Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Suknia ślubna rozm. 34/36 1000 zł kształt A  (Przeczytany 531 razy)

Listopad 22, 2015, 15:57:33
Przeczytany 531 razy

Offline martaaaa

• Nowy użytkownik

• *

• 2
Suknia ślubna rozm. 34/36 1000 zł kształt A
« dnia: Listopad 22, 2015, 15:57:33 »

Mam do sprzedania suknię ślubną kupioną w salonie Agnes w tym roku. Suknia jest w kształcie litery A, uszyta jest z delikatnego, przepięknego materiału w kolorze ivory. Jest bardzo prosta, jedyne jej zdobienie to śliczne kryształki doszyte w pasie, dzięki którym wcięcie w tali jest doskonale podkreślone. Suknia jest bardzo lekka i wygodna, nie miałam ochoty jej ściągać. Była bardzo dobrze dopasowana, nie zsuwała się, czułam się w niej komfortowo, a nie zawsze tak jest w gorsetach. Będzie pasowała na drobne dziewczyny, które noszą rozmiar 34 lub 36 (ja mam czasem 34, czasem 36…), mój wzrost to 163 cm + ok. 8 cm obcas. Podaję orientacyjne wymiary sukni: biust 79 cm, pas 74 cm, biodra 88 cm. Dzięki prostocie sukni można zaszaleć z dodatkami lub wybrać klasyczny, bardzo elegancki styl. Do sukni dołączam gratis szal uszyty z tego samego materiału, co suknia. Opcjonalnie, mam również do sprzedania biżuterię (naszyjnik + kolczyki) wyglądające tak samo jak koraliki. Polecam. Prostota zawsze w modzie! :)

Cena sukni: 1000 zł
Kontakt: 501-612-657 lub 1marta.smolinska@gmail.com