Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Eventspromusic - Tani DJ / wodzirej na wesela  (Przeczytany 112 razy)

Maj 03, 2017, 21:48:38
Przeczytany 112 razy

Offline Qubic

• Nowy użytkownik

• *

• 1
    • Dj na wesele Poznań
Eventspromusic - Tani DJ / wodzirej na wesela
« dnia: Maj 03, 2017, 21:48:38 »
Od ponad 20 lat zajmuję się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych, urodzinowych, klubowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich i ten czas pozwolił mi poznać ludzi na tyle, aby wiedzieć jak poprowadzić przyjęcie w taki sposób, by każdy dobrze się bawił. Moja praca sprawia mi wiele przyjemności, ale jeszcze więcej możliwość obserwowania pełnego parkietu zadowolonych i roztańczonych gości. Jeśli planujesz organizację przyjęcia weselnego, urodzinowego, jubileuszowego, a nawet niewielkiego eventu, jako Dj – wodzirej – konferansjer gwarantuje, że zorganizuje przyjęcie o jakim marzysz Ty i Twoi goście! Wybierając oprawę muzyczną na imprezy moich klientów, staram się dobierać muzykę różnorodnie, tak by dotrzeć do gustu każdego z uczestników Twojego przyjęcia, dlatego gwarantuję, że żaden z nich nie pomyśli nawet o spędzeniu tego czasu przy stole.
Mam świadomość tego, jak ważna dla organizatora przyjęcia urodzinowego, wesela czy imprezy rodzinnej jest jej oprawa, dlatego nie tylko zajmę się tematem muzyki, ale również nagłośnienia i naświetlenia, bo to właśnie te efekty podkręcają każdą imprezę!
Czym więc wyróżniają się moje imprezy spośród setek innych? Przede wszystkim podchodzę do tematu z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie, ale jednocześnie wiem jak wygląda dobra zabawa i potrafię ją zapewnić. Tak więc jeśli szukasz dj na wesele, dj na wieczór panieński lub kawalerski lub dj na urodziny, napisz lub zadzwoń – odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wątpliwości. Działam na terenie Wielkopolski , a szczególnie Poznania, gdzie chętnie spotkam się z Tobą, by omówić wszystkie kwestie związane z organizacją imprezy, ale spokojna głowa! Jeśli mieszkasz poza terenem wielkopolski a marzysz o szalonej imprezie rodem z amerykańskich filmów – daj znać. Specjalnie na tą okazję dotrę do każdego zakątka polski.

Strona www: www.eventspromusic
E-mail: djcuebik@gmail.com
Telefon: 603 257 180
Facebook: https://www.facebook.com/eventspromusic/

Eventspromusic | Regon: 364116025
Strona www: http://www.eventspromusic.pl
Telefon: 603 257 180
Adres e-mail: djcuebik@gmail.com