Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Miłość jest słodka P&S 28 maja  (Przeczytany 1797 razy)

Czerwiec 01, 2016, 21:44:42
Przeczytany 1797 razy

Offline Emfanka

• Użytkownicy | wkręceni

• 276
Miłość jest słodka P&S 28 maja
« dnia: Czerwiec 01, 2016, 21:44:42 »
Nasza relacja lekko przydługa :)

Czwartek od rana był szalony (nibywolne;) Od rana na mszę a potem do księdza. Potem szybkie śniadanie u Siostry Staszka, powrót
do domu, lekkie porządki i do Mamy z życzeniami. Jeszcze odebrać część dekoracji od znajomych, ustalić plan na piątek a potem do drugiej Mamy i się nagle zrobił wieczór.

Piątek - o 6.00 rano już byliśmy na Franowie odebrać owoce, kupić ostatnie kwiaty (dla Rodziców) i jakieś drobiazgi.

Następnie Ja na paznokcie, zakupy na poprawiny i z powrotem do mieszkania. W międzyczasie Staszek szedł do fryzjera. Koło
15.00 przyjechali znajomi i zaczęliśmy pakować napoje/owoce/dekoracje by wszystko zawieźć do Środy. 3 obładowane auta. W środzie
szybko rozłożyliśmy wszystko i przećwiczyliśmy jeszcze taniec na sali.Wracając chcieliśmy jeszcze spowiedź zaliczyć,ale było
już za późno.

No i sobota. Obudziłam się o 5 patrzę za okno a tam deszcz... Byłam załamana, ale starałam się zasnąć dalej. Na 8 poszliśmy
do spowiedzi. ufff ale się upociłam. wróciliśmy i po chwili już szłam do Noire na fryzurę i makijaż.Miałam szczęście bo makijaż przesunął
mi się z 7.30 na 9.30 :D Staszek pojechał po kwiaty i do domu rodzinnego się przyszykować.

Tata odebrał mnie od Noire i zawiózł do domu. Po chwili przyjechały Mama i Siostra, oraz kierowca. Tata poszedł udekorować
samochód. O 13.00 przyjechał fotgraf i zaczęły się zdjęcia. Marek jest mistrzem, moje nerwy uciekły :)

Przed 14.00 przyjechał Staszek. Miałam miękkie nogi jak czekałam aż wjedzie. Jak go zobaczyłam byłam przeszczęśliwa.
Niesamowite uczucie.

Przeszliśmy do błogosławieństwa - i tu już zaczęły się pierwsze łzy. Po błogosławieństwie, daliśmy Rodzicom prezenty -
bransoletki dla Mam i spinki dla Taty, starałam się sklecić coś sensownego, ale mi nie wyszło ;) Jak się trochę uspokoiliśmy
pojechaliśmy do kościoła. W międzyczasie padał lekki deszczyk, ale mega przyjemny.

Poszliśmy do zakrystii i czekaliśmy na proboszcza. Podpisaliśmy dokumenty i już zaraz miało się wszystko zacząć. Przeszliśmy na przód
kościoła i Staszek ze świadkami poszedł do przodu, Ja z Tatą czekałam przed kościołem na rozpoczęcie marszu. Gdy rozbrzmiały
pierwsze takty nie mogłam uwierzyć, szłam z Tatą i nie mogłam powstrzymać się od pociągania nosem :D Msza była cudowna, a
kazanie nieprzesadzone. Jak podeszliśmy aby złożyć przysięgę,byłam niby-spokojna, jednak jak zobaczyłam wilgotne oczy Staszka
to był koniec.Panowałam nad głosem do pewnego momentu. Pod koniec przysięgi już mi łzy leciały. Przyjaciółki się śmiały, że
jakbym miała jeszcze jedno zdanie powiedzieć byłoby ciężko.

Jak wyszliśmy z kościoła wystrzeliły płatki, posypał się ryż i groszaki (których przybywało coraz więcej) dzięki pomocu dzieci
i młodzieży  udało nam się z nimi uporać, i zawiadomieni goście składali nam życzenia.

Następnie pojechaliśmy do środy :)

I tu zaczęła się zabawa, najpierw przywitanie chlebem solą i kolejne wybuchy płatków, Staszek przeniósł mnie przez próg sali
DJ zaintonował Sto lat, stłukliśmy kieliszki i zaczęła się zabawa. Po obiedzie Tata zaczął przemowę, po której znów poleciało
mi kilka łez (Ja naprawdę płaczliwa byłam) i przeszliśmy do pierwszego tańca :D, ktt=óry o dziwo wyszedł całkiem nieźle.Jak Staszek mnie
podniósł wystrzeliły kolejne tuby z płatkami (Mama naprawę poszalała z zakupem), w sumie dobrze, że mnie Staszek nie upuścił ;)

DJ rozkręcił imprezę na całego 4 Fun Dj - POLECAMY - nasi goście na początku chyba się trochę bali -wesele w środzie z DJ'em?
Część myślała, że to będzie wiejskie disco, a tu niespodzianka. Zabawy, które sprawiały, że najbardziej zatwardziali stolikowcy
skakali po parkiecie, idealne wyczucie muzyki, oczepiny, które sprawiły, że każdy podniósł się z krzesła. I piękna oprawa światłem

O 22 wjechał tort, zamiast rac kupiliśmy zimne ognie w kształcie serc-super efekt dodatkowo każdy z gości dostał długie zimne
ognie - efekt był magiczny - nie mogę się doczekać zdjęć. Cukiernia Karpicko - pyszny i piękny tort. Idealny po prostu.

Po oczepinach zabawa do 4.Odprowadziliśmy gości do pokoi/samochodów i poszliśmy spać.

O 10.00 obudziła nas obsługa przywożąc śniadanie do pokoju :)

Czerwiec 02, 2016, 15:44:02
Odpowiedź #1

Offline madalena001

• Użytkownicy | rozmowni

• 301
Odp: Miłość jest słodka P&S 28 maja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2016, 15:44:02 »
Gratuluję!  Mam nadzieje, ze jesteś zadowolona z wyboru Almarco tak samo jak ja.;)

Czerwiec 02, 2016, 17:13:13
Odpowiedź #2

Offline Malwina

• Użytkownicy | rozmowni

• 332
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2016, 17:13:13 »
Gdzie tam przydługa ja bym mogła czytać i czytać te wasze relacje:) Gratulacje :kwiatek:

Czerwiec 02, 2016, 17:32:50
Odpowiedź #3

Offline natka_malina

• Użytkownicy

• **

• 35
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2016, 17:32:50 »
Super relacja;) coraz bardziej nie moge sie doczekac naszego ślubu :D
Razem od 12.12.2010 r.
Zaręczeni od 27.09.2014 r.
Nasz Ślub 26.08.2016 r.

Czerwiec 02, 2016, 17:42:05
Odpowiedź #4

Offline czikiera

• Użytkownicy | wkręceni

• 261
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2016, 17:42:05 »
Pieknie Wam to wyszlo! Tak brzmi, że ach! :))) wszystkiego najlepszego i gratulacje

Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

Czerwiec 03, 2016, 16:42:57
Odpowiedź #5

Offline asiunia98

• Użytkownicy | wkręceni

• 244
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2016, 16:42:57 »
Gratulacje :) super relacja :)

Czerwiec 03, 2016, 17:02:32
Odpowiedź #6

Offline manka123

• Użytkownicy | wkręceni

• 273
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2016, 17:02:32 »
Gratulacje!

Czerwiec 03, 2016, 17:30:01
Odpowiedź #7

Offline Asia

• Użytkownicy | wkręceni

• 148
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2016, 17:30:01 »
Wszystkiego dobrego dla Was!  :kwiatek:

Czerwiec 06, 2016, 23:28:54
Odpowiedź #8

Offline aga92

• Użytkownicy | wkręceni

• 103
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2016, 23:28:54 »
Gratulacje i duuuużo miłości na resztę wspólnego życia :)

Czerwiec 29, 2016, 16:33:18
Odpowiedź #9

Offline lanceru

• Użytkownicy

• **

• 6
    • http://www.hksprojekt.com.pl/transport-wewnetrzny.html
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2016, 16:33:18 »
Super, gratuluję :) Dobry DJ to jednak podstawa udanego wesela :)
home and tattoo: wandtattoos

Lipiec 04, 2016, 14:39:56
Odpowiedź #10

Offline tandem

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 1279
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 04, 2016, 14:39:56 »
Gratulacje! dużo radości poślubnej!
Razem przez życie :)

Lipiec 07, 2016, 08:20:37
Odpowiedź #11

Offline Emfanka

• Użytkownicy | wkręceni

• 276
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:20:37 »
Dziękujemy wszystkim :) To był naprawdę cudny dzień :)