Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: sala na wesele o tematyce związanej z górami  (Przeczytany 994 razy)

Maj 30, 2016, 22:10:04
Przeczytany 994 razy

Offline joanka

• Nowy użytkownik

• *

• 2
sala na wesele o tematyce związanej z górami
« dnia: Maj 30, 2016, 22:10:04 »
Witajcie, jestem tu od paru dni, zaczynam przygotowania do ślubu. Obecnie jestem w trakcie poszukiwania sali. Byłoby super, gdybyśmy znaleźli jakąś salę nawiązującą do tematyki górskiej (szeroko rozumianej, mogą tam wisieć zdjęcia z gór, sala może przypominać np. schronisko itp.). Ogólnie coś co kojarzy się z tym tematem, bo bardzo lubimy wypady w góry. Czy w ogóle coś takiego można znaleźć w okolicach Poznania? Póki co znaleźliśmy Górski Grill-Bar, ale to jest w Kotlinie niedaleko Jarocina, wiec niestety spory kawał drogi, myślimy o czymś bliżej.

Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź i zainteresowanie.

Pozdrawiam

Sierpień 23, 2016, 23:56:09
Odpowiedź #1

Offline joanka

• Nowy użytkownik

• *

• 2
Odp: sala na wesele o tematyce związanej z górami
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2016, 23:56:09 »
Hmm... A co sądzicie o Podkowie Leśnej w Krajkowie. Ktoś był tam może na weselu? Jakie wrażenia? Albo Pensjonat nad Stawem Drwesa. Myślicie że zmieści się tam 100 osób i będzie można swobodnie tańczyć?

Listopad 01, 2016, 22:29:43
Odpowiedź #2

Offline Pogotowie Ślubne

• Nowy użytkownik

• *

• 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2016, 22:29:43 »
Podkowa Leśna wydaje się magicznym miejscem, sale drewniane sama osobiście kiedyś miała plany zrobić tam swoje wesele w scenerii zimowej z saniami i końmi ale jak na razie mój ślub się odłożył a że jest to moją pasją to pomagam innym w organizacji innym :)

Styczeń 04, 2017, 11:13:59
Odpowiedź #3

Offline Arya

• Użytkownicy | rozmowni

• 319
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2017, 11:13:59 »
Hmm... A co sądzicie o Podkowie Leśnej w Krajkowie. Ktoś był tam może na weselu? Jakie wrażenia? Albo Pensjonat nad Stawem Drwesa. Myślicie że zmieści się tam 100 osób i będzie można swobodnie tańczyć?
Niestety odpowiadam po czasie... Byłam na weselu w Podkowie Leśnej. Styl sali trochę nie mój, ale to przecież kwestia gustu. Poza tym wesele było w grudniu, więc taka sala nawet fajnie pasowała do zimy. Byliśmy w tej mniejszej. Jedzenie przepyszne! Z tego co wiem, koleżanka biorąca wtedy ślub nie miała żadnych zastrzeżeń :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2017, 11:15:56 wysłana przez Arya »