Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Drugi Fotograf / Chęć nauki / Poznań  (Przeczytany 751 razy)

Maj 25, 2015, 12:18:53
Przeczytany 751 razy

Offline paulinaszypula

• Nowy użytkownik

• *

• 2
Drugi Fotograf / Chęć nauki / Poznań
« dnia: Maj 25, 2015, 12:18:53 »
Witam serdecznie wszystkich,,

Mam nietypową prośbę do wszystkich fotografów. Od razu na początku chciałabym podkreślić, że nie oczekuję żadnych pieniędzy, bo to ja chciałabym się czegoś nauczyć. Chciałabym zobaczyć jak wygląda cała ceremonia. Robiłam raz jako niedoświadczony fotograf zdjęcia ślubne, bez ceremonii weselnej, więc mam 1% doświadczenia, wciąż za mało, by jednak na tym zarabiać. Nigdy nie byłam na weselu, więc nie wiem jak to wygląda.  Chciałabym się zająć czymś już naprawdę konkretnym. Uwieczniać najpiękniejsze wspomnienia młodej pary w kadrze. Na zawsze. Dlatego powtarzam, że nie chcę brać za to pieniędzy. Chcę się tylko czegoś nauczyć.

Posiadam sprzęt, Canon 600D, lampę zewnętrzną YonGnuo 600 oraz dwa obiektywy (fakt, że bez szerokiego kąta, 50mm, ale w tym momencie mnie nie stać na coś lepszego). Więc do każdego dobrodusznego fotografa, z powołania, z pasją, który chciałby przekazać trochę swojej wiedzy komuś kto chciałby się czegoś nauczyć - proszę o wiadomość.

Terminy - obojętne, jestem cały czas dyspozycyjna!

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość,
Paulina
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2015, 12:44:09 wysłana przez paulinaszypula »

Maj 25, 2015, 13:06:39
Odpowiedź #1

Offline karm86

• Użytkownicy | rozmowni

• 494
Odp: Drugi Fotograf / Chęć nauki / Poznań
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2015, 13:06:39 »
Paulina spróbuj zwrócić się może do par młodych, może jest ktoś kto dałby Ci szansę spróbowania się w zawodzie... lub chociaż udziału w sesji plenerowej/przedślubnej
 :mysli:

Maj 25, 2015, 13:30:39
Odpowiedź #2

Offline paulinaszypula

• Nowy użytkownik

• *

• 2
Odp: Drugi Fotograf / Chęć nauki / Poznań
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2015, 13:30:39 »
Paulina spróbuj zwrócić się może do par młodych, może jest ktoś kto dałby Ci szansę spróbowania się w zawodzie... lub chociaż udziału w sesji plenerowej/przedślubnej
 :mysli:

Dzięki :-)
Właśnie już mam zdjęcia z jednej sesji ślubnej, plenerowej / kościelnej, więc jednak nie jestem aż taka zielona :-) Tylko chciałabym podpatrzeć pracę profesjonalisty. Tak jak na zachodzie robią - second shooting. Dzięki temu amator może coś nowego zyskać, wiele bym dała by znalazł się taki fotograf z dobrego serca ;-)