jestem na świeżo po weselu na którym grał DJ JERZMAN, a mianowicie 01.06.2013r. w Perzycach w Hotelu Wawrzyniak ( za Krotoszynem Wlkp.) I muszę pogratulować wszystkim Młodym Parom które mają DJ JERZMANA w tym roku na swoim weselu. Po prostu rewelacja, muzyka od lat 60's po najnowsze hity i niektóre naprawdę w ciekawych wersjach, pomijając życzenia gości które były regularnie spełniane z dedykacjami ( nie było kawałka którego by JERZMAN nie miał, szacunek !) bardzo duże zaplecze muzyczne i wiedza na ten temat... Poza tym po JERZMANIE widać pełen profesjonalizm i doświadczenie w tym co robi, a także oczywiście prezencja, która jest także bardzo ważna na weselu - JERZMAN ma ją na 120% :) Wesele miało trwać do 4.00, zostało przedłużone do 5.00, następnie do 6.00. Na końcu wesela o 6.00 goście zaśpiewali Dj-owi Sto Lat co się rzadko zdarza :) Dlatego Moje drogie Panie nie macie się czym martwić jeśli macie w tym roku tego człowieka na swoim weselu. Wszystkim tym którzy planują na rok 2014 swoją uroczystość to proponuje czym prędzej pisać do JERZMANA bo wiem,że u niego z terminami nie jest lekko...  Ja osobiście mam wesele w 2015r. i umowę mam już Nim podpisaną :)

Czerwiec 07, 2013, 08:26:22
Odpowiedź #36

Offline sandroonia

• 2956
Dj Jerzman
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 07, 2013, 08:26:22 »
U mnie w przyszłym roku też będzie grał dj Jerzman  :lol:

Czerwiec 07, 2013, 12:08:30
Odpowiedź #37

Offline sandroonia

• 2956
Dj Jerzman
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 07, 2013, 12:08:30 »
Szczerze, zupełnie nie mam pojęcia jak kształują się ceny innych dj.
Poczytałam opinie, przejrzałam filmiki Michała, porozmawiałam z nim i byłam pewna, że musi grać u nas na weselu :) Był jedynym dj z jakim rozmawiałam.

Poza tym uważam, że dobry dj czy zespół na weselu to podstawa.

Czerwiec 07, 2013, 12:24:23
Odpowiedź #38

Offline sandroonia

• 2956
Dj Jerzman
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2013, 12:24:23 »
Hmmm, już jakiś czas temu. chyba coś koło lutego. Czyli rok i cztery miesiące przed ślubem   :P

Czerwiec 11, 2013, 01:29:06
Odpowiedź #39

Offline Dorota St.

• Użytkownicy

• **

• 7
Dj Jerzman
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 11, 2013, 01:29:06 »
Cytat: "Pestka"
sandroonia, też o nim myślałam rozważając wybór dj, tylko cena jak na dj jest chyba dość wysoka  :mysli:

No do najtańszych nie należy, gdyż sama niedawno podpisywałam z Nim umowę, ale jedno jest pewne, że cena jest adekwatna do usługi, a to akurat widziałam ( cała dj-ka, nagłośnienie, oświetlenie, inne gadżety typu bańki itp. ) bawiłam się osobiście na weselu prowadzonym przez JERZMANA. Druga sprawa jest też taka, że JERZMAN zajmuje się graniem zawodowo i to od ponad 10 lat, dlatego podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie i cały czas inwestuje w sprzęt, oświetlenie i inne dodtakowe gadżety... Jednym słowem mówiąc cały czas stawia poprzeczkę wyżej konkurencji. Oczywiście są tansi Dj-e od niego, ale to zależy Kto czego chce i co jest dla kogo ważne. Dla mnie zaoszczędzenie np. 500zł na Dj-u który ma poprpwadzić najważniejszą imprezę w Moim życiu jest śmieszne... Można zaoszczędzić na wielu innych rzeczach organizując wesele, ale akurat muzyka i prowadzący jest fundamentem imprezy... Może nawalić wiele innych rzeczy ale Dj zawsze jest wstanie uratować imprezę - jak jest oczywiście dobry... A JERZMAN jest dobry w 100% no ale niestety nie tani ( chociaż czytałam, że najdroższy nie jest są lepsi pod względem ceny)... Tak więc zawsze Moje drogie Panie mamy wybór... Polecam tak naprawdę spotkać się z JERZMANEM bo spotkanie do niczego nie zobowiązuje ( po spotkaniu podejmujecie decyzję) a naprawdę potrafi On na spotkaniu przedstawić jak będzie wyglądała Wasza uroczystość z Jego strony, a także dużo ciekawych rzeczy proponuje gdzie sama byłam bardzo pozytywnie zaskoczona...

Czerwiec 11, 2013, 08:18:38
Odpowiedź #40

Offline sandroonia

• 2956
Dj Jerzman
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 11, 2013, 08:18:38 »
Na naszym spotkaniu z dj Jerzmanem, Michał po prostu nas zagadał. Mówił tak dużo, że nie miałam czasu na przetworzenie tego  :lol: Dokładnie pkt po pkt, godzina po godzinie przedstawił mi cały plan wesela.

Czerwiec 11, 2013, 13:58:27
Odpowiedź #41

Offline Lusia

• 6486
Dj Jerzman
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2013, 13:58:27 »
Dorota St., nie obraź się, ale Twoje wypowiedzi sugerują, że jesteś tym DJ we własnej osobie ;D (takie moje spostrzeżenie ;P )

Ja mam takie samo odczucie  :figielek:

Czerwiec 11, 2013, 14:57:55
Odpowiedź #42

Offline Dorota St.

• Użytkownicy

• **

• 7
Dj Jerzman
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2013, 14:57:55 »
Dorota St., nie obraź się, ale Twoje wypowiedzi sugerują, że jesteś tym DJ we własnej osobie ;D (takie moje spostrzeżenie ;P)

sandroonia, Chyba faktycznie rozważę jeszcze raz wybór Jerzmana  :)

Powinnam się obrazić :) Tym bardziej, że napisałam że mam z Nim podpisaną umowę - ale nieważne... Zawsze na forach odpowiadam wylewnie jeśli coś mi odpowiada, tak samo była rozmowa o fotografie czy kamerzyście... Po to te fora są...Przykro mi, że tak to zostało odebrane... Dlatego aby nie robić antreklamy Dj-owi nic już więcej nie będę na ten temat pisać, a tym bardziej się tak rozpisywać skoro tak odbieracie te wiadomości.

Czerwiec 11, 2013, 15:51:39
Odpowiedź #43

Offline kenap

• Użytkownicy

• **

• 31
Dj Jerzman
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 11, 2013, 15:51:39 »
Przepraszam, po prostu przytaczasz tak dokładne informacje o DJ, że brzmi to tak jakby on sam pisał o sobie

Myślę że nie masz za co przepraszać. Na 6 postów dwa największe o JERZMANIE. Odczucie mam to samo, reszta postów dla zmyły. Jeśli jest taki dobry to niech nie przesadza bo  PRAWDZIWA SZTUKA KRYTYK SIĘ NIE BOI

Czerwiec 11, 2013, 15:58:37
Odpowiedź #44

Offline Dorota St.

• Użytkownicy

• **

• 7
Dj Jerzman
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 11, 2013, 15:58:37 »
Dorota St., Przepraszam, po prostu przytaczasz tak dokładne informacje o DJ, że brzmi to tak jakby on sam pisał o sobie ;) I na pewno nie zrobisz mu antyreklamy, bo wszędzie czytam o nim tylko pozytywne opinie więc swoją pracą wystawia sobie pozytywną ocenę

Jak byłam z Nim na spotkaniu to sama go o dużo rzeczy wypytywałam, jak dlugo się zajmuje graniem itd. stąd te informację. On jest tak jak już Ktoś wcześniej napisał nie do zagadania, bardzo komunikatywny człowiek, nawet opowiedział Nam jak się wogle zaczęła jego przygoda z Dj-ką. Zresztą napewno każda przyszła Pani Młoda która była z Nim na spotkaniu, pewnie potwierdzi to samo.