Nasz ślub > Forumowe zaproszenia na ślub

ślubik goganki ;)

(1/22) > >>

gogana:
Szalone forumowiczki (szanowni forumowie ;-) ), zapraszam was serdecznie na moj slub ktory odbedzie sie (i tu bez zadnych niespodzianek) 8 sierpnia, CZYLI JUZ W TEN PIĄTEK!!! godzina 16, kościół pw. NMP Maki Kościoła na Świerczewie  :-D

Jejku, juz siedze jak na szpilkach. W pracy tylko do środy jestem ,wiec juz tym bardziej :)
Wszystko juz zapiete na przedostatni guzik, jeszcze nie mamy wodki i napoi, bo wciaz szukamy jakichs promocji ;)
jeszcze owoce i kwiaty dla rodziców...

Już za niedługo, już za momencik...
Lekki stresik, ale to chyba naturalme :)))

<radocha>

Milka:
Gogana, serdeczne grtulacje!!!!!!! I nie stresuj się za dużo  :mrgreen: Wszystko bedzie pięknie  :mrgreen:

mucia:
goganko, ja bym chętnie przyszła tylko nie bardzo wiem, gdzie ten kościół jest  :oops:  :oops:  :oops: i czym tam dojechać, bo samochodu nie posiadam... :-/
No i pod warunkiem, że uda mi się z pracy wyrwać...  ;-)  [co na 80% mi się uda  8-) ]

gogana:
na naszej stronce slubnej popatrz, tam jest zakladka o slubie i dojezdzie do kosciola  :-)

zapraszam, zapraszam! kto jeszcze chetny?  :mrgreen:

MaŁa:
no to goganka mnie wyprzedziła... :D
ja w pracy jeszcze tylko jutro.... a potem wolne i mysle, ze to wtedy stresik mi się udzieli mega wielki....

ja mam godzinke wcześniej więc również zapraszam na 08.08.2008 św, wojciech na 15, a potem do goganki :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej