Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: szukam jednej osoby do makijażu i fryzury ślubnej z dojazdem  (Przeczytany 1204 razy)

Listopad 23, 2015, 17:36:45
Przeczytany 1204 razy

Offline Likejna

• Użytkownicy

• **

• 5
szukam jednej osoby do makijażu i fryzury ślubnej z dojazdem
« dnia: Listopad 23, 2015, 17:36:45 »
Witam, 1 października 2016 roku biorę ślub. Mieszkam na Śląsku, ale wesele odbędzie się w Wielkopolsce, dlatego szukam tutaj doświadczonej osoby, która wykona mi makijaż oraz zrobi fryzurę. Proszę o propozycje tylko sprawdzonych osób, które dojeżdżają do klientki. Na próbny makijaż i fryzurę mogę dojechać do Poznania, natomiast w dniu ślubu potrzebuję dojazdu do Baranowa pod Poznaniem. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

Listopad 24, 2015, 12:13:58
Odpowiedź #1

Offline Annemi0305

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 721
Odp: szukam jednej osoby do makijażu i fryzury ślubnej z dojazdem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2015, 12:13:58 »
Szczerze polecam Panią Marte Ohde-Kaczyńską :) rewelacyjna osoba i przyjeżdza do domu w dniu ślubu co jest mega wygodne, u mnie w dniu slubu malowała i czesała moją mamą, teściową, malowała szwagierkę no u mnie makijaż i fryzura. Pozdrawiam
Kontakt do Pani Marty : http://www.studiodax.pl/kontakt.php

Listopad 24, 2015, 15:14:29
Odpowiedź #2

Offline iluś

• Użytkownicy | wkręceni

• 116
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2015, 15:14:29 »
Witaj, Ja ze swojej strony polecić mogę Panią Magdę Majer (tu masz na nią namiar https://www.facebook.com/majerm.eu/?fref=photo).. Też nie znałam nikogo takiego więc w ubiegłym roku trochę poszperałam w internecie i jej zaufałam, czego nie żałuję.. Przesympatyczna kobieta, która sprawiła, że wyglądałam jak milion dolarów  :lol:

Listopad 24, 2015, 16:19:59
Odpowiedź #3

Offline Szyszka

• Użytkownicy

• **

• 10
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2015, 16:19:59 »
Ja również polecam Panią Martę Ohde-Kaczyńską :) mój ślub był co prawda 3 lata temu, ale widzę, że Pani Marta nadal nie zawodzi Panien Młodych :)

Listopad 25, 2015, 13:52:40
Odpowiedź #4

Offline Likejna

• Użytkownicy

• **

• 5
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2015, 13:52:40 »
Napisałam na razie do Pani Marty, zobaczymy co odpisze :)
Iluś wow po zdjęciach też bardzo mi sie podoba, więc również napiszę a co mi szkodzi :). Co do Pani Marty to jedyne czego sie boję, to to że maluje bardzo delikatnie, a ja jednak będę chciała mieć podkreślone oczy. Dzięki wielkie za odpowiedź jesteście kochane :)

Grudzień 01, 2015, 13:07:30
Odpowiedź #5

Offline Annemi0305

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 721
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2015, 13:07:30 »
To jak będziesz umalowana zależy tylko od Ciebie. Mnie Pani Marta pytała czy chcę być umalowana delikatnie czy mocniej, powiedziałam zaszalejmy i miałam megaśnie oczy zrobione, po to też masz makijaż i fryzurę próbną żeby kombinować.