Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Powitanie i pytania o wesele w okolicach Opalenicy, N. Tomyśla, Grodziska, P-nia  (Przeczytany 759 razy)

Wrzesień 16, 2015, 17:55:37
Przeczytany 759 razy

Offline czikiera

• Użytkownicy | wkręceni

• 261
Witajcie, planujemy ślub na przyszły rok - jeszcze bez konkretnej daty, bo w sobotę zaczynamy objazd sal. Może macie jakieś spostrzeżenia o poniższych albo propozycje co do innych? Wesele wstępnie planowane na ok. 120 osób (ale możliwe, że zejdziemy nawet do 100 - kwestia dzieci i dalszych znajomych).

Jedziemy do:
- Dakowskiego Dworu - tu trochę się obawiam, że mało jest miejsca, mimo że piszą, że organizują wesela do 110 osób,
-Pensjonatu Nad Stawem w Drwęsie - jw.,
- Motelu XXI Hotel Leobus w Grodzisku Wlkp.,
- Restauracji i Hotelu Hi-Fi w Paproci k. Nowego Tomyśla.

Macie jakieś spostrzeżenia odnośnie tych miejsc? Odnośnie Dakowskiego Dworu wątek czytałam, Pensjonat nad Stawem też się przewinął gdzieś, o pozostałych 2 nic nie znalazłam. A może polecacie coś innego? Interesują nas okolice Opalenicy, Grodziska Wlk., Nowego Tomyśla (raczej nie dalej na zachód) czy Poznania, ale raczej na zachód od Poznania..  Wolelibyśmy miejsce bardziej klimatyczne ale przy tej ilości osób może pozostać tylko hotel, zdaję sobie sprawę.

Wszelkie rady będą ogromnie cenne!!
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie forumkowe Panny Młode 2016 i wszystkie pozostałe użytkowniczki!

Hania

Wrzesień 17, 2015, 09:05:21
Odpowiedź #1

Offline fotobern

• Global Moderator

• 1008
    • http://www.marcinmelanowicz.com
Restauracja Prowincja w Plastowie byłem tam kilkakrotnie, przepyszne jedzenie wielka sala i dwie mniejsze i bardzo sprawna obsługa. Brak strony internetowej;)

Wrzesień 17, 2015, 09:54:40
Odpowiedź #2

Offline czikiera

• Użytkownicy | wkręceni

• 261
Dziękuję, na pewno się skontaktuję :) Nie słyszałam dotąd o tym miejscu :)

Wrzesień 22, 2015, 20:02:20
Odpowiedź #3

Offline czikiera

• Użytkownicy | wkręceni

• 261
Plastowo to nie to... szukam dalej... ktoś, coś? :)