Wyszukiwanie zaawansowane

Autor Wątek: Hotel 3 - Swarzędz  (Przeczytany 2333 razy)

Luty 06, 2015, 11:38:36
Przeczytany 2333 razy

Offline Wampierz

• Użytkownicy

• **

• 10
Hotel 3 - Swarzędz
« dnia: Luty 06, 2015, 11:38:36 »
Hej.
Mam do Was pytanie - planujemy ślub w październiku. Znaleźliśmy salę która odpowiada nam pod względem lokalizacji, ceny i ma wolny termin w dniu kiedy chcemy brać ślub.
Sala znajduje się w Hotel 3 w Swarzędzu.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii o weselach tam organizowanych.
Czyktoś z was był tam na weselu lub organizował swoje i mógłby podzielić się ze mną opiniami?

Luty 06, 2015, 14:09:10
Odpowiedź #1

Offline kate87pl

• Uzytkownicy | uzależnieni

• 557
Odp: Hotel 3 - Swarzędz
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2015, 14:09:10 »
Nigdy nie byłam tam na weselu, ale pod koniec lutego wybieram się do tego lokalu na imprezę urodzinową, więc wtedy mogę się wypowiedzieć. Zawsze to da jakiś pogląd jak może wyglądać obsługa wesela.
Znamy się od:        16.07.2001
Razem od:             21.08.2002
Zaręczeni od:         26.08.2012
Ślub odbył się:       16.08.2014

Luty 06, 2015, 16:36:16
Odpowiedź #2

Offline Wampierz

• Użytkownicy

• **

• 10
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2015, 16:36:16 »
Bedę wdzięczna :)
MY w przyszłym tygodniu jedziemy porozmawiać z menadżerką i obejrzeć an żywo, ale wiadomo, że z opowieści i prezentacji osoby organizujacej to wszystko będzie wygladało wspaniale i cudownie.

Luty 06, 2015, 23:33:13
Odpowiedź #3

Offline kate87pl

• 557
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2015, 23:33:13 »
Moi rodzice i ich znajomi regularnie robią tam mniejsze imprezy (urodziny, lecia, itp) i nikt nie narzekał do tej pory.
Sam fakt, że tam wracają musi dobrze świadczyć o tym miejscu :)
Ja tam będę pierwszy raz, więc na początku marca wszystko napiszę :)

Luty 11, 2015, 13:01:07
Odpowiedź #4

Offline Wampierz

• Użytkownicy

• **

• 10
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2015, 13:01:07 »
Podobno organizują wesela od wielu lat, jednak nigdzie nigdy nie widziałam żadnej opinii na ich temat, stąd mój dylemat.

Marzec 11, 2015, 02:01:07
Odpowiedź #5

Offline kate87pl

• 557
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2015, 02:01:07 »
Tak jak obiecałam przedstawię swoją opinię o tym lokalu po imprezie urodzinowej mojej mamy.
Będzie trochę czytania ;)

Zacznę od tego, że kilka dni przed imprezą poszłam do restauracji z moim tatą dogadać ostatnie kwestie z menedżerką.
Byłam tam w poniedziałek 23.01.2015 wieczorem i zaraz za nami przyszła para, która chciała zapytać o menu weselne (to byliście wy?).

Moje pierwsze wrażenie jeśli chodzi o wygląd budynku nie zachwyciło mnie, tzn pod kątem organizacji wesela nie wiem czy zdecydowałabym się na ten lokal z jednej przyczyny (pomijając walory estetyczne, bo każdy ma swój gust) - nie zauważyłam miejsca, w którym goście mogliby wyjść na świeże powietrze, usiąść na ławce czy coś, bo zaraz przy wejściu do lokalu jest parking. Może z drugiej strony budynku jest takie miejsce..? Nie wiem, nie widziałam, bo było już ciemno. Gdybym organizowała tylko krótkie przyjęcie weselne to nie skreśliłabym restauracji z tego powodu.
Muszę zaznaczyć, że w jednym budynku znajduje się hotel i restauracja. Do sali restauracyjnej jest osobne wejście i to jest duży plus (z hotelu na pierwszym piętrze też można wejść na salę). Widziałam, że na dole są drzwi do szatni, jest tam też kanapa (można odpocząć sobie od głośnej muzyki), korytarz i schody prowadzące na piętro do sali są ładne, jest czysto. Obiekt nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, nie widziałam alternatywnego wejścia na piętro.
Niestety czar prysnął kiedy zobaczyłam samą salę.. Podobno ostatnio ją odświeżyli i moim zdaniem niestety na minus... Z poprzednich imprez widziałam na zdjęciach i filmikach, że ściany były w takim jednolitym, brzoskwiniowym kolorze (w podobnym stylu jak na korytarzu), a teraz jest tam jakaś dziwna tapeta z wzorkiem, miałam wrażenie jakby właśnie ściany czekały na zmianę kolorystyki, a nie było świeżo po remoncie ;) W nowej odsłonie wydaje mi się, że np. dekoracje jak te bańki wiszące nad stołem kompletnie nie pasują do nowych ścian, a już nie chcę wspominać o serwetkach w kropki... W moim odczuciu w poprzednim kolorze na ścianach było większe pole do manewru z doborem dekoracji.

Przyszliśmy na salę, chwilę po nas przyszła para i wszyscy czekaliśmy na menedżerkę. Nie spodobało mi się to, że mimo iż przyszłam z tatą wcześniej to zostaliśmy obsłużeni jako drudzy w kolejności. Kobieta nie wywarła na mnie dobrego wrażenia, jakaś taka polatana była i zachowywała się moim zdaniem prostacko, jakby traktowała nas jak kumpli. Mało tego na wieść, że na urodziny przyjdzie mniej osób (18) niż planowano (22?) powiedziała niby w żartach niby ze zdziwieniem, że "a co tak mało osób? to z czego ja zapłacę (kelnerce) Kasi? Łe jeny, to impreza pewnie skończy się przed 23".... Myślałam, że szczęka mi opadnie, jak można takie rzeczy mówić klientowi prosto w twarz i to jeszcze w taki sposób?

Teraz może o samej imprezie. Jedzenia było wystarczająco, było dobre, ale przeciętne (takie domowe), nie było się nad czym zachwycać. Były 2 kelnerki, na początku było w porządku i latały odpowiednio szybko, niestety później było coraz gorzej (np. czekaliśmy długo na kawę/herbatę). Mało tego, jakoś przed końcem przyjęcia z kuchni było słychać jak ktoś walił tłuczkiem w mięso, ekipa z kuchni szykowała już jedzenie na następny dzień, jak się dowiedzieliśmy w niedzielę też miała się odbyć jakaś kolejna impreza okolicznościowa.. Co do samego pomieszczenia, to jest wydzielone miejsce do siedzenia i do tańczenia, krzesła przy stole mieliśmy ciasno ustawione. Jest kącik na wiejski stół. Toaleta znajduje się na tym samym poziomie co sala, pamiętam, że była czysta choć też chyba przydałby się jej mały update.

Moi rodzice zgodnie stwierdzili, że lokal się popsuł, bo do tej pory wszystkie zabawy tam organizowane (przez nich samych lub przez znajomych) były na przyzwoitym poziomie, więc nie wiem czy obsługa miała kiepski dzień czy faktycznie coś jest nie tak. W każdym razie po tej imprezie oznajmili mi, że chyba będą szukać nowego lokalu na kolejne przyjęcia. Ja też tam raczej już nie wrócę, a szkoda bo restauracja znajduje się w świetnej lokalizacji dla mnie, mogłam na imprezę pójść pieszo..

Marzec 18, 2015, 17:41:33
Odpowiedź #6

Offline Wampierz

• Użytkownicy

• **

• 10
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2015, 17:41:33 »
Dziękuję bardzo za opinię. Byliśmy w lokalu rozmawiać, ale 2 tygodnie temu i fakt wyglądem nas nie zachwycił, ale stwierdzilismy że najwazniejsza dla nas jest przystepna cena i dobra zabawa niż wygląd lokalu ... ale też dobre jedzenie i obsługa.
Pani menadżerka też nie wywołała na mnie dobrego wrażenia - wyglądała jakbyśmy odciągnęli ją od tłuczenia kotletów. Sceptycznie podchodziłam do tego obiektu. Wesele jednak przełożyliśmy na późniejszy termin, więc raczej odłożymy trochę wiecej i zrobimy wesele gdzie indziej.
Co jak co, ale jedzonko musi zachwycać - z narzeczonym gustujemy w dobrych smakach :D :D

Marzec 19, 2015, 13:43:28
Odpowiedź #7

Offline madalena001

• Użytkownicy | rozmowni

• 301
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 19, 2015, 13:43:28 »
Byłam na chrzcinach w Hotelu 3 i jeśli chodzi o jedzenie i salę (wtedy jeszcze wspomnianą brzoskwiniową) było ok. Minusem jest faktycznie brak miejsca do 'odpoczynku', przewietrzenia się, spaceru... No i sala tylko i wyłącznie na mniejsze wesele.
Za to polecam euroHotel w Swarzędzu.  :)