Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Z poprawinami czy bez???  (Przeczytany 33822 razy)

Październik 25, 2015, 16:41:25
Odpowiedź #135

Offline Pinsleepe87

• Użytkownicy

• **

• 15
Odp: Z poprawinami czy bez???
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 25, 2015, 16:41:25 »
Myrtille moja kuzynka wlasnie tak miala, takie fajne zrelaksowane sniadanie. Pogadala sobie ze wszystkimi, goscie wyjechali zadowoleni okolo poludnia, kuzynka z mezem mieli pozne popoludnie i wieczor dla siebie. Wszyscy sie nacieszyli swoim towarzystwem, i nikt sie nie wynudzil. Musze przyznac ze czasami na niektorych poprawinach to ja siedze i juz rozmyslam o poniedzialku i mam ochote jechac do domu.

Dlatego ja tez ide z opcja sniadania. A u mnie nie tylko wiekszosc spoza Poznania, wiekszosc jest spoza Polski ;)

Listopad 13, 2015, 14:25:40
Odpowiedź #136

Offline Arya

• Użytkownicy | rozmowni

• 319
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 13, 2015, 14:25:40 »
mamanaetacie, oczywiście zdajesz sobie sprawę, że ludzie nie są ślepi i takimi bezczelnymi reklamami bardziej zniechęcisz do swojej firmy, niż zachęcisz? yyyy

A w temacie poprawin - my nie robimy. Część gości nad ranem wróci autokarem do Poznania, część będzie nocować i zje śniadanie, niektórzy przyjadą własnym autem... Robi się misz-masz, w dodatku Wąsowo w maju jest popularnym miejscem przyjęć komunijnych, a co mi po poprawinach z gromadkami obcych ludzi za ścianą? ;)

Luty 01, 2016, 21:42:58
Odpowiedź #137

Offline Kamila88

• Użytkownicy

• **

• 86
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 01, 2016, 21:42:58 »
My po długich dyskusjach zdecydowaliśmy się na poprawiny, ale nie w hotelu bo tam już będzie kolejne wesele :)

Nasze wesele będzie w piątek więc na sobotę wynajmujemy sale ok. 5 km od naszego miejsca zamieszkania. W cenie najmu jest przygotowanie sali, nakrycie stołów, cała zastawa i sprzątanie. Na miejscu jest zaplecze kuchenne. Także po zabawie zabieramy co nasze i wychodzimy :) Jedzenie i alkohol zostają z wesela + być może domówimy wcześniej w firmie cateringowej jakieś niewielkie ilości. Także całe poprawiny wyniosą Nas ok. 1 tys.

Na poprawinach mają być sami młodzi, pewnie jakieś 20-25 osób. Zaczniemy ok. 16 i aż nam sił starczy :) Poprawiny to taka możliwość aby Para Młoda w końcu mogła się wyszaleć bez nerwów i spiny :)

Marzec 18, 2016, 13:32:22
Odpowiedź #138

Offline Slubiweselle_pl

• Użytkownicy

• **

• 90
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 18, 2016, 13:32:22 »
Poprawiny są bardzo męczące nie tylko dl młodych,ale i również dla gości,musimy więc ten fakt na uwadze. Tera z tego co słyszę coraz częściej rezygnujemy z poprawin na rzecz większego wesela 1 dniowego.
www.slubiweselle.pl - Twój portal.