Nasz ślub > Forumowe zaproszenia na ślub

ślub doloress

(1/2) > >>

doloress:
Witajcie. Na początku chciałam podziękować za wszystkie cenne rady i te godziny spędzane tu co dnia na czytaniu waszych mądrych słów. Mój czas już się zbliża i chciałam zaprosić wszystkich chętnych na moją uroczystość, która odbędzie się w Kościele Karmelitów Bosych pw św. Józefa (na wzgórzu na przeciwko św. Wojciecha ;-) ). Czas akcji: 4 października (sobota), godzina 16.30. Miło mi będzie Was w tym dniu zobaczyć. Niestety do czasu ślubu muszę zniknąć z forum, bo nie będę miała dostępu do internetu :-( . Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.
                                                                                                         Doloress

angel:
Kochana ale chyba nie żegnasz się na zawsze. Zaglądaj tu do nas.

A my tymczasem trzymamy kciuki żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli.

Alita:
Doloress na pewno wszystko będzie tak jak sobie zaplanowałaś! Nie martw się, pozałatwiaj co trzeba, baw się szampańsko i wracaj na forum jak najszybciej żeby nam wszystko w szczegółach opowiedzieć!

Anonymous:
doloress, jeśli uda mi się znalezc w Kenii jakiegoś czarownika, to na bank będziesz miała cudną pogodę :-D
BIZI o pogodę już nie musi się martwic, jutro ma byc bardzo słonecznie :-D

doloress:
Monia szukaj w Kenii tylko dobrego, zeby mi jakiegoś huraganu zamiast słoneczka nie spuścił :-P . Dzięki dziewczynki za zyczenia. Jasne, ze wrócę do was, ale dopiero po 12 bo tak wrócę z urlopu, chyba, ze gdzieś neta dopadnę :mrgreen: .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej